کد خبر: 852216 A

با رشد اینترنت و ضریب نفوذ آن در کشور عزیزمان و به طبع احتیاج به ابزارهای جانبی برای گوشی و کامپیوتر شما نیز باید از این اجبار پیروی کنید و نرم افزارهای اندروید و کامپیوتر خود را بروز نگه دارید چون در صورت بروز نبودن نرم افزار و بازی کامپیوتر و اندروید ممکن است باگ های نرم افزار باعث به خطر افتادن امنیت شما شود. بلاشک دانلود رایگان یکی از چالش های پیش روی شماست تا بتوانید به صورت رایگان به محتواهای خوب دسترسی پیدا کنید.

اینستاگرام ،نام یک نرم افزار اندروید و iOS است که در سال های اخیر توانسته محبوبیت خاصی را در میان مردم و مخصوصا نوجوانان و جوانان پیدا کند.

شما نیز با دانلود اینستاگرام می توانید به جمع افرادی بپیوندید که هر روز خاطرات زندگی شان را در آن جا به اشتراک می گذارند.

تا به امروز بیش از یک میلیارد کاربر اقدام به دانلود نرم افزار اینستاگرام کرده اند و بخش عظیمی از این تعداد کاربر،هر روز اقدام به انتشار تصاویر و فیلم هایی از محیط خودشان و یا محتوای دلخواه شان را با شما به اشتراک می گذارند.

02

شما می توانید با دانلود اینستاگرام ،هنرمند های محبوب خود را دنبال کنید و نظرات خود را درباره کارشان به گوش آن ها برسانید.

همچنین،مطمئنا شما می توانید با دانلود اینستاگرام و نصب آن،لیستی از دوستان خود را که سال هاست ندیده اید را پیدا کنید و با دنبال کردن آن ها،با همدیگر ارتباط برقرار کنید.

نرم افزار اندروید را همانگونه که در ابتدای متن خواندید،باید از وب سایت ها و مارکت های مرجع مانند بازار و گوگل پلی دانلود شود!.

حتی برای دانلود واتساپ کامپیوتر نیز،برنامه های فیک و ویروسی آن در سایت ها و مارکت های غیر قانونی موجود است و اگر آن ها را دانلود کنید،باعث می شود که حساب کاربری شما در اینستاگرام به سرقت برود و همچنین سرعت تلفن هوشمند شما کاهش پیدا کند و بد افزار به تلفن همراه شما انتقال داده شود.

برخی از کاربران وقتی می بینند افرادی وجود دارند که با دانلود اینستاگرام میلیون ها فالوور و لایک دارند،ترغیب می شوند تا خرید لایک و فالوور انجام دهند و یا اقدام به دانلود نرم افزار اندروید و آن را نصب ،تا اقدام به جمع آوری لایک و فالوور کنند اما غافل از اینکه بسیاری از این نرم افزار ها و سایت هایی که به شما پیشنهاد لایک و فالوور برای نرم افزار اینستاگرام می دهند،اهل دزدی و کلاهبرداری هستند و حساب کاربری اینستاگرام شما را نابود می کنند و یا اگر دیده شود حساب کاربری اینستاگرام شما دارای فالوور های زیاد و واقعی است،اقدام به دزدی و فروش کردن آن می کنند!.

03

به خاطر همین،اینستاگرام در بروزرسانی جدید نرم افزار اندروید و iOS خودش،اقدام به حذف لایک کرده است تا دیگر کسی دغدغه لایک و فالوور در اینستاگرام نداشته باشد و تمام تمرکز یک شخص بر روی محتوایی باشد که برای دیگران به اشتراک می گذارد.

مطمئن باشید،این روزها کاربران دنیای اینترنت برای دانلود نرم افزار و همچنین شبکه های مجازی،هوشیار تر از قبل شده اند و اگر شما بخواهید برای اینستاگرام خدمات فالوور،لایک و یا کامنت فیک را خریداری کنید،همه از این موضوع اطلاع پیدا خواهند کرد و آن زمان می دانند که شما فالوورهای اینستاگرام تان فیک است و آن را خریداری کردید!.

04

دانلود نرم افزار از وب سایت های مرجع و مارکت هایی نظیر بازار می تواند،امنیت تلفن همراه شما را تضمین کند و شما با نصب نرم افزار اندروید از طریق مرجع های معتبر بر روی تلفن هوشمند بدون هیچ دغدغه و نگرانی اقدام به استفاده از آن نرم افزار اندروید کنید.

حتما تا به حال برای شما پیش آمده است که به جای دانلود نرم افزار اندروید،آن را از یک دوست و یا آشناهایتان بگیرید و با نصب آن،همان موقع و یا چندین روز بعد به طور مخفیانه دانلود نرم افزار های مختلف بر روی تلفن هوشمند شما صورت گرفته و نرم افزارهای مختلفی بدون اجازه شما بر روی تلفن همراه تان نصب شده است و یا اینکه سرعت تلفن هوشمند شما کاهش پیدا کرده است،به این دلیل که شما نرم افزار را از وب سایت دانلود نرم افزار مرجعی مانند کافه بازار نگرفته اید و همین باعث شده است که بد افزار وارد تلفن همراه شما شود.

شما با دانلود بازار ،می توانید به راحتی با یک کلیک، دانلود نرم افزار اندروید دلخواه خود را انجام دهید و آن را نصب کنید.

برنامه بازار که برای دانلود نرم افزار اندروید است،بیش از یک دهه در حال فعالیت است و توانسته اعتبار ویژه ای را میان ایرانیان کسب کند و همیشه بروزترین اپلیکیشن های اندرویدی را می توان در این نرم افزار دید.

بازی رشد نرم افزار نوجوانان تلفن هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر