کد خبر: 850689 A

با فراگیر شدن اینترنت، خرید حضوری از فروشگاه ها به دلایل متعددی مانند: ترافیک، آلودگی هوا، سرما، گرما و غیره. روز به روز در حال کاهش است. از طرفی دیگر، آمار خرید از فروشگاه های اینترنتی به سرعت در حال افزایش است و در حال حاضر انتخاب فروشگاه اینترنتی با اعتبار، کمی سخت است.

دانش لند در اوایل سال ۱۳۹۷ با هدف فراهم کردن محیطی که بتوان در آن با بررسی دقیق و خرید آسان هر کالا، یک تجربه لذت بخش از خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان بیاورد، تاسیس شد.

فروشگاه اینترنتی دانش لند با دارا بودن کتاب های کمک درسی تمام ناشرین مطرح کشور (گاج، خیلی سبز، مبتکران، مهروماه، الگو و غیره) و عناوین متنوع از بازی های فکری (بازی های آموزشی، رومیزی، کارتی، ساختنی و غیره)، مجموعه ای کامل ارائه داده تا شما را از دغدغه خرید از چند سایت مختلف رهایی دهد.

در ادامه به خدمات کلی و دلیل برتر بودن فروشگاه اینترنتی دانش لند نسبت به بقیه فروشگاه های مشابه اشاره و آن ها را بررسی خواهیم کرد:

کتاب های کمک آموزشی

با سخت تر شدن رقابت میان دانش آموزان برای موفقیت های تحصیلی و به ویژه کنکور، دغدغه خرید کتاب های کمک آموزشی در ذهن والدین و دانش آموزان بیش تر شده است؛ دانش لند با داشتن مجموعه ای کامل از کتاب های کمک درسی از ناشرین معتبر کشور و بررسی کتاب ها به تفکیک مقطع و درس همینطور از نظر محتوایی، توانسته تا حدود زیادی این دغدغه ها را رفع کند.

همچنین دانش آموزان و کنکوری ها برای صرفه جویی در زمان و هزینه می توانند قبل از خرید، محصولات موردنظر خود را بررسی و آن ها را با تخفیف ویژه تهیه کنند؛‌ برای مثال کنکوری ها می توانند کتاب های جامع زبان انگلیسی دکتر شهاب اناری را بدون نگرانی و از طریق اینترنت سفارش دهند.

بازی های فکـری

به طور کلی، بازی های فکری به سرحال شدن ذهن کمک می کنند و به نوعی یک تمرین برای رهایی ذهن از روزمرگی هاست. از طرفی در کودکان، باعث رشد ذهنی، ایجاد خلاقیت و افزایش توانایی ادراک می شود. با وجود همه گزینه های بازی های دیجیتالی، بازی های فکری همچنان از محبوبیت بسیار بالایی در فروشگاه ها برخوردار است.

دانش لند با داشتن مجموعه ای بی نظیر، شامل: بازی های کارتی، رومیزی، ساختنی و سرگرم کننده برای تمامی گروه های سنی خردسال، نوجوان و بزرگسال و همینطور بررسی و آموزش تمامی بازی ها، کمک زیادی برای خرید بازی های فکری مختلف از یک فروشگاه به شما می کند.

کتاب های کودک و نوجوان

مجموعه ای کامل از کتاب های کودک و نوجوان در دانش لند به همراه خلاصه هر کدام از آنها، از معروف ترین و بهترین ناشران کتاب های کودک و نوجوان گردآوری شده. دسته بندی این کتاب ها از موضوعاتی مثل خانوادگی، داستان، ‌شعر تا کتاب های فانتزی و ترسناک است که مخاطب آن ها اغلب کودکان و نوجوانان هستند.

تخفیف ها

دانش لند همیشه بر این باور است که خرید باید همراه با لذت باشد، اما چیزی که باعث می شود این لذت دو چندان شود، تخفیف است. از این رو دانش لند علاوه بر داشتن تخفیف دائمی بر روی محصولات، روش هایی آسان برای دریافت تخفیف بیشتر در صفحه تخفیف های دانش لند قرار داده است.

حراجی لند

صفحه حراجی لند، صفحه ای ویژه برای خرید کتاب های کمک درسی با شرایط خاص و تخفیف بالاست که حتما باید از این صفحه دیدن کنید.

پشتیبانی و ارسال محصولات

از زمان خرید محصول مورد نظر خود، تا لحظه دریافت مرسوله، دانش لند در کنار شماست و شما می توانید هر لحظه که درباره روند تحویل مرسوله مورد نظر خودتان سوالی داشتید در پیام رسان ها و یا چت آنلاین وبسایت، از پشتیبانان بپرسید.

بهترین راه خرید کتاب های کمک درسی و بازی های فکری

تا اینجا با معرفی مزیت های یک فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه کتاب های کمک درسی و بازی های فکری، تلاش کردیم راهی را پیش روی شما قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید با کسب اطلاعات دقیق و جامع درباره محصولات، لذت خریدی مطمئن و دقیق را تجربه کنید. دانش لند، به روز ترین فروشگاه اینترنتی کتاب، بازی فکری و آموزش های چند رسانه ای کمک درسی از نظر اطلاعات و بررسی ها با شعار هر روز تازه تر می شویم  درتلاش برای خدمات بهتر به شما است. اگر امسال پشت کنکوری هستید و یا با وارد شدن به فصل امتحانات ذهن مشغولی خرید کتاب کمک درسی به سراغ تان آمده است، پیشنهاد می کنیم به وبسایت دانش لند سر بزنید.

کتاب های کمک درسی فروشگاه اینترنتی دانش لند کتاب های کمک آموزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر