کد خبر: 849330 A

یک صفحه کلید خارجی که به دستگاه کارت خوان متصل می شود. PIN PAD نامی که این روزها برای اصناف به خوبی جا افتاده است . محصولی که چند سال پیش ایران کیش نخستین بار به بازار عرضه کرد تا یکی از دغدغه های مشتریان و سازمانهای ناظر در خصوص وارد کردن رمز توسط مشتری جهت‌جلوگیری از پژواک رمز در محیط عمومی، را بر طرف کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، یک محصول جانبی که به صورت رایگان در اختیار پذیرندگان قرار می گیرد و امکان اتصال به کارتخوان های مدل Dail up، Lan pos و Pc pos را دارد . در حال حاضر این محصول  برروی دستگاه های AMP  و  PAX قابلیت نصب دارد.

Pinpad درسه سال فعالیتش راه خوبی بود تا دیگر از پشت پیشخوان مجبور نباشید، رمز عبورکارت خود را اعلام کنید و به دور از هر جدار شیشه ای یا فاصله ای، خودتان کارت بکشید، رمز وارد کنید و مبلغ کشیده شده را مشاهده کنید. امروز بسیاری عدم امکان چنین فرایندی در صنف های باجه ای، را یک مشکل امنیتی برای پرداخت هایی می دانند که از طریق دستگاه کارت خوان صورت می‌گیرد.

PIN PAD ایران کیش علاوه بر وارد کردن رمز توسط دارنده کارت، امکان کشیدن کارت توسط دارنده کارت و نیز مشاهده مبلغ را فراهم کرده و همین موضوع امنیت PIN PAD این شرکت را بالاتر می برد . پین پدها علاوه براین که مشکل پژواک رمز و امنیت را حل کرده جایگزین خوبی برای دستگاههای کارتخوان دیگری که از نظر فیزیکی کهنه و نامطلوب بوده نیز شده است به این شکل  که پذیرنده می تواند دستگاه کهنه کارت خوان خود را بدون نیاز به تغییر یا خرید نمونه جدید، به کارتخوان و PIN PAD مورد استفاده متصل کند . PIN PAD  علاوه بر این ویژگی ها در راستای افزایش رشد تراکنش پذیرندگان جهت استفاده از محصول جدید را نیز فراهم کرده است.

Pinpad ایران کیش اینروزها در بیمارستان ها، داروخانه ها، صرافی ها، آژانس های مسافربری، رستوران ها ، قنادی ها و...با استقبال روبه رو شده است. ایران کیش تلاش دارد تا  سبد کالا و خدماتش را نیز دراین محصول افزایش دهد.

ایران بیمارستان رستوران ها رشد صرافی ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر