کد خبر: 846310 A

کالاتعمیر با شعبات و تعمیرکاران متعدد در تهران امکان تعمیرات لوازم خانگی در منزل برای برندهای مختلف را فراهم کرده است.

تعمیرات لوازم خانگی در منزل یکی از ضروری ترین خدمات در زندگی امروز می باشد که کاهش هزینه های تعمیر، عدم نیاز به جا به جایی وسایل از بهترین مزایای آن می باشد. به همین خاطر است که تیم های زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت شده اند. بدون شک برای دریافت بهترین نتایج از تعمیر، لازم است انتخاب مرکز تعمیرات لوازم خانگی را به درستی انجام داد. کالا تعمیر به عنوان یکی از بهترین تیم های ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. در ادامه به ویژگی های این تیم خواهیم پرداخت.

1.تنوع بالا در خدمات تعمیرات لوازم خانگی در منزل

یکی از مهم ترین ویژگی های مرکز تعمیر لوازم خانگی کالا تعمیر، تنوع بالا در خدمات می باشد. خدمات ارائه شده توسط این تیم شامل موارد زیر می باشند:

  • تعمیرات ماشین لباسشویی
  • تعمیرات یخچال فریزر
  • تعمیرات ساید بای ساید
  • تعمیر ماشین ظرفشویی
  • تعمیر تلویزیون
  • تعمیرات مایکروفر
  • تعمیر کولرگازی
  • تعمیرات جاروبرقی

به منظور درک بهتر دلیل ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی در منزل در ادامه به شرایط تعمیر چند مورد از مهم ترین لوازم خانگی اشاره می کنیم.

·تعمیرات یخچال فریزر در منزل

وزن بسیار سنگین یخچال فریزر و شرایط سخت جا به جایی آن در آپارتمان ها از مهم ترین دلایل برای ارائه تعمیر این گروه از لوازم خانگی در منزل می باشد. علاوه براین، تعمیرات یخچال فریزر در منزل نیاز به دانش و تخصص بالایی داشته و هرگونه سهل انگاری در آن در نهایت منجر به خرابی های بیشتر آنها می گردد. به همین خاطر است که باید از تعمیر بدون دانش و تخصص این گروه از لوازم خانگی خودداری نمود. همچنین لازم به ذکر است که، داشتن سرعت عمل در تعمیر یخچال فریزر بسیار مهم است، چون مانع از فساد مواد غذایی می‌گردد که با تعمیر آنها در منزل تا حد زیادی می توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد.

 

تعمیرات ساید بای ساید در منزل

ساید بای ساید از جمله لوازم خانگی سنگین و البته گران قیمت می باشد که تعمیر آنها نیاز به مهارت زیادی دارد. علاوه براین، تعمیرات ساید بای ساید با توجه به نوع برند، کدهای خطا و همچنین مدل آنها انجام شده و تعمیر آن نیاز به دقت بالایی دارد. تعمیرکاران کالاتعمیر متخصص در حوزه تعمیر ساید بای ساید بوده و با تغییرات صورت گرفته در سیستم داخلی این وسایل در مدل‌های مختلف آنها کاملا آشنا بوده و بر همین اساس تعمیرات مورد نیاز را ارائه می دهند.

علاوه براین، دسترسی آسان به نمایندگی مجاز برند ساید بای ساید مورد نظر در تمام مناطق براحتی امکان پذیر نمی باشد. با استفاده از خدمات تعمیر ساید بای ساید در منزل می توان نمایندگی مجاز را در کمترین زمان و با راحت ترین شیوه ممکن به منزل آورد.

·تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل

ماشین لباسشویی از ضروری ترین وسایل در زندگی می باشد که شرکت های داخلی و خارجی زیادی به تولید این محصولات می پردازند. هر یک از ماشین های لباسشویی با توجه به برند و مدل دارای سیستم داخلی منحصر به فردی بوده و نحوه تعمیر آنها با یکدیگر متفاوت است. علاوه براین، جا به جایی آنها برای انتقال به تعمیرگاه زمان بر بوده و ممکن است آسیب های زیادی در طول جا به جایی به آنها وارد شود. تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل توسط تعمیرکار حرفه ای بدون شک تمام این مشکلات را برطرف خواهد نمود و دستگاه با کمترین هزینه تعمیر میشود. از جمله برندهای ماشین لباسشویی که توسط کالاتعمیر پشتیبانی میشوند عبارتند از:

آاگ، هایر، زیرووات، بوش، دوو، کنوود، هایسنس، مدیا، سامسونگ، پارس، زیمنس، ایندزیت، پاکشوما، آبسال، اسنوا

02

2.تنوع بالا برندها برای تعمیر لوازم خانگی در تهران  

تمام شعب کالاتعمیر در واقع نمایندگی مجاز برندهای مختلفی از لوازم خانگی می باشند که شامل برندهای خارجی و داخلی بوده و تمام شعب از طرف شرکت های اصلی دارای تاییدیه می باشند. با توجه به نوع محصولاتی که برای تعمیرات لوازم خانگی در منزل مد نظر دارید، برندهای متنوعی توسط این تیم پشتیبانی میشوند. به عنوان مثال در گروه تعمیر ساید بای ساید کالا تعمیر برندهایی مانند هایر، بکو، شارپ، تی سی ال، امرسان، الکترواستیل، بلومبرگ، ویرپول، جنرال الکتریک، کنوود، دوو، اسنوا، بوش، سامسونگ، ال جی و آرچلیک قرار گرفته اند. برای سایر محصولات نیز تنوع بالایی در برند در نظر گرفته شده است تا این تیم به گزینه جامعی برای تعمیرات لوازم خانگی در منزل تبدیل شود.

3.استفاده از قطعات اورجینال در تعمیرات لوازم خانگی در تهران

بر اساس استانداردهای در نظر گرفته شده در فرآیند طراحی و تولید لوازم خانگی توسط سازندگان آنها، هر برند قطعات منحصر به فردی را در ساخت محصولاتش به کار می برد. در نتیجه، نمی توان انتظار داشت در تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو از قطعات ماشین لباسشویی بلومبرگ استفاده شود. از آنجا که قطعات اصل تنها در اختیار تعمیرگاه مجاز هر برند قرار میگیرد، در نتیجه باید تعمیرات لوازم خانگی را به نمایندگی های مجاز سپرد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت تیم تعمیر لوازم خانگی در تهران کالا تعمیر، استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر لوازم خانگی هر برند می باشد.

4.ارائه خدمات توسط تعمیرکار لوازم خانگی متخصص

تنوع بالا در خدمات و پشتیبانی از تعمیر لوازم خانگی برندهای مختلف، نیاز به استفاده از تعمیرکار متخصص دارد و در این مساله جای هیچ شکی نیست. به همین خاطر، مرکز تعمیرات لوازم خانگی در منزل کالاتعمیر، فیلترهای مختلفی را برای استخدام تعمیرکاران خود ارائه داده است. این فیلترها نه تنها شامل تخصص و مهارت در تعمیر لوازم خانگی می باشد، بلکه قابلیت اعتماد و عدم سوء پیشینه نیز می باشد. در نتیجه می توان گفت، تمام تعمیرکاران این تیم افرادی متخصص و قابل اعتماد بوده و استادکاران حرفه ای می باشند.

03

5.گارانتی تعمیر لوازم خانگی در منزل

کالا تعمیر در تمام تعمیرات انجام شده توسط این تیم از قطعات اصل و با کیفیت استفاده نموده و تعمیرکاران نیز از مهارت کافی برای رفع خطاهای مختلف برخوردار می باشند. اعتماد کامل به درستی و کیفیت خدمات توسط این تیم باعث میشود تا تمام خدمات ارائه شده توسط کالا تعمیر دارای گارانتی باشد. به عبارت دیگر، اگر به عنوان مثال بعد از انجام تعمیرات مایکروفر مجدد دستگاه با همان خرابی قبل مواجه شود، بدون دریافت هزینه تعمیرات مورد نیاز انجام خواهد شد.

البته لازم به ذکر است اگر قطعات مورد نیاز برای تعمیر لوازم خانگی مورد نظر توسط مشتری تهیه شود، با توجه به عدم وجود اطمینان از اصل بودن آنها، ضمانتی بابت خرابی مجدد قطعه توسط کالا تعمیر ارائه نمی شود.

6.تعمیرات لوازم خانگی فوری در منزل

همان طور که قبلا اشاره شد، کالا تعمیر دارای بیش از 100 شعبه در مناطق مختلف تهران می باشد و در کمترین زمان ممکن تعمیرکار حرفه ای را به محل مورد نظر اعزام می کند. به عبارت دیگر می توان گفت خدمات این تیم نه تنها برای تعمیرات لوازم خانگی در شمال تهران در دسترس است، بلکه برای جنوب، غرب و شرق نیز می توان از آنها استفاده نمود. این تیم شامل بیش از 1000 تعمیرکار در تهران بوده و در تمام مناطق انواع لوازم خانگی متعلق به برندهای داخلی و خارجی را ارائه می دهند.

7.تعمیر لوازم خانگی ارزان در تهران

از آنجا که تمام تعمیرکاران کالا تعمیر از تخصص و تجربه بالا در تعمیر انواع لوازم خانگی برخوردار می باشند، در نتیجه تعمیر را بر تعویض ترجیح می دهند. با این دیدگاه، تا حد امکان در مرحله اول نسبت به تعمیر قطعات معیوب اقدام می کنند تا نیاز به تعویض آنها نباشد. با این شیوه کار تا حد زیادی در هزینه تعمیر لوازم خانگی در منزل کاسته میشود. علاوه براین، با مراجعه تعمیرکار به منزل هزینه های حمل و جا به جایی وسایل، مخصوصا در تعمیرات تلویزیون و ساید بای ساید، یخچال فریزر و سایر لوازم سنگین حذف خواهد شد. تمام خدمات انجام شده توسط این تیم دارای فاکتور می باشند و می توانید از تمام جزئیات هزینه تعمیر مطلع شوید.

8.ارائه مشاوره رایگان تعمیر لوازم خانگی

بسیاری از خطاها و مشکلات موجود در لوازم خانگی بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه لوازم خانگی قابل رفع می باشند و می توان بدون پرداخت هیچ هزینه دستگاه را تعمیر نمود. به همین منظور، کالا تعمیر گروهی از تعمیرکاران ماهر لوازم خانگی را گرد هم آورده و مشاوره رایگان ارائه می دهند.

کالا تعمیر؛ بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در منزل تهران

تنوع بالا در خدمات، ارائه گارانتی و ضمانت پس از تعمیر، اعزام تعمیرکار در کمترین زمان ممکن و تحویل فاکتور شفاف برای هزینه تعمیرات لوازم خانگی و مشاوره رایگان برای رفع خطا و خرابی های سطحی لوازم خانگی همگی باعث شده اند تا کالا تعمیر به عنوان بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران شناخته شود. برای ثبت سفارش آنلاین تعمیر لوازم خانگی در منزل می توانید با سامانه 02154837 تماس بگیرید. علاوه براین، می توانید با جستجو عبارت "کالاتعمیر" در گوگل به سایت این گروه دسترسی پیدا نموده و درخواست تعمیر را با تکمیل فرم به صورت آنلاین ثبت کنید.

تلویزیون کاهش هزینه مد مواد غذایی وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر