کد خبر: 844926 A

در دنیای امروز داشتن اطلاعات در مورد تکنولوژی و ابزارهای فن آورانه، یکی از ملزومات زندگی افراد جامعه است.گسترش زندگی دیجیتال و بهبود فضای وب فارسی توسط فعالین این حوزه با برگزاری رویدادهای فناورانه در حال پیگیری می باشد و در تلاش هستند این روند را سازماندهی کنند.

در این میان یکی از مهمترین نیازهای جامعه، استفاده از خدمات فناوری در حوزه سلامت آنلاین است. مرکز پرستاری در منزل ثمین همواره تلاش کرده با شرکت در رویدادهای فناورانه و حمایت از این رویدادها، گام موثری در اطلاع رسانی و ارتقاء خدمات سلامت آنلاین ایفا کند.

شاید تا همین چند سال پیش سخت به نظر می رسید که با استفاده از سامانه های یکپارچه بر بستر وب، خدمات سلامت و پرستاری در منزل ارائه گردند. امروزه اما این رویا جامه واقعیت به خود پوشیده و در بستر وب و اپلیکیشن های مختلف ارائه شده است. مرکز ثمین، اولین سامانه و پلتفرم پیشرو در ارائه خدمات مراقبت و پرستاری در منزل به شمار می رود که توانسته کارنامه قابل قبول و خوبی از خود به جای بگذارد.

در همین راستا، مرکز ثمین تلاش کرد با حمایت از پنجمین اجلاس وب فارسی، نقشی گسترده تر در حمایت از تمامی سامانه های فناور محور ایفا کند. به اعتقاد مجموعه ثمین، رشد و گسترش تمامی سامانه ها بر بستر وب فارسی، می تواند به بهبود روند سلامت جامعه کمک کند و در نتیجه حمایت از رویدادهای فناورانه، به نوعی حمایت از گسترش سلامتی در جامعه است.

اجرای قوی پنجمین اجلاس وب فارسی با سخنرانی افراد خبره در زمینه وب و دیجیتال مارکتینگ در کنار حمایت مادی مرکز خدمات آنلاین سلامت ثمین باعث شد افقی جدید برای وب فارسی در سال جدید باز شود. پیش بینی می شود در سال آتی شاهد پیشرفت استفاده مردم از سامانه های تخصصی سلامت محور باشیم.

در همین راستا، جشنواره وب و موبایل ایران نیز به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای فناورانه برای معرفی برترین سایت های مبتنی بر وب و اپلیکیشن برگزار می شود. وب سایت مرکز پرستاری در منزل ثمین نیز با شرکت در این جشنواره تلاش می کند در کنار جلب نظرات مردمی، با معرفی هرچه بیشتر این سامانه، گامی در بهبود سلامت جامعه بردارد. شما می توانید از طریق لینک زیر به مرکز ثمین در این جشنواره رای دهید.

به وب سایت مرکز پرستاری ثمین در جشنواره وب و موبایل ایران رای دهید

مرکز ثمین بر این باور است که با گسترش خدمات خود در سرتاسر ایران می تواند خدمات سلامتی را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن در منزل اجرایی کند.

02

در حال حاضر خدمات ارائه شده در این مجموعه از خدمات مراقبت و پرستاری در منزل فراتر رفته و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی، خدماتی مانند نصب هولتر قلب در منزل، نوار قلب در منزل ECG، پرستاری  ICUوCCU  در منزل، خدمات فیزیوتراپی در منزل، اعزام آمبولانس جهت جابجایی بیماران، سونوگرافی در منزل، کاردرمانی و گفتار درمانی در منزل، آزمایش در منزل نیز ارائه می شود. امید است با حمایت های صورت گرفته و استقبال کاربران، کیفیت و نوع خدمات آنلاین سلامت در مرکز ثمین نیز افزایش یابد.

تجهیزات پزشکی جامعه رشد سلامت قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر