کد خبر: 844840 A

لپ تاپ دست دوم که به آن لپ تاپ کارکرده یا استوک هم گفته می شود در اصل همان لپ تاپ هایی هستند که قبلاً از آن استفاده می شده و در حال حاضر به علت آسیب دیدن بسته بندی آن، نداشتن بسته بندی مناسب و یا مورد استفاده قرار نگرفتن مالک آن در معرض فروش قرار داده شده است.

لپ تاپ دست دوم که به آن لپ تاپ کارکرده یا استوک هم گفته می شود در اصل همان لپ تاپ هایی هستند که قبلاً از آن استفاده می شده و در حال حاضر به علت آسیب دیدن بسته بندی آن، نداشتن بسته بندی مناسب و یا مورد استفاده قرار نگرفتن مالک آن در معرض فروش قرار داده شده است.

در واقع با بالا رفتن دلار در کشور و همچنین افزایش قیمت لپ تاپ های نو و کار نکرده، خرید و فروش لپ تاپ دست دوم به نسبت قبل رونق بیشتری به خودش گرفته است و خیلی از افراد لپ تاپ های استوکی را خریداری کرده اند که توانسته اند از آن سال های سال استفاده کنند. این لپ تاپ های کارکرده با توجه به  بررسی کاملی که روی آن از نظر سخت افزاری، نرم افزاری، کیفیت ظاهری و غیره انجام می شود به چند دسته تقسیم بندی و قیمت گذاری شده و در معرض فروش قرار می گیرد.

اما یک نکته مهم این است که لپ تاپ دست دوم که به آن استوک هم گفته می شود همیشه کارکرده یا دست دوم نیست. به طور مثال در فروشگاه های زنجیره ای در اروپا یا آمریکا مشتریان این اختیار را دارند که لپ تاپ مورد نظرشان را خریداری و به مدت 30 روز استفاده کنند و بعد از این مدت اگر از آن رضایتی نداشتند بدون هیچ دلیلی این کالا را مرجوع و تمامی مبلغ را دریافت می کنند.

این کالاهایی مرجوع می شود به علت باز بودن کارتن آن دیگر نو شناخته نمی شوند و به خاطر همین است که به صورت مستقیم به انبار فروشگاه فرستاده و بعد از درجه بندی کالاها از نظر کیفیت سخت افزاری، نرم افزاری و همچنین شکل ظاهری به عنوان لپ تاپ دست دوم یا کارکرده در سراسر دنیا به فروش می رسد.

بنابراین می توان اینگونه برداشت کرد که این امکان وجود دارد که یک لپ تاپ دست دوم یا استوکی که شما خریداری می کنید دست نخورده و کاملاً نو باقی مانده باشد و از کیفیت نرم افزاری و سخت افزاری بسیار خوبی هم برخوردار باشد.

dy

یکی از مهمترین و بارزترین عوامل انتخاب یک لپ تاپ دست دوم یا استوک، اختلاف قیمتی است که بین لپ تاپ نو یا به اصطلاح آکبند با نوع کارکرده آن دارد و این اختلاف قیمت در برخی موارد به دهها برابر قیمت لپ تاپ دست دوم هم می رسد. به طور مثال این امکان وجود دارد که یک لپ تاپ کارکرده را به قیمت 4 میلیون تومان خریداری کنید اما قیمت همین لپ تاپ به صورت آکبند به بیشتر از 6 الی 7 میلیون تومان برسد.

اما سوای تمامی این موارد، سوالی که اینجا به وجود می آید این است:

لپ تاپ دست دوم را از کجا خریداری کنیم؟

سایت اینترنتی اطلاع وب این افتخار را دارد که تمامی برندهای لپ تاپ استوک یا دست دوم را با بهترین و بالاترین کیفیت و با قیمتی کاملاً مناسب در اختیار تمامی هموطنان ایرانی قرار دهد. سایت اینترنتی اطلاع وب متعلق به فروشگاه اطلاع گستر است که در سال 1376 فعالیت خودش را در زمینه IT شروع کرده و می توان اینگونه گفت که این فروشگاه یکی از قدیمی ترین فروشگاه هایی است که هم به صورت فیزیکی و هم به صورت اینترنتی محصولاتش را عرضه می کند و از همه مهمتر اینکه این فروشگاه دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران است.

در فروشگاه اینترنتی اطلاع وب به راحتی می توانید لپ تاپ دست دوم از برندهای معروف و مشهور موجود در بازار از جمله لنوو، اچ پی، ایسوس، دل، سونی و غیره را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید و در واقع یکی از اهداف این فروشگاه اینترنتی این است که لپ تاپ دست دوم را به صورت ارزان اما با کیفیت خوب در اختیار اشخاصی قرار دهد که مایل نیستند هزینه زیادی را برای خرید لپ تاپ نو و کارنکرده پرداخت کنند.

swgtrd

تمامی لپ تاپ ها و محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی اطلاع وب به صورت کامل سالم و از پیش تست شده هستند و برای مشتریانی که ساکن شهر تهران هستند حداکثر به مدت 24 ساعت و دیگر هموطنان عزیز حداکثر 72 ساعت زمان نیاز است تا محصول خریداری شده را دریافت نمایند.

بدون شک فروشگاه اینترنتی اطلاع وب (اطلاع گستر) آن هم با بیست سال سابقه خرید و فروش در این سال ها توانسته با خدمات کاملاً متمایز و کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروشی که ارائه می دهد مشتریان خیلی زیادی را به سمت خودش جذب کند و این بزرگترین هدف فروشگاه اینترنتی اطلاع وب است.

 

 

لپ تاپ دست دوم لپ تاپ کارکرده لپ تاپ استوک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر