کد خبر: 843881 A

کالیچی (Kaleici)مرکز شهر قدیمی آنتالیا ، زیبایی شناسی قدیمی و جدید را در هم می آمیزد. کالیچی در قلب آنتالیا با ساختمان های تاریخی ، امکانات تفریحی ، هتل ها ، رستوران ها و کافه های آن یکی از مناطق پر رفت و آمد شهر در تور آنتالیا است.

بازدید خود از آنتالیا را در مرکز شهر تاریخی که در ورودی های دروازه هادریان ، برج هیدیرلیک ، Yivli Minaret مناره فلوت آنتالیا (مسجد یولی) ، Kesik Minaret و با خیابان های باریک و خانه های تاریخی و بندر باستانی خود قرار دارد ، شروع کنید. همه در مساحت یک کیلومتر مربع قرار دارند. شما می توانید همه این موارد را با پای پیاده پوشش دهید ، که چیز خوبی است زیرا در خیابان های خاصی ممنوع است.

در تمام ساعات شبانه روز می توان از Kaleici بازدید کرد اما بهترین زمان عصر است. بسیاری از خانه ها و عمارت های تاریخی Kaleici بازسازی شده اند و تعداد زیادی از آنها به عنوان هتل ، برای استراحت ، بار و فروشگاه استفاده می شوند.آنتالیا شهری با خورشید ، دریا و شن و ماسه. از تاریخ بسیار خوبی برخوردار است خصوصاً در منطقه کالالیچ که بسیاری از گردشگران تور  ارزان آنتالیا در این منطقه هتل رزرو میکنند.

کارهایی که باید در کالیچی انجام شود؟

شهر قدیمی آنتالیا ، Kaleici هر آنچه را که می خواهید در شهر ساحلی و کارهای بسیار خوبی را برای همه ارائه می دهد.بیشتر مغازه ها هدایا و سوغاتی با هدف بازار توریستی ارائه می دهند. بیشتر هتل ها ، رستوران ها و بارها در Kaleici یک حیاط داخلی دارند. بعد از ظهر یک روز تابستانی لذت بردن از نوشیدنی با یخ زیاد در یکی از این حیاط ها در زیر درختان نارنجی لذت بخش است.همچنین کافه ها ، کافه ها و رستوران های زیادی با مشرف به دریا از دیوارهای شهر وجود دارند. Old Harborیا بندرگاه قدیمی آنتالیا در دهه 1980 بازسازی شد و این اثر ترمیم با دریافت جایزه شورای طلایی شورای اروپا به رسمیت شناخته شد.سرگرمی در شب ها در کالیچ بسیار رنگارنگ است. می توانید با موسیقی که از خیابان های حاشیه نشات می گیرد ، دور شوید ، از نوشیدنی یا در بارها و رستوران ها با موسیقی زنده لذت ببرید و همه آنها تا دیر باز است. می توانید با افرادی با ملیت های مختلف دوست در تور لحظه آخری آنتالیا آشنا شوید شوید.

02

چگونه به شهر قدیمی کالیچی آنتالیا ترکیه (kaleiçi old city) برویم؟

به راحتی می توانید با طی کردن یک کابین (یا پیاده روی) به کاله کاپاسی ، میدان اصلی شهر ، که با مشهور Saat Kulesi (برج ساعت) آنتالیا ، ساخته شده در زمان سلطنت عثمانی عبدالحمید دوم ، ساخته شده است ، به راحتی کالیچی را پیدا کنید. همچنین می دانید وقتی مجسمه پادشاه آتالوس دوم پرگامون را دیدید ، که شهر آتالیا را حدود 150 سال قبل از میلاد تأسیس کرد ، آن را به میدان آوردید. از آنجا می توانید با قدم زدن به Uzun ıarşı Sokak ، واقع در روبروی برج ساعت ، وارد شهر قدیمی شوید.

چه چیزی را ببینم؟

هنگامی که به Uzun ıarşı Sokak رفته اید ، حتما Tekeli Mehmet Mehmet Paşa Cami زیبا ، ساخته شده در قرن 18 و یکی از مهمترین مساجد عثمانی این شهر را ببینید. اگر به سمت بالا در امتداد Hesapçı Sokak سرگردانید ، ناگزیر خواهید شد به ویرانی بزرگ این محله ، دروازه هادریان ، که در سال 130 میلادی ساخته شده است برای یادبود بازدید از امپراتور روم هادریان ساخته شده است. حتماً به حاشیه ها و گوشه های تزئینی با زیبایی تزئین شده دروازه توجه کنید (و چند عکس بگیرید). کمی دورتر در Hesapçı Sokak ، ویرانه های Kesik Minare Cami (مسجد مناره شکسته) ، یک معبد رومی سابق ساخته شده در قرن دوم میلادی که بعدها به یک کلیسای بیزانس و سپس یک مسجد در قرن سیزدهم تبدیل شد.

03

از آنجا ، با قدم زدن به Kırkmerdiven (چهل قدم) ، یا دقیقاً 44 پله سنگی ، که توسط ونیزیانی که در قرن 15th آنتالیا را اشغال کردند ساخته شده ، به بندرگاه باستانی پیاده شوید. در پایه پله ها ، خود را در بندر رومی باستان آنتالیا ، که شریان اصلی شهر از قرن دوم قبل از میلاد تا اواخر قرن بیستم بود ، هنگامی که بندری جدید در نزدیکی ساحل کنییالتی ساخته شده است ، پیدا خواهید کرد. امروزه بندر تاریخی محل اقامت قایق بادبانی و قایق های تور و همچنین کافه ها و کافه ها است. قدم به لبه جنوب غربی بزنید تا به خیره کننده Hıdırlık Kulesi خیره کننده ، یک برج سنگی که ظاهرا توسط امپراتوری روم در قرن دوم میلادی ساخته شده است ، که بعدها به یک استحکام و فانوس دریایی تبدیل شده است.

منبع: تور لحظه آخری

انتهای پیام/
تور آنتالیا تور ارزان آنتالیا شهر قدیمی کالیچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر