کد خبر: 841389 A

برگزاری دوره تخصصی آموزش خدمات مراقبت، پرستاری از سالمند، کودک و بیمار در منزل

به گزارش خبرگزاری ایلنا ، مرکز پرستاری در منزل ثمین دوره رایگان آموزشی «مراقبت و پرستاری در منزل» را مختص پرستاران و مراقبین با تجربه برگزار می کند.

انتقال تجارب، آموزش و به اشتراک گذاشتن علم و دانش امری مهم و واجب در هر خدمتی است. آموزش حلقه‌‌ی گمشده از زنجیره خدمات دهی مطلوب، نظارت، اجرا و ارتقای سطح کیفی پرستاری در منزل است. امروزه که خدمات مراقبت در منزل در جامعه گسترش یافته و نیاز به نیروی آموزش دیده بیش از پیش احساس می گردد می‌‌توان این تجربیات، قوانین و مطالعات نوین را به اشترک گذارد.

مرکز پرستاری در منزل ثمین با همکاری بنیاد عطار و با استفاده از تجارب ارزنده کارشناسان و همچنین تحقیقات و پژوهش در طی چندین سال، تجربه و دانش مربوط را در بالاترین سطح کیفیت کسب کرده و طبق آخرین و مدرن ترین روش‌‌ها آماده انتقال این مفاهیم در عرصه کلاس‌‌های آموزشی به مراقبین و پرستاران علاقمند می‌‌باشد.

خانم بنفشه نظارتی مسئول فنی ثمین با تاکید بر اهمیت بالایی که آموزش پرسنل در ارائه خدمات سلامت و مراقبت در منزل دارد و ارزشی که این مرکز برای رعایت استاندارد های بین المللی قائل است لذا با بهره گیری از اساتید مجرب و نیز فراهم آوردن امکانات و ملزومات دوره های آموزشی  به ارائه خدمات آموزشی متناسب با نیاز جامعه پرداخته است.

ایشان با اشاره به برگزاری موفق یک دوره با شرکت 10 نفر افزودند ظرفیت پذیرش دانش پذیر در این دوره محدود بوده و با گزینش از بین افراد واجد شرایط امکان پذیر می باشد.

سر فصل های ارائه شده  دوره آموزشی پرستاری در منزل شامل:

1- پرستاری از سالمند در منزل

2- پرستاری و مراقبت از کودک در منزل

3- پرستاری از بیمار در منزل

4- مراقبت از بیماران دارای دمانس و آلزایمر

5- کمک های اولیه تخصصی پیشرفته

لازم به ذکر است با هماهنگی های صورت گرفته و در راستای سیاست های مرکز برای ارتقای سطح کیفی پرستاری از سالمندان، کودک و بیماران و ایفای مسئولیت اجتماعی خود این دوره ها به صورت کاملا رایگان برگزار می گردد.

در پایان این دوره و پس از برگزاری آزمون مدرک پایان دوره معتبر بین المللی نیز به مراقبین و پرستاران ارائه خواهد شد.

این دوره هر ماه در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار می گردد.

برای ثبت نام در دوره جامع آموزش مراقبت و پرستاری در منزل نام، نام خانوادگی و کد ملی خود را به شماره  09057872005 پیامک کنید.

پرستاری در منزل ثمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر