کد خبر: 841372 A

رزرو هتل خارجی یکی از مهمترین گام‌های برای سفر به خارج از کشور است که مشکلات متعددی پیش روی گردشگران قرار می‌دهد. اما راهکار حل این مشکل چیست؟

این روزها با وجود گسترش دسترسی مردم به سامانه‌های رزرواسیون آنلاین، اما انتخاب و رزرو هتل خارجی همچنان معضلی اساسی برای گردشگران ایرانی است. در سال‌های اخیر با افزایش دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت و همچنین تغییر رفتار آنها به سمت خرید اینترنتی و آنلاین محصولات و خدمات، اما گردشگران ایرانی همچنان با مشکلات بسیاری در زمینه رزرو هتل خارجی دست و پنجه نرم می‌کنند.

وجود این مشکلات باعث شده است تا آن دسته از گردشگرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی و رزرو هتل خارجی را دارند، به‌دنبال راه حل جایگزین رزرو اینترنتی باشند. اگر شما نیز با رزرو اینترنتی هتل خارجی مشکل دارید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 در این مقاله ابتدا به مشکلات پیش روی گردشگران ایرانی پرداخته و سپس راهکاری برای عبوری از این مشکلات ارائه خواهیم کرد.

یکی از اولین مشکلات برای رزرو هتل خارجی، تعداد بسیار زیاد هتل‌ها و واحدهای اقامتی در مقصدهای خارجی است که باعث سردرگمی بیش از حد گردشگران می‌شود. به عنوان مثال، اگر قصد سفر و رزرو هتل فرانسه را دارید، باید بدانید که در سایت بوکینگ بیش از 4700 هتل برای شهر پاریس وجود دارد. و یا برای رزرو هتل در شهر رم ایتالیا با بیش از 11800 انتخاب روبرو هستید!

این حجم بالای از هتل‌ها و گزینه‌ها برای رزرو هتل اروپا، مشکلی بسیار بزرگی برای گردشگران خواهد بود. وجود این میزان از زیرساخت‌ها و امکانات اقامتی شاید در وهله اول خبر خوشی برای گردشگران باشد،  اما مسلماً بررسی و انتخاب از میان این تعداد کاری غیرممکن به نظر می‌رسد که جز سردرگمی چیزی برای شما در پیش نخواهد داشت.

یکی دیگر از سختی‌های رزرو هتل اروپا از طریق سیستم‌های رزرواسیون آنلاین، عدم اطلاع گردشگران نسبت به موقعیت مکانی هتل، راه‌های دسترسی به آن و ... است. اگر برای تفریح و بازدید از جاذبه‌های گردشگری سفر می‌کنید، هتل شما باید به جاذبه‌های گردشگری نزدیک باشد تا بتوانید به‌راحتی به برنامه سفر خود برسید.

اما برخی اوقات برای اهداف کاری و ... سفر می‌کنیم. در این حالت، ملاحظات رزرو هتل خارجی با سفرهای تفریحی متفاوت است. به احتمال زیاد دوست دارید به مراکز تجاری و اداری مقصد نزدیک باشید تا بتوانید سر فرصت به قرارهای کاری خود برسید.

همچنین تفاوت‌های هتل‌خارجی و هتل‌های داخل ایران یکی دیگر از مشکلاتی است که هنگام رزرو هتل خارجی خواهید داشت. بسیاری از اوقات گردشگران هنگام رزرو هتل اروپا یا دیگر مقصدها در سامانه‌های رزرواسیون با مشکل انتخاب اتاق روبرو می‌شوند. هرچند اسامی انواع اتاق‌های هتل‌های ایرانی و خارجی یکسان است، اما معمولاً تفاوت‌های فاحشی دارند. بدون اطلاع از این موارد نمی‌توانید اتاق مناسبی برای خود انتخاب کنید و بدون شک هنگام تحویل گرفتن اتاق هتل با مشکل مواجه خواهید شد.

همچنین قوانین رزرو و کنسلی در هتل‌های خارجی متفاوت است. رزرو هتل خارجی بدون اطلاع از قوانین و مقررات آن کار اشتباهی است که می‌تواند باعث بروز مشکلات و ضررهای مالی برای شما شود.

اما شاید مهمترین مانعی که در سر راه رزرو هتل خارجی قرار دارد، پرداخت هزینه رزرو هتل است. متاسفانه در حال حاضر گردشگران ایرانی به‌راحتی امکان پرداخت آنلاین هزینه رزرو هتل را ندارند و برای این کار باید به کارت‌های اعتباری بین‌المللی دسترسی داشت. همین امر باعث شده است تا رزرو هتل خارجی همواره معضلی بزرگ برای گردشگران ایرانی باشد.

همانگونه که بحث شد، گردشگران ایرانی مشکلاتی متعددی برای رزرو هتل خارجی دارند. این مشکلات باعث می‌شود گردشگرانی که به عنوان مثال قصد رزرو هتل فرانسه و سفر به کشورهای خارجی را دارند به‌دنبال راهکاری جایگزین برای رزرو اینترنتی هتل خارجی باشند.

بهترین و مطمئن‌ترین راهی که می‌تواند به شما کمک کند، استفاده از خدمات رزرو هتل خارجی آژانس‌های مسافرتی و گردشگری است. و در این میان آژانس گردشگری ققنوس بدون شک بهترین انتخاب شما در میان تمامی آژانس‌های گردشگری خواهد بود.

آژانس ققنوس از برترین و قدیمی‌ترین آژانس‌های گردشگری ایران است که با بیش از 40 سال سابقه فعالیت مستمر و درخشان، راهکاری مناسب برای رزرو هتل خارجی است.

کارشناسان بخش رزرو هتل خارجی ققنوس با سال‌ها سابقه و تخصص، اطلاعات کاملی درباره بهترین هتل‌های شهرها و مقصدهای گردشگری جهان دارند. کارشناسان ققنوس پس از بررسی اهداف و برنامه سفر شما، فهرستی از مناسب‌ترین هتل‌ها را برای شما تهیه کرده و ضمن ارائه مشاوره تخصصی، هتل مورد نظر شما را در سریعترین زمان ممکن رزرو می‌کنند.

همچنین داشتن دانش تخصصی درباره قوانین و مقررات رزرو و کنسلی هتل در کشورهای مختلف، یکی دیگر از مزیت‌های رزرو هتل خارجی از ققنوس است که از هرگونه خسارت مالی جلوگیری می‌کند.

اما همانطور که پیشتر گفتیم، پرداخت هزینه رزرو مهمترین مشکل برای ایرانیانی است که قصد دارند هتل خارجی خود را به‌صورت آنلاین رزرو کنند. اما خدمات رزرو هتل خارجی آژانس ققنوس این مشکل را نیز برای شما حل کرده است. در ققنوس شما می‌توانید هتل خارجی مورد نظر خود را با پرداخت مبلغ ریالی آن رزرو کنید.

برای استفاده از خدمات آژانس ققنوس و رزرو هتل خارجی در هر نقطه جهان، کافیست به وبسایت ققنوس به آدرس www.Ghoghnos.ir مراجعه کرده یا با 021-24525 تماس حاصل فرمایید. ققنوس در کمترین زمان ممکن می‌تواند رزرو هتل فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و هر کشور دیگری در جهان را به صورت نهایی و با صدور واچرهتل برای شما انجام دهد.

 

 

جهان فرانسه قوانین و مقررات مشکلات خرید اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر