کد خبر: 841261 A

استفاده از صندوق صدقات برای مدیریت نذورات مردمی و کمک‌‌های خیرخواهانه با وجود آنکه امروز روش های جدیدی برای دریافت و نگه داری نذورات استفاده می‌شود، همچنان در فرهنگ عمومی جایگاه خود را دارد. صندوق صدقه هنوز هم سر هر کوی و برزنی پیام‌‌آور انفاق و کمک در جامعه است.

با آمدن فناوری‌های نوین اگر چه مدیریت امور خیرخواهانه و تجمیع کمک‌های مردمی از روش‌های متنوعی برخوردار شده است، اما هنوز هم می‌توانیم ردپای روش های سنتی را در مدیریت نذورات مردمی ببینیم. صندوق صدقات همواره مهمترین و بارزترین وسیله جمع آوری کمک های مردمی در شرایط مختلف بوده است. با وجود بالا بودن سرعت عمل و دقت در تکنولوژی‌های نوین برای دریافت نذورات مردمی، صندوق صدقات همواره مزیت هایی دارد که باعث شده است این وسیله همچنان در این ماموریت مهم اجتماعی ایفای نقش کند.

photo_2019-12-02_12-38-29

کاربردهای صندوق صدقات

نصب صندوق صدقات پرداخت صدقه و کمک را به عنوان امری همیشگی و نامحدود در جامعه معرفی کرده است.

صندوق صدقات یکی از وسایلی است که با کمترین هزینه ممکن روح انفاق و تعاون را در جامعه ترویج و تقویت کرده است.

صندوق صدقه به دلیل داشتن قفل و اینکه در مکان متولیان خود نصب می‌شود و همراه نام و نشان است، به مردم این اطمینان را داده است که کمک ها و نذورات ایشان از طریق مرجعی قانونی و مورد اعتماد و در راهی درست صرف خواهد شد.

در شرایطی که همیشه امکان برپایی پویش و یا تبلیغات نداریم و می‌خواهیم درگاه دریافت نذورات مردمی برای ما فعال و در جریان باشد، صندوق صدقات در انواع مختلف می‌تواند این جریان را حفظ کند و به عموم این امکان را بدهد که به دلخواه در هر زمانی نذورات خود را پرداخت نمایند.

از صندوق صدقات هارمونی چه می‌دانید؟

صندوق سازی هارمونی تهران تولیدکننده و صادرکننده انواع صندوق صدقات در کلیه متریال های فلزی ، پلاستیکی ، چوبی پلکسی و ترکیبی است. همچنین ساخت و طراحی انواع صندوق پیشنهادات و انتقادات دیواری و ایستاده هم از خدمات صندوق سازی هارمونی است. ارائه خدمت به مساجد، حسینیه ها، موسسات خیریه و کلیه ادارات برای تامین انواع صندوق صدقات، صندوق خیریه و صندوق انتقادات و پیشنهادات از دیگر خدمات صندوق سازی هارمونی است. مساجد و خیریه های سراسر کشور می‌توانند برای تهیه تجهیزات مرتبط با فعالیت های خیرخواهانه خود با صندوق سازی هارمونی تماس گرفته و سفارشات خود را با کیفیت بالا، تنوع عالی، سرعت بالا و قیمت مناسب پیگیری نمایند و برای انجام سفارش خود با شماره‌های 09212587159 و 02188862641 تماس بگیرند.

صندوق صدقات مسجد صندوق خیریه صندوق انتقادات و پیشنهادات صندوق سازی هارمونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر