کد خبر: 839535 A

در آستانه ششمین سالگرد افتتاح افق کوروش؛

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در آستانه ششمین سالگرد افتتاح این شرکت علاوه بر ارائه تخفیفات ویژه، بیش از 1800 جایزه نفیس برای مشتریان درنظر گرفته است.

به گزارش ایلنا روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در آستانه ششمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش بیش از 1800 جایزه نفیس به همراه تخفیفات ویژه به پاس شش سال همراهی مشتریان عزیز، در نظر گرفته شده است.

مشتریان افق کوروش تا پایان آذر ماه به ازای هر 66 هزار تومان خرید از شعب سراسر کشور یک امتیاز دریافت کرده و با ثبت کد قرعه کشی از طریق شماره گیری #1572*500* می توانند در قرعه کشی 1800 کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت کنند.

همچنین مشتریان در روزهای 7 لغایت 9 آذر ماه می توانند از تخفیفات ویژه جشنواره "عجب تخفیفی" افق کوروش استفاده نمایند و علاوه بر آن تا پایان آذر ماه با ثبت کد قرعه کشی به ازای فاکتورهای بیشتر از 66 هزار تومان در وب سایت www.my.okcs.com  در قرعه کشی ویژه 3 کارت هدیه 10 میلیون ریالی شرکت کنند.

گفتنی است برای 3 نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب و در وب سایت www.my.okcs.com ثبت نمایند، بدون قرعه کشی و به ترتیب جوایز ارزنده گوشی تلفن همراه سامسونگ A7 ، دوربین دیجیتال کنون DSLR و کنسول بازی پلی استیشن 4 در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از تخفیفات جشنواره "عجب تخفیفی" می توانید به آدرس اینترنتی http://landing.okcs.com/ مراجعه فرمائید.

افق کوروش شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر