کد خبر: 834992 A

تعمیر لوازم خانگی امری است که حتما برای هر خانواده ای در طول سال پیش خواهد آمد. برای همین استفاده از لوازم خانگی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشند یک نکته مهم هنگام خریداری لوازم منزل است. تعمیر لوازم خانگی سامسونگ مسئله ای است که در این مقاله ما به بررسی آن می پردازیم.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

شرکت سامسونگ بااتکا بر حمایت مشتری اقدام به تولید محصولات خانگی با برگه گارانتی و خدمات پس از فروش نموده است. در صنعت محصولات خانگی دارا بودن کارت گارانتی نکته بسیار ضروری و مهمی در هنگام خرید این گونه از محصولات است. زیرا با استفاده نادرست و یا حتی تغییر در جریان برق لوازم دچار مشکل شده و تعمیر لوازم خانگی سامسونگ امری دور از ذهن و بعید نیست.دارا بودن کارت گارانتی به خریدار کمک می کند تا بتواند به سادگی در صورت بروز مشکل از خدمات پس از فروش محصول خریداری شده خود استفاده و در هزینه های خاری خانه خود صرفه جویی نماید.

حتی در صورت اتمام زمان کارت گارانتی نیز این شرکت با دارا بودن تعمیرگاه های مجاز در سطح کشور به راحتی می تواند به مشتریان خود سرویس ارائه داده و مشکلات پیش آمده در این رابطه را برطرف نماید.

چرا محصولات لوازم خانگی سامسونگ به پشتیبان نیاز دارند

 در طی سال های پیش رو شرکت سامسونگ با ارائه خدمات بسیار زیادی که در رابطه با حقوق مصرف کنندگان ارائه نموده است توانسته در سطح بازارهای دنیا برای خود جایگاه ویژه ای کسب نموده و  هر ساله نیز بر طرفداران محصولات این شرکت در کشورهای مختلف مخصوصا ایران اضافه می شود.

 برای همین است که این شرکت با دارا بودن نمایندگی هایی در سراسر دنیا به پشتیبانی از محصولات خود می پردازد. افرادی که در نمایندگی های شرکت سامسونگ ارائه خدمات می کنند هرساله با استاندارد های فوق العاده ای آموزش داده می شوند و با آشنایی با محصولات جدید نحوه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را یاد می گیرند. این افراد در تعمیر هر نوع از این لوازم به طور جداگانه دارای تخصص ویژه هستند. استفاده از این افراد در زمینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به شما از اتلاف هزینه و وقت جلوگیری می کند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

هنگامی که دستگاه تلویزیون سامسونگ شما نیاز به تعمیر داشته باشد شما می توانید در صورت داشتن کارت گارانتی د به پایان نرسیدن زمان آن از این کارت استفاده نموده و از افراد با تجربه در نمایندگی های تعمیر لوازم خانگی سامسونگ استفاده نمایید.

 استفاده از تعمیرکاران حرفه ای با دارا بودن جواز کسب  که در نمایندگی های سراسر کشور فعالیت می کنند می تواند شما را از مشکل حمل و نقل و یا سپردن دستگاه تلویزیون خود به افراد ناوارد و نا آشنا می رهاند. از مشکلات پرداخت هزینه های گزاف رها می کند. در صورت استفاده شما از کارت گارانتی شما باید حتما به مراکز نمایندگی های سام سرویس مراجعه نمایید.

02

اما در صورت اتمام زمان کارت و یا گم شدن آن می توانید از افراد با تجربه در نمایندگی های سراسر کشور خدمات دریافت نمایید. حضور افراد متخصص در منزل شما زحمت شما را برای جابجایی لوازم سامسونگ به حداقل ممکن می رساند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در این مرکز با استفاده از دستگاه های پیشرفته و توسط متخصصین دوره دیده انجام می شود. تعمیرات بعد از دوره گارانتی شامل شش ماه ضمانت کتبی می باشد. یک ویژگی دیگر مرکز تعمیر سامسونگ سرویس تعمیر تلویزیون در منزل می باشد.

تعمیر جارو برقی سامسونگ

در صورت پیش آمدن مشکلات در جارو برقی سامسونگ نیز مصرف کنندگان می توانند از خدمات پس از فروش شرکت سامسونگ استفاده نمایند. در صورتی که مشکل در کارکرد موتور و یا مربوط به شرکت سامسونگ باشد شما می توانید از کارت گارانتی در صورت دارا بودن آن استفاده نمایید. اما اگر مشکل پیش آمده در اثر سهل انگاری و مصرف ناصحیح جاروبرقی باشد. بازهم نگران نباشید. همکاران با تجربه ما در این گروه با اتکا بر دانش روز دنیا و آموزش های حرفه ای در این زمینه به شما خدمت رسانی نمایند.

 این نمایندگی ها بعد از تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیز بر تعهدات خود برای شما باقی خواهند ماند. برای حمایت و رضایت مشتری بعد از تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به مصرف کنندگان کارت ضمانت 6 ماهه داده می شود.

اگر شما نگران استفاده از لوازم یدکی هنگا تعمیر لوازم خود هستید. زیرا معمولا در صورت تعمیر لوازم منزل به دست افراد بی تجربه و ناوارد و استفاده این افراد از لوازم غبر اصل صدمات غیر قابل جبرانی به این لوازم وارد شده و شما را هم متحمل پرداخت هزینه های گزاف می نماید. اما در نمایندگی های شرکت سامسونگ  افراد تعمیرکار این گروه تعمیرات لوازم برقی سامسونگ را با لوازم یدکی های اصل شرکتی انجام می دهند.

تعمیر یخچال سامسونگ

 در صورت بروز مشکل برای یخچال یک خانه مشکلات زیادی برای افراد منزل پیش خواهد آمد. زیرا  یکی از مهمترین لوازم منزل یخچال و فریزر آن است. خرابی این وسیله از یک سو و حمل و نقل سنگین آن از سوی دیگر افراد منزل را با مشکلات زیادی رو برو خواهد نمود.

03

در صورتی که یخچال سامسونگ شما نیاز به تعمیر داشته باشد. شما می توانید با تماس با یکی از نمایندگی های شرکت سامسونگ از افراد با تجربه این گروه برای این کار کمک بگیرید. استفاده از تعمیرکار در محل به شما در پرداخت هزینه حمل و نقل و جابجایی این لوازم سنگین کمک زیادی می کند. تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل زندگی یکی از مزایایی است که شرکت سامسونگ برای مصرف کنندگان محصولات خود در نظر گرفته است. تعمیریخچال سامسونگ با قطعات اصلی انجام می شود. تعمیرات یخچال فریزر با ضمانت شش ماهه انجام می شود. یک ویژگی مهم تعمیرکاران این مرکز این است که در آموزش های دوره ای تعمیرات یخچال شرکت می کنند تا با تکنولوژی های جدید آشنا شوند.

 تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 این وسیله نیز از جمله وسایل بزرگ و سنگینی است که هنگام پیش آمدن خرابی و انجام تعمیرات زحمت زیادی را بر دوش مصرف کننده آن می گذارد. اما اگر ماشین لباسشویی شما محصول شرکت سامسونگ است. نگران جابجایی و یا حمل و نقل آن نباشید. با تماس با یکی از نمایندگی های این شرکت می توانید از خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ استفاده نمایید.

 با استفاده از این خدمات در صورت نداشتن کارت گارانتی شما می توانید از افراد با تجربه و حرفه ای این گروه کاری کاملا سود برده و با پرداخت هزینه ای مناسب مشکل تعمیر لوازم خانگی سامسونگ خود را حل نمایید. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل نیاز به تخصص دارد. تعمیرکاران ماشین لباسشویی سامسونگ با تجربه 10 سال آماده خدمات دهی به شما همشهریان گرامی می باشند. تعمیرات ماشین لباسشویی با ضمانت کتبی انجام می شود.

چرا تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را به خدمات تعمیرگاهی مجاز آن می سپارید

استفاده از این تعمیرگاه ها دارای چندین مزیت است که برای شما عنوان می کنیم.

-سرویس در محل

 این یک مزیت بزرگ برای افرادی است که تعمیر لوازم خانگی سامسونگ خود را به تعمیرگاه های مجاز این شرکت می سپارند. زیرا از پرداخت هزینه حمل و نقل و جابجایی لوازم خود آسوده می شوند.

استفاده از قطعات اصلی

دیگر نگران استفاده لوازم غیر اصل برای تعمیر لوازم خود نباشید. تعمیرگاه های مجاز از لوازم اصل برای تعمیر استفاده می کنند.

ضمانت نامه

 بعد از تعمیر لوازم خانگی سامسونگ افراد تعمیرکار موظف به دادن ضمانت نامه معتبر برای تعمیرات هستند.

سرویس دهی دوره ای

 شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ خود از تعمیرگاه های مجاز سرویس دوره ای دریافت نمایید.

قیمت مناسب

 همیشه هنگام تعمیرات پرداخت هزینه های گزاف باعث ایجاد مشکلاتی برای مصرف کنندگان می شود. تعمیرگاه های مجاز سامسونگ تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را با هزینه های بسیار مناسب انجام می دهد.

لوازم خانگی سامسونگ تعمیر لوازم خانگی سامسونگ محصولات لوازم خانگی سامسونگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر