کد خبر: 832017 A

کاغذ رول حرارتی را از کجا بخرم؟

اگر شما صاحب رستوران هستید و یا داری کسب و کاری هستید که نیاز به کاغذ رول حرارتی دارید این اولین سوالی هست که به ذهن شما می رسد.

 اگر می خواهید بیشتر راجع به این موضوع بدانید با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا نکات مهمی که در هنگام خرید باید مد نظر قرار دهید را به شما بگوییم.

 رول حرارتی چیست؟

رول حرارتی کاغذی می باشد که با مواد شیمیایی خاصی پوشیده شده است تا در مقابل حرارت حساس باشد و در مقابل حرارت تغییر رنگ بدهد. این کاغذ ابتدا توسط شرکت پولاروید در سال 2000 معرفی شد. این کاغذ درای سه لایه شیمیایی می باشد که هر کدام به طیفی از حرارت حساس می باشد.

02

کاغذ رول حرارتی کاغذ و مقوای طرفه

1- رول حرارتی کاغذ و مقوای طرفه (papiere.ir) دارای بیشترین تنوع کاغذ حرارتی می باشد. این تنوع به شما کمک می کند برای هر دستگاهی که نیاز دارید بدون مشکل این کاغذ را تهیه کنید.

مثلا رول حرارتی 57 میلیمتری  ترازو یا کاغذ فیش 8 سانتی پرینتر صندوق فروشگاهی و یا کاغذ 110 میلیمتری دستگاه های پزشکی و ....

2- نکته دیگری که مهم است این است که شما بهترین قیمتها را در اینجا پیدا می کنید و نیازی به وقت گذاشتن زیاد برای جستجوی فروشنده این کاغذ ندارید. پس با خیال راحت می توانید از کاغذ و مقوای طرفه خرید کنید.

3- بهترین برندهای جهانی را می توانید اینجا پیدا کنید. برترین برندهای موجود در بازار ایران عبارتند از :

کاغذ هانسول کره

کاغذ کوهلر آلمان

کاغذ فونیکس چین

کاغذ ژیانگ چین

4- تنوع رنگ ها نیز در انتخاب فروشنده مهم است. در این فروشگاه شما در انتخاب رنگ مشکلی ندارید. چون هم رنگ مشکی و هم رنگ آبی را می توانید در اینجا پیدا کنید. رنگ مشکی انتخاب بسیاری از مشتریان می باشد ولی رنگ آبی هم طرفداران بسیاری دارد. پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ مشکی می باشد.

5- تحویل سریع سفارش به مشتریان نکته دیگری است که شما باید مورد توجه قرار دهید. در این فروشگاه سفارشات در اسرع وقت تحویل مشتریان می شود و مشتریان نگرانی بابت تاخیر در ارسال سفارشات ندارند. کلیه سفارشات تهران با پیک ارسال می گردد.

6- سفارشات عمده نیز در این فروشگاه پذیرفته می شود. سفارشات عمده خودتان را می توانید در این فروشگاه ثبت سفارش کنید.

7- نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید بسته بندی استاندارد می باشد. بسته بندی این کاغذها طوری می باشد که به این رولها در حمل و نقل آسیب نرسد و کالا ها سالم به مقصد برسند. کاغذ های 8 سانتی در کارتن 60 تایی و یا 70تایی بسته بندی می شوند و کاغذهای 57 میلیمتری در کاتن های 120 تایی و یا 180 تایی و حتی 200 تایی قرار می گیرند.

بنابر این به دلایلی که به شما گفتیم ما به شما پیشنهاد می کنیم  رول حرارتی کاغذ و مقوای طرفه را برای خرید انتخاب کنید.

البته کاغذ های دیگری هم در این فروشگاه موجود می باشد که شما می توانید آنها را خریداری کنید. مانند کاغذ کرافت , کاغذ کاهی , کاغذ مومی ,  کاغذ پوستی و کاغذ سولفات و ....

آدرس سایت کاغذ و مقوای طرفه در زیر ذکر شده است که می توانید به آن مراجعه نمایید:

https://www.papiere.ir/

کاغذ رول حرارتی رول حرارتی کاغذ مقوای طرفه کاغذ و مقوای طرفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر