کد خبر: 831423 A

شرکت امداد باتری در هر زمان از شبانه روز آمادگی دارد تا تنها با یک تماس باتری مورد نظر شما را به محل مورد نظر برساند.

در متن زیر به باتری مناسب برخی از خودروهای موجود در بازار اشاره می‌شود:

خرید باتری ال 90

این خودرو تولید شرکت  پارس خودرو بوده و باتری مناسب برای آن 60 آمپر و قالب L2 می باشد. البته در صورت نیاز می توان از باتری های با قالب L3 با آمپر 66 یا 74 که هر دو دارای قالب یکسان می باشد استفاده نمود.

 توصیه امداد باتری به دارندگان این نوع خودرو استفاده از محصولات سپاهان باتری مانند اوربیتال و سوزوکی و همان آمپر استاندارد یا 60 آمپر می باشد.

خرید باتری ساندرو

این خودرو نیز مانند خودرو ال 90 تولید شرکت  پارس خودرو بوده و باتری فابریکی آن 60 آمپر و قالب  L2می باشد. در این نوع خودرو نیز می توان در صورت مصرف بالای برق خودرو از باتری های با قالب L3 با آمپر 66 یا 74 که هر دو دارای قالب یکسان می باشد استفاده نمود. توصیه امداد باتری نیز به دارندگان این نوع خودرو استفاده از محصولات سپاهان باتری مانند اوربیتال و سوزوکی به علت طول عمر بالا و خدمات پس از فروش قوی در سطح کشور می باشد.

خرید باتری کولیوس

این خودرو جزو معدود خودروهایی می باشد که نمونه داخلی و وارداتی آن دارای  نوع باتری متفاوت می باشند. نمونه داخلی آن دارای قالب  d26 بوده و یا اصطلاحا همان 70 آمپر پایه بلند می باشد و نمونه وارداتی آن که در سالهای اخیر دارای قالب  L2بوده و 60 آمپر ساعت  می باشد.

باتری های شرکت سپاهان باتری با برند سوزوکی بسیار برای این خودرو پیشنهاد می گردد.

خرید باتری برلیانس

یکی از انواع خودروهای تولیدی شرکت پارس خودرو خودروی برلیانس می باشد که باتری که به صورت فابریکی 60 آمپر با قالب L2 بر روی آن نصب می گردد.

باید دقت داشته باشیم باتری های شرکت صبا به علت عرض زیاد درب باتری ، بر روی این خودرو نصب نمی گردد، اما باتری های شرکت سپاهان به راحتی قابل نصب می باشد.

شرکت امداد باتری در هر زمان از شبانه روز آمادگی دارد تا تنها با یک تماس باتری مورد نظر شما را به محل مورد نظر برساند.

خرید باتری ماکسیما

برای ماکسیما باتری با 66 آمپر و یا 74 آمپر قابل نصب می باشد.

خرید باتری کوییک

باتری استفاده شده بر روی این خودرو باتری  آمپر با قالب L1  با 50 آمپر ساعت می باشد.

قابل ذکر است باتری با آمپر بیشتر بر روی این خودرو قابل نصب نمی باشد.

خرید باتری ماکسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر