کد خبر: 831406 A

دیگر مانند گذشته ها، تحصیل در کشوری پیشرفته با سطح کیفیت آموزشی بالا مانند استرالیا، آرزو نیست؛ برای رسیدن به آن تنها به کمی تلاش و برنامه ریزی نیاز دارید. امید به ساختن زندگی جدید و تحصیل در بهترین و معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه ها در بین اکثر جوانان وجود دارد. استرالیا، جایی است که شما را تا چند قدمی موفقیت می برد و این فرصت را برای تان به وجود می آورد که در یکی از دانشگاه های برتر به تحصیل بپردازید و نگران آینده شغلی تان در این کشور نباشید.

تا به حال فکر کردید که چرا استرالیا به عنوان یکی از بهترین مقاصد تحصیلی دنیا شناخته می شود؟ چرا والدین تصمیم می گیرند فرزندان شان در مدارس استرالیا تحصیل کنند و از خانواده دور باشند؟ یا چرا دانشجوها برای ادامه تحصیل و گذراندن تحصیلات تکمیلی، دانشگاه های استرالیا رو انتخاب می کنند؟

اگر نگاهی کوتاه به آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت استرالیا بیاندازید متوجه می شوید که کشور استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیر می باشد و از جمله بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی است. شرایط تحصیل در استرالیا به گونه ای است که بنا به دلایلی برای بسیاری افراد اقدام از طریق تحصیل راه مناسب تری نسبت به ویزا دائم کار، مهارت یا تخصص استرالیا و یا اسکیل ورکر skilled worker و یا روش های مانند ثبت شرکت در این کشور و یا سرمایه گذاری در استرالیا می باشد. این آمار نشان می دهد که تنها پس از بریتانیا و ایالات متحده، ۷ دانشگاه استرالیایی در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار دارند.

این گزارشات هوش از سر هرکسی که به دنبال تحصیل در یکی از کشورهای خارجی است، می پراند. این ها عاملی می شوند که بسیاری از افراد سختی مهاجرت و دوری از خانواده را به جان بخرند. مهاجرت به هر دلیلی می تواند مهم ترین انتخاب زندگی یک فرد باشد؛ اگر این انتخاب مهاجرت تحصیلی باشد باید توجه داشت که آگاهانه قدم در این راه گذاشت، چرا که ممکن است هر تصمیم اشتباهی تمام انگیزه و شاید سرمایه ی زندگی فرد را نابود کند.

آیا استرالیا مقصدی مناسب برای مهاجرت تحصیلی است؟

"تحصیل تنها دلیل مهاجرت نیست!" ممکن است ابتدا با شنیدن این جمله تعجب کنید و یا اگر فردی هستید که به دنبال دانشگاهی معتبر برای ادامه تحصیل خود می گردید، با آن مخالفت کنید، اما کاملا اشتباه می کنید. تحصیل راهیست برای داشتن کار و زندگی بهتر. اغلب افرادی که به فکر مهاجرت هستند، به دنبال آینده ای موفقند. آن ها امیدی به یافتن کار مناسب با رشته ی خود در کشورشان ندارند به همین دلیل بار سفر به مکانی دورتر از وطن خود می بندند.

تحصیل در استرالیا برای شما فرصت های شغلی و تجربیات و آموزش عالی در سطح جهانی را فراهم می کند. کشور استرالیا بزرگ ترین جزیره ی دنیا واقع در قاره ی اقیانوسیه، با آخرین تکنولوژی های روز دنیا و جای دادن برترین دانشگاه های مطرح جهان در خود بهترین پیشنهاد برای مهاجرت و لذت بردن از بهشتی بی همتا است.

اکنون بیایید کمی بیشتر این مقصد جذاب را بررسی کنیم و دلایل اساسی که موجب می شوند سالانه خیل عظیمی از جوانان و دانشجویان برای ادامه تحصیل و ساختن آینده ای موفق به آن مهاجرت کنند را با یکدیگر مرور کنیم:

  • استرالیا کشوری است پهناور با آب ‌و هوای عالی و طبیعتی زیبا.

  • مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند.

  • اقتصاد با ثبات و رو به رشد استرالیا در ۱۷ سال اخیر هیچ رکودی نداشته است.

  • نرخ بیکاری در استرالیا بسیار پایین است و فرصت ‌های شغلی زیادی در این کشور وجود دارد.

  • پنج دانشگاه از ۵۰ دانشگاه برتر جهان در این کشور قرار دارند و استرالیا در رتبه ‌بندی جهانی، سومین مقصد جذاب تحصیلی است.

  • هزینه ‌های زندگی متناسب با درآمد افراد است و سطح رفاه و میزان رضایت از زندگی بسیار بالا است.

پس از تحصیل در استرالیا چه آینده ای منتظر شماست؟

مهاجرت تحصیلی یکی از مطمئن ترین روش ‌های مهاجرت به استرالیاست. همان طور که اشاره شد طبق آمار رسمی، این کشور سومین مقصد جذاب تحصیلی است. بسیاری از شما با امید زندگی آسان و شغلی مناسب پس از تحصیل، قدم در خاک استرالیا می گذارید. بزرگ ترین دغدغه مهاجرانی که به قصد تحصیل وارد این سرزمین می شوند، این است که آیا با اتمام مدت زمان ویزای تحصیلی شان باز هم می توانند در استرالیا اقامت داشته باشند؟

وکلای مهاجرتی موسسه حقوقی دادگران حق و عدالت با دردست داشتن اطلاعات به روز خود در زمینه مهاجرت تحصیلی به استرالیا این خبر خوب را به شما عزیزان می دهند که با توجه به محدود بودن  مدت زمان اقامت از طریق ویزای تحصیلی استرالیا، شما می توانید شانس خود را برای دریافت ویزای دائم این کشور چندین برابر بیشتر کنید. می پرسید چطور؟

شما می توانید با برنامه ریزی دقیق و حساب شده رزومه خوبی برای خود ایجاد کنید؛ برای مثال در طول دوران تحصیل خود به کارهای پاره وقت مشغول شوید. دولت استرالیا برای افرادی که در استرالیا تحصیل کرده ‌اند و سابقه کاری خوبی دارند، امتیاز ویژه ‌ای در نظر می ‌گیرد و شانس شما برای دریافت اقامت دائم را افزایش می دهد. با توجه به این که فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر استرالیا شانس زیادی برای کاریابی در استرالیا خواهند داشت، به همین علت مهاجرت تحصیلی به استرالیا علاقمندان زیادی را به خود جذب نموده است. 

برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا از کجا شروع کنیم؟

استقبال بی نظیر از دریافت ویزای تحصیلی استرالیا موجب شده است که کار برای طرفداران آن کمی سخت شود؛ اما لازم نیست که شما ترسی به خود راه بدهید. وکلا و مشاوران مهاجرتی موسسه حقوقی بین المللی دادگران حق و عدالت مسیر اخذ ویزای تحصیلی استرالیا را برای تان هموار می کنند. شما با ارائه اطلاعات و مدارک لازم، تمام امور را به آن ها سپرده و با خیالی آسوده به انجام کارهای عقب افتاده تان می پردازید!

هرگز به فکر این نباشید که بدون تحقیق و نداشتن اطلاعات قدم در راه اخذ ویزای تحصیلی استرالیا بگذارید، زیرا همانطور که ذکر شد، هر ساله بر تعداد مهاجرانی که به قصد تحصیل وارد این کشور می شود اضافه می شود به همین علت بدون راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی حرفه ای و معتبر به سختی می توانید به هدف تان که ورود به دانشگاه و ساخت زندگی جدید است، دست پیدا کنید.

مهاجرت تحصیلی کاریابی در استرالیا دانشگاه های استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر