کد خبر: 829764 A

شرکت خودروسازی کرمان موتور، شرایط فروش قطعی و غیر قطعی جک S5‌ ، ویژه آبان‌ماه را اعلام نمود. در شرایط فروش قطعی جک S5‌‌ ، قیمت خودرو، 299 میلیون تومان اعلام شده است

شرکت خودروسازی کرمان موتور،  شرایط فروش قطعی و غیر قطعی جک S5‌ ، ویژه آبان‌ماه را اعلام نمود. در شرایط فروش قطعی جک S5‌‌ ، قیمت خودرو، 299 میلیون تومان اعلام شده است و متقضایان می‌توانند با پیش پرداخت 90، 45، 30 یا 25 میلیون تومانی، نسبت به ثبت نام در این شرایط اقدام نمایند. موعد تحویل خودروها نیز به ترتیب تیر 99 و شهریور 99 می‌باشد. در مراحل بعدی ثبت نام، مشتریان می‌بایست مطابق جدول زیر، تکمیل وجه را انجام دهند. متقاضیان با ثبت نام در این شرایط فروش جک S5 ، می‌توانند از تخفیف تا سقف 10 میلیون تومان و تسهیلات خرید خودرو تا سقف صد میلیون تومان، بهره‌مند شوند. در جدول زیر می‌توانید شرایط فروش قطعی جک S5 ویژه آبان‌ماه را مشاهده نمایید:

1

شرایط فروش قطعی جک S5

در شرایط فروش غیر قطعی جک S5‌ ، متقاضی از حداکثر تخفیف و حداکثر مبلغ تسهیلات بهره‌مند خواهد شد، اما قیمت خودرو در زمان تحویل، به قیمت روز محاسبه شده و می‌بایست مابقی مبلغ خودرو را در زمان تحویل، پرداخت نماید. در جدول زیر نیز می‌توانید شرایط فروش غیرقطعی جک S5‌ ویژه آبان‌ماه را مشاهده نمایید:

2

شرایط فروش غیرقطعی جک S5‌

 

 

کرمان موتور جک S5 شرایط فروش جک S5 قیمت جک s5
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر