کد خبر: 826749 A

در زمینه تولید ژنراتور، محصولاتی هستند که ازکیفیت جهانی و محبوبیت فوق العاده ای برخوردار می باشند. این محصول که در شهر استمفورد انگلیس تولید می شود، ژنراتور استمفورد نام دارد. ویژگی های منحصر به فرد این نوع ژنراتور به همراه عملکرد عالی و بازدهی ایده آل، سبب شده که ژنراتور استمفورد انگلیس، یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین انواع ژنراتور شناخته شود.

ژنراتور استامفورد

یکی از محصولات دارای کیفیت جهانی در زمینه ژنراتور، ژنراتور استامفورد است. این نوع از ژنراتور امروزه از جمله محصولات بسیار پرکاربرد به شمار می رود که در کشور انگلیس طراحی و تولید شده و دارای سابقه ای بیش از یک قرن در زمینه تولید موتورهای الکتریکی بوده است.

با توجه به اینکه کارخانه تولید این ژنراتورها در شهر استمفورد انگلیس قرار دارد، این محصول در تمام دنیا به ژنراتور استمفورد شناخته می شود. کمپانی سازنده ژنراتور استمفورد که یکی از مطرح ترین تولیدکننده های ژنراتور محسوب می شود، بتازگی طراحی های جدیدتری از این محصول ارائه داده که در مقایسه با نمونه های قبل، دارای اثربخشی بهتری هستند.

در حال حاضر از انواع مختلف ژنراتور استامفورد در امور صنعتی و کارخانجات مختلف استفاده می شود. در واقع کاربرد این برند از موتور های الکتریکی موجب شده است، استفاده کنندگان ژنراتور استمفورد، از قابلیت های کم نظیر این نوع ژنراتور بهره مند گردند. لازم به ذکر است که ژنراتور استمفورد برخوردار از امکانات فنی و پشتیبانی گسترده ای است و خریداران این محصولات می توانند اطلاعات لازم در این زمینه را از افراد دارای تخصص در شرکت ها و نمایندگی های فروش ژنراتور استامفورد، همچون فروشگاه سعدی، دریافت نمایند.

ویژگی های ژنراتور استامفورد

برای ویژگی های ژنراتور STAMFORD ، می توان به موارد فراوانی اشاره داشت. این نوع ژنراتورها از قابلیت استفاده جهت انواع دستگاه های پر قدرت برخوردار بوده و نیز دارای برخی قطعات و تجهیزات جانبی هستند که برای انجام عملیات های خارج از فضای کارخانه و در محیط های رو باز کاربردی می باشند. معمولا انواع مختلف این ژنراتور با قطعات و لوازم یدکی در بازار عرضه می گردند که همین امر سبب کارایی بهتر این دستگاه و نیز محبوبیت آن شده است. بهره مند بودن از کیفیت فوق العاده ژنراتور استمفورد انگلیس و گستردگی آن در سطح جهانی از جمله ویژگی های خاص ژنراتور استمفورد محسوب می شود. جالب است بدانید که به رغم بالا بودن کیفیت این ژنراتورها، قیمت آن به صورت متناسب و ایده آل در نظر گرفته شده است. انواع مختلفی از ژنراتور STAMFORD از لحاظ کیفیت قطعات بدنه و در مقاومت های گوناگون تولید گردیده که همین ویژگی باعث دوام و ماندگاری بیشتر آنها شده است.

عملکرد ژنراتور STAMFORD 

ژنراتور STAMFORD، دستگاهی تشکیل شده از دو بخش چرخان به نام روتور و بخش ساکن دستگاه به نام استاتور است. این بخش ها، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند که این فرآیند، تولید برق را به دنبال خواهد داشت. برای تولید انرژی مکانیکی مورد نیاز در ژنراتور استامفورد، از عوامل مختلفی همچون توربین های آبی، توربین های بادی و یا از بخار استفاده می شود. به این ترتیب کاربرد ژنراتور استامفورد در برخی پروژه ها می تواند مانع از بروز مشکلات ناشی از قطعی برق شود و به عنوان یک جایگزین برای برق کارخانه مورد استفاده قرار بگیرد.

ویژگی های موتور در ژنراتورهای استامفورد

یکی از اصلی ترین قسمت های ژنراتور استمفورد موتوری است که انرژی مکانیکی را به ژنراتور منتقل می کند. معمولا اندازه این موتور در ژنراتور، متفاوت بوده و با توجه به توان خروجی دستگاه، طراحی می شود. این بخش که در کارایی و بازدهی ژنراتور دارای نقش مهم و موثری است، مستلزم توجه به نکات ویژه ای از جانب تولیدکنندگان این موتورها بوده که یکی از این نکات، انتخاب نوع موتور بر اساس سوخت ژنراتور است. ژنراتور استامفورد این امکان را دارد که توسط سوخت های گوناگون همچون گاز، بنزین و دیزل فعالیت داشته باشد و تولید کنندگان موتورهای الکتریکی، باید موتور ژنراتور را متناسب با نوع سوخت آن طراحی کنند. مثلا موتور های بنزینی، علاوه بر آنکه از نظر ابعاد، کوچکتر از موتورهای دیزلی و گازی هستند، از جنبه عملکرد نیز، دارای توان کمتری می باشند.

انواع ژنراتورهای استامفورد

انواع مختلفی از ژنراتور STAMFORD بر اساس کاربردهای مختلف، عملکرد دستگاه و مواردی دیگر طراحی و ساخته می شوند. مثلا از نقطه نظر ساختار، این ژنراتورها در دو نوع، قطب برجسته و قطب صاف تولید می شوند. همچنین دو مدل سنگرون و آسنگرون، انواعی دیگر از ژنراتور استامفورد محسوب می شوند. البته نوع سنگرون ژنراتور استمفورد به چهار نوع تقسیم می شود که شامل ژنراتورهای دو پل، چهار پل، شش پل و ژنراتور دو پل و چهار پل است. از لحاظ نوع کارایی و عملکرد نیز دو نوع، دائمی و اضطراری، انواع دیگر ژنراتور استمفورد می باشند. برای انتخاب ژنراتور مورد نظر خود در میان انواع مختلف این محصول و تهیه ژنراتور متناسب با نوع کارایی مورد انتظار، ضروری است از کارشناسان این زمینه و در مراکز مختلف فروش همچون فروشگاه سعدی، مشاوره های لازم را دریافت نمائید.

03

کاربردهای ژنراتور استمفورد انگلیس

به دلیل تولید برق توسط ژنراتور استامفورد، این دستگاه قابلیت استفاده در اغلب صنایع، کارخانجات و حتی منازل را دارا می باشد. از مهم ترین استفاده های ژنراتور استمفورد انگلیس می توان به کارایی آن در اغلب بیمارستان ها و مراکز درمانی، مراکز صنعتی، مراکز تجاری، معادن مختلف، کشتی ها، سردخانه ها، هواپیماها و … اشاره کرد.

مزایای استفاده از ژنراتور استامفورد

در بخش کاربردهای ژنراتور استمفورد انگلیس به نقش این دستگاه در صنایع و فعالیت های مختلف اشاره شد. با توجه به اینکه این دستگاه ها در انواع مختلف و توان های گوناگون طراحی می شوند، امکان فراهم ساختن نیازها و انتظارات مشتریان را خواهد داشت. ژنراتور STAMFORD را می توان به عنوان یک منبع جهت مواقع اضطراری و در شرایطی که وجود یک جریان برق متناوب ضروری است، استفاده کرد. این ژنراتور در مدت زمان های طولانی نیز قابلیت استفاده داشته و در تامین برق برای صنایع مهمی همچون نفت و گاز، نقش اثبات شده ای دارد و به این ترتیب از جایگاه ویژه ای در بازار فروش انواع ژنراتورها برخوردار هستند. از مزیت های ژنراتور استمفورد انگلیس، کارایی موثر در دماهای بسیار پایین و یا بسیار بالا می باشد، به طوری که این تجهیزات در شرایط دمایی منفی بیست درجه و یا گرمای بسیار شدید و بالای پنجاه درجه به راحتی قابل استفاده هستند. همچنین عملکرد ژنراتور استامفورد در گرد و غبار نیز کاملا ایده آل و استاندارد است و وجود همین ویژگی های بی نظیر، موجب انتخاب آن توسط اغلب متخصصان شده است.

خرید ژنراتور استمفورد

در میان انواع برندهای مختلف ژنراتور در دنیا، ژنراتور استمفورد انگلیس یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین دستگاه های تولید برق در میان صنعتگران مختلف محسوب می شود.

البته برای خرید ژنراتور استمفورد انگلیس، صرفأ توجه به نام آن کافی نیست و اطمینان از اصالت ژنراتور یکی از این موارد حائز اهمیت برای خرید این ژنراتورها است. چراکه در سالهای اخیر تولیدات کشورهایی مانند چین و هند تحت همین نام در بازار بسیار افزایش یافته است. در واقع برخی از کشورها، با سوء استفاده از محبوبیت و فروش این برند، اقدام به ساخت ژنراتورهایی همانند ژنراتور STAMFORD نموده اند. این دستگاه ها به طور حتم از نظر کیفی در سطح بسیار پایین تری از ژنراتور استمفورد انگلیس هستند.

قیمت پایین تولیدات چینی نباید باعث شود که کیفیت را نادیده بگیرید چرا که پس از گذشت مدت زمانی از خرید آنها، عملکرد و بازدهی ضعیف این محصولات نمایان خواهد شد. مسلمأ کیفیت بالا و کارایی بیشتر ژنراتور استمفورد انگلیس در قیاس با قیمت آن کاملا به صرفه خواهد بود. برای اطمینان از خرید ژنراتور STAMFORD  اصل، می بایست از مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت دارند، مانند فروشگاه سعدی، انواع مختلف این ژنراتور را تهیه نمایید.

ژنراتور استامفورد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر