کد خبر: 824788 A

می‌توانید با استفاده از انبارهای بورس زعفران سحرخیز، زعفران خود را به محلی امن و در محیطی مطابق با استانداردهای روز دنیا نگهداری و در هرزمان بدون مراجعه ؛ نسبت به فرو‌ش آن اقدام کنید.

به گزارش ایلنا، دکتر فرزاد سحر خیز عضو هیات مدیره گروه شرکت‌های زعفران سحر خیز اعلام کرد: در حال حاضر انبار بورس سحرخیز مخصوص نگهداری زعفران نگین و‌ زعفران پوشال میباشد که انبار زعفران پوشال این شرکت بزرگترین انبار زعفران پوشال ایران میباشد 

فرزاد سحرخیز با بیان اینکه ظرفیت کلی انبارهای شرکت سحرخیز 7 تن است، افزود: جهت سهولت تحویل زعفران توسط سپرده گذاران محترم امکان ایجاد کد بورسی کارگزاری در محل انبار برای سپرده گذاران زعفران فراهم گردیده است

همچنین آموزش چگونگی کار انجام معاملات بورس نیز به سپرده گذاران محترم در محل انبار داده میشود

خرید و حمایت مستمر گروه سحرخیز در تابلوی معاملات از نمادهای نگین و پوشال و استفاده از اعتبار برند سحرخیز در زمان فروش زعفران سپرده گذاری شده، از جمله مزایای تحویل زعفران به انبار بورس سحرخیز است.

به گفته عضو هیات مدیره گروه شرکت‌های زعفران سحرخیز برخی دیگر از ویژگی های مثبت حضور در انبار بورس کالا سحرخیز میباشذ:

- آموزش و مشاوره کاشت، داشت و برداشت

- تخفیف شهریه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی سحرخیز برای سپرده گذاران زعفران و وابستگان را از دیگر مزایای تحویل زعفران به انبار بورس سحرخیز است.

- علاوه بر امکان مراجعه حضوری جهت سهولت امکان نوبت دهی آنلاین برای تعیین ساعت و روز مشخص تحویل زعفران به انبار فراهم میباشد.

عضو هیات مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز با بیان اینکه حضور زعفران در بورس کالا، موجب افزایش شفافیت در معاملات می‌شود، گفت: ارتقای وضعیت استانداردهای نگهداری و امنیت زعفران، فروش آنلاین و صرفه جویی در زمان و هزینه‌های فرآیند فروش و زمینه سازی برای حضور زعفران ایران در بورس‌های خارجی، از دیگر ویژگی‌های مثبت حضور زعفران در بورس کالا است.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجه فرمایید:

www.SaharkhizLand.com

ایران بورس کالا زعفران صرفه جویی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر