کد خبر: 823879 A

برخی دروس مانند شیمی و فیزیک هستند که روش مطالعه آنها منحصربه‌فرد است و دانش‌آموزان و دانشجویان مجبورند زمان زیادی را برای مطالعه آنها صرف کنند. البته درصورتی که در کلاس‌های درس مدرسه و دانشگاه بتوانند این دروس را به خوبی درک کنند، زمان مطالعه و یادگیری این دروس برای آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

همانطور که می‌دانید در کلاس‌های عمومی مدارس و دانشگاه‌ها به‌دلیل مشکلات متعددی که وجود دارد یادگیری اصولی و درک عمیق دروسی مانند فیزیک و شیمی کار خیلی آسانی نیست از این‌رو خیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان به‌دلیل عدم یادگیری و درک این دروس تنها آن‌ها را حفظ می‌کنند اما سر جلسه امتحان به ویژه در آزمون سرنوشت ساز کنکور با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌شوند.

اگر شما هم استرس بالایی در زمینه پشت سر گذاشتن این دروس دارید اصلا لازم نیست که نگران باشید چراکه با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی دروس شیمی و فیزیک در مدت زمان کوتاهی می‌توانید این دروس را به خوبی یاد بگیرید تا هم نمرات بالایی در آنها کسب کنید و هم اینکه بتوانید در آزمون کنکور درصد بالایی از سوالات این دروس را پاسخ دهید.

این پرسش در ذهن شما هم ایجاد می‌شود که چگونه باید یک معلم خصوصی خوب و حرفه‌ای پیدا کنید؟ برای پیدا کردن یک معلم خصوصی حرفه‌ای می‌توانید سری به وب‌سایت سپاه دانش بزنید. مجموعه سپاه دانش اساتید متخصص و خبره‌ای را در زمینه تمامی دروس به ویژه شیمی و فیزیک به شما معرفی می‌کند تا علاوه‌بر کسب نمرات بالا در این دروس به آن‌ها علاقه‌مند هم بشوید.

تدریس خصوصی شیمی

همانطور که می‌دانید شیمی به اتم‌ها، مولکول‌ها و خواص مواد شیمیایی مختلف اشاره دارد. تمامی این مباحث کمی گیج‌کننده به نظر می‌رسند علاوه‌بر این دانش‌آموزان و دانشجویان نمی‌توانند خواص تمامی مواد شیمیایی را به خاطر بسپارند تا هم در آزمون این درس نمرات بالایی کسب کنند و هم اینکه بتوانند درصد بالایی از سوالات این درس را در آزمون کنکور به خوبی پاسخ دهند.

عدم یادگیری صحیح و درک عمیق این درس به تراکم بالای دانش‌آموزان در کلاس‌های درس مدرسه باز می‌شود چراکه تراکم بالای دانش‌آموزان چندین مشکل دیگر را همراه با خود به‌دنبال دارد برای مثال تعداد بالای دانش‌آموزان در کلاس اجازه نمی‌دهد که مدرس تمامی تمرکز خود را روی آموزش اصولی و حل تمرینات و نمونه سوالات زیادی بگذارد، چراکه همراه با تدریس باید به کنترل کردن کلاس بپردازد، از طرفی نمی‌توانید به تک‌تک سوالات دانش‌آموزان پاسخ دهد از این‌رو دانش‌آموزان با سوالات و مشکلات زیادی کلاس درس شیمی را ترک می‌کنند و همین روند تا روز امتحانات میان‌ترم به طول می‌انجامد تا دانش‌آموزان در شب امتحان متوجه خواهند شد که ایرادات زیادی در این درس دارند و آن را به خوبی یاد نگرفته‌اند.

اگر شما هم در چنین شرایط بغرنجی گیر افتاده‌اید تنها کافی‌است که سری به وب‌سایت سپاه دانش بزنید و از میان معلمین و اساتید خصوصی حرفه‌ای بهترین معلم خصوصی شیمی را انتخاب کنید و با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی، در کنار یادگیری کامل این درس، همراه با معلم خصوصی خود تمرینات و نمونه سوالات زیادی را حل کنید تا هیچ سوال بی‌پاسخی درباره این درس در ذهن شما باقی نمانده باشد.

فراموش نکنید که مهم‌ترین مزیت شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی شیمی در بین تمام مزایایی که دارد این است که به شما این امکان را می‌دهد که معلم شیمی را خودتان انتخاب کنید از این‌رو مانند برخی از کلاس‌های عمومی، معلمی با دانش پایین به شما تحمیل نمی‌شود.

تدریس خصوصی فیزیک

09

مهم‌ترین ویژگی یک معلم فیزیک در کنار اینکه باید از دانش بالایی در زمینه علم فیزیک برخوردار باشد این است که توانایی بالایی برای ارائه مباحث و مسائل پیچیده فیزیک آن هم به شکلی ساده و قابل درک به دانش‌آموز را داشته باشد. درواقع معلم نقش به‌سزایی را در سرنوشت تک تک دانش‌آموزان خود بازی می‌کند اما متاسفانه برخی معلمان مدارس نه تنها دانش بالایی در زمینه علم فیزیک ندارند بلکه نمی‌توانند مسائل فیزیک را به گونه‌ای بیان کنند که برای همیشه در ذهن دانش‌آموزانشان بماند.

به همین دلیل است که اکثر دانش‌آموزان تنها برای پشت سر گذاشتن این درس فرمول‌های آن را حفظ می‌کنند و در جلسه امتحان حاضر می‌شوند. اما اگر به شما بگویند که می‌توایند معلم فیزیکتان را خودتان انتخاب کنید چطور؟ مطمعنا تمام تلاش‌تان را می‌کنید تا بهترین معلم فیزیک را پیدا کنید اما اصلا لازم نیست که خودتان را به زحمت بیاندازید چراکه شما می‌توانید بهترین و مجرب‌ترین معلم‌های خصوصی فیزیک را در وب سایت سپاه دانش پیدا کنید و با شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی فیزیک، نمرات بالایی  را در این درس کسب کنید و علاوه‌بر این در آزمون کنکور نیز بتوانید درصد بالایی از سوالات فیزیک را به راحتی و بدون داشتن کوچکترین استرسی پاسخ دهید تا شاهد نتایج شگفت‌انگیزی باشید.

10

مجموعه سپاه دانش به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز تدریس خصوصی، بهترین و مجرب‌ترین معلمین خصوصی را در زمینه تدریس خصوصی شیمی و تدریس خصوصی فیزیک در اختیار شما قرار می‌دهد اما لازم است اشاره کنیم که حیطه کاری این مرکز تنها به معرفی معلمین خصوصی در این زمینه‌ها محدود نمی‌شود بلکه مجموعه سپاه دانش متخصص‌ترین معلمین خصوصی با سابقه کار طولانی را در زمینه تدریس خصوصی تمامی دروس عمومی، دروس خصوصی، تافل، کامپیوتر و برنامه‌نویسی در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین می‌توانید از طریق آدرس www.sepahedanesh.com به وب سایت سپاه دانش مراجعه کنید و بهترین معلمین خصوصی را با سوابق کاری طولانی‌ مدت و درخشان در زمینه‌ای که مدنظر دارید پیدا کنید.

تدریس خصوصی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی فیزیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر