کد خبر: 823116 A

گروه صنعتی آراکس شیمی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید سود پرک اکنون جزو شرکت‌های برتر این صنعت محسوب می‌شود.

فرآیند تولید سود پرک

سود پرک محصول شرکت آراکس شیمی با استفاده ازخط تولید جدید و با بهره گیری از سود مایع به صورت تکنولوژی روز دنیا و با الکترولایزرهای غشایی و به شکل کاملا اصولی تولید می شود و فاقد هرگونه ناخالصی جیوه ای و فلزات سنگین بوده که این امر امتیاز بسیار مهمی برای شرکت آراکس شیمی محسوب می گردد و با بهره گیری از آزمایشگاه های مدرن و نیروی انسانی مجرب و متخصص در راستای تأمین نیاز صنایع داخلی کشور و با هدفمندی صادرات به کشورهای مختلف می باشد.

از جمله مزایای بسته بندی محصولات آراکس شیمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • غیر قابل نفوذ بودن در برابر آب و رطوبت
  • آسان بودن حمل و نقل کالا با بسته بندی مناسب و اندازه ی مناسب
  • حفظ ایمنی و کیفیت محصول در هنگام حمل و نقل و انبار
  • توضیحات کامل روی بسته بندی محصولات

شرکت آراکس شیمی محصولات خود را در اشکال فوق به مشتریان ارائه می دهد :

  • در کیسه های ۲۵ کیلویی سه لایه لمینت شده
  • در سطل های فلزی ۲5 کیلو گرمی با یک لایه پلاستیک در داخل
  • پالت های   ۵/۱ تنی شیرینگ شده و بسته بندی شده
  • کیسه جامبو بگ های یک تنی

این ماده شیمیایی پر مصرف دارای قابلیت های بالایی می باشد که با توجه به کیفیت تولیدی آن می توان آن را مورد استفاده قرار داد:

02

صادرات سود پرک

گروه صنعتی آراکس شیمی مفتخر است که می‌تواند سود پرک صادراتی را با کیفیت بالا و مطابق آنالیز و طبق زمان‌بندی مشخص و در تناژ درخواستی ، با قیمت رقابتی و به ‌صورت پیوسته و منظم و به موقع به خریداران داخلی و خارجی تحویل نماید.

سود پرک صادراتی به مقصد هر یک از مرزهای زمینی و دریایی نیز با انجام تشریفات گمرکی به‌ صورت درب کارخانه و یا در هر یک از مرزهای خروجی کشور قابل تحویل می‌باشد.

شرکت آراکس شیمی با در نظر گرفتن اصل مشتری‌مداری و مهندسی ارزش و بکارگیری پرسنل متخصص و کوشا و توجه مستمر به اصول اخلاقی تجارت، پیشرفت میهن عزیزمان را در زمینه تولید و صادرات در مرتبه نخست اهداف خویش قرارداده است.

 شرکت آراکس شیمی تولید کننده سود پرک در ایران در نظر دارد با تثبیت حضور فعال خود در عرصه صادرات و همچنین با عنایت به تحلیل بازار ، همواره شرکتی سرآمد و پیشتاز در کشور باشد. برای دستیابی به این موفقیت، کیفیت بالا را سرلوحه فعالیت و سیاست گزاری های خود قرار داده است.

این مجموعه  به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های تولیدکننده سود پرک آمادگی این را دارد ضمن دریافت سفارش‌های خریداران داخلی و خارجی به ‌صورت آنلاین سود پرک مورد نیاز صنایع مختلف را به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تأمین نماید و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ ونقل مطمئن به شهرها و مرزهای مختلف ارسال نماید.

برای بررسی قیمت سود پرک  و کاستیک سودا  و سفارش محصولات با کیفیت به وب سایت www.araxchemi.com مراجعه کنید و یا از طریق شماره تلفن های 02138921 و 09120850450 با گروه صنعتی آراکس شیمی تماس حاصل فرمایید.

سود پرک تولید سود پرک فرآیند تولید سود پرک آراکس شیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر