کد خبر: 822219 A

مدیر گروه تولیدی جلوه خبر داد:

برخی از افراد سودجو روکش‌های صندلی با کیفیت پایین را در بسته بندی برند معتبر "روکش صندلی جلوه" در بازار عرضه می‌کنند.

به گزارش ایلنا، تعدادی از فروشندگان روکش صندلی خودرو، مشخصات فنی روکش‌های صندلی فاقد کیفیت و استاندارد لازم را با کمترین هزینه تغییر داده، در بسته بندی های مخصوص روکش صندلی‌های جلوه قرار داده و این روکش ها را با نام "جلوه " به فروش می‌رسانند.

گروه تولیدی جلوه، به عنوان یکی از برندهای تولید روکش صندلی مرغوب در کشور و اولین تولید کننده روکش صندلی خودرو با طرح برجسته است. 

روکش صندلی جلوه

حضرتی، مدیریت گروه تولیدی جلوه، با اظهار نظر راجع به این موضوع بیان کرد با توجه به کیفیت بالای محصولات جلوه، طی چند ماه گذشته، عده ای سودجو اقدام به تولید روکش های صندلی بدون کیفیت کرده و آن ها در بسته بندی های محصولات تولیدی جلوه به فروش می‌رسانند.

به گفته وی تمامی طرح ها و برند جلوه در سازمان ثبت اسناد کشور به ثبت رسیده و هرگونه کپی برداری از نام، طرح و یا هرگونه سوء استفاده از این برند، پیگرد قانونی خواهد داشت.

روکش صندلی جلوه

وی در ادامه اظهار داشت:  مشتریان عزیز توجه داشته باشند در تولید روکش صندلی جلوه از بهترین و مرغوب ترین مواد استفاده شده که به راحتی قابل تشخیص و مقایسه می باشد. علاوه بر این، پشت تکیه صندلی جلو نیز لیبل پارچه ای جلوه به چشم می خورد. لطفا در هنگام خرید به علائم و مشخصات جلوه توجه داشته باشید.

روکش صندلی جلوه

شما می توانید در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا استعلام اصالت کالا با مرکز تماس کارشناسان گروه تولیدی جلوه به شماره 02191023910 تماس حاصل فرمایید.

روکش صندلی جلوه

استاندارد خودرو کپی برداری صندلی جلوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر