کد خبر: 821785 A

همایش آموزشی مدیریت مشارکت در سازمان به همت مدیریت برنامه ریزی و مهندسی صنایع و مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی و با همکاری مدیریت روابط عمومی چهارشنبه 17 مهرماه در تالار آهن برگزار شد .

به گزارش ایلنا، نصر معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت در این همایش با اشاره به پایین بودن بهره‌وری شرکت نسبت به بنچ مارک‌ها ( الگوهای اقتباس )، بر ضرورت استفاده از توان تفکر خلاق کارکنان و نظام پیشنهادها جهت افزایش بهره وری تاکید نمود.

وی افزود : هنگام رد پیشنهاد، باید توضیحات کامل ارائه گردد تا فرد پیشنهاد دهنده قانع گردد در غیر این صورت کارکنان نسبت به ارائه پیشنهاد دل سرد می شوند .

مهندس نصر تصریح کرد : کمیته های نظام پیشنهادها ، باید موانع اجرای پیشنهادهی را بررسی و برای آن راه حل ارائه دهند و همچنین پیشنهادهای تایید شده تا رسیدن به مرحله اجرا باید پیگیری شود .

 معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت بر برگزاری تور تعالی تاکید نمود و گفت : از کسانی که پیشنهادهای آن ها تایید می شود و ارزش ویژه ای برای شرکت ایجاد می کنند باید به خوبی تقدیر شود و پاداش مناسبی دریافت کنند . همچنین این افراد و پیشنهاد آن ها باید از طریق رسانه های شرکت به نحو شایسته ای معرفی شوند .

مهندس ربانی مدیر برنامه ریزی و مهندسی صنایع نیز در ابتدای این همایش ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نظام پیشنهادها و فعالیت های بهبود مستمر در نیمه اول سال جاری، با اشاره به اقدام های اخیر در جهت رفع موانع موجود و بهبود این نظام شامل ارتقای نرم افزار نظام پیشنهادها، اصلاح رویه های دبیرخانه مرکزی، تغییر روش ارزیابی پیشنهادهای بررسی شده و اجرای آن با هدف افزایش اثربخشی پیشنهادها و افزایش پاداش های نظام پیشنهادها با هدف افزایش سطح مشارکت و رضایت کارکنان، ابراز امیدواری کرد که با اجرای برنامه های یاد شده و همکاری بیش از پیش مدیران و کمیته های ارزیابی، شاهد رشد چمشگیری در افزایش سرانه پیشنهاد، درصد مشارکت و ارزش افزوده حاصل از اجرای پیشنهادها باشیم.

اصفهان بهره وری ذوب آهن روابط عمومی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر