کد خبر: 820825 A

شما می توانید با خرید ابزار از این فروشگاه بهترین برندهای روز دنیا را داشته باشید. همچنین ابزار میهن عاملیت فروش محصولات دوپلی کالر و کاسپین که دو برند شناخته شده و عالی می باشند را داراست.

ایلنا؛ فروشگاه اینترنتی ابزار میهن برای خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مشتریان وفادار خود، از امروز فروشگاه ابزار خود را به صورت انلاین افتتاح کرد .

شما می توانید با خرید ابزار از این فروشگاه بهترین برندهای روز دنیا را داشته باشید. همچنین ابزار میهن عاملیت فروش محصولات دوپلی کالر و کاسپین که دو برند شناخته شده و عالی می باشند را داراست.

محصولات ابزار میهن بسیار متنوع بوده و شامل دسته های زیر می باشد.

  • ابزار آلات برقی
  • ابزار آلات دستی
  • ابزار آلات بادی و بنزینی
  • ابزار آلات باغبانی
  • ابزار آلات اندازه گیری
  • چسب، رنگ و مواد شیمیایی
  • یراق آلات و ...

همان طور که می بینید تعداد محصولات در این فروشگاه بی شمار است. همچنین قیمت ها مناسب و با یک سود متعادل به شما عرضه می شوند. این یک معامله ی پر سود دو طرفه است. هم برای ما و هم برای شما.

فروش ویژه ابزار میهن:

در بخش فروش ویژه، هر بار تعداد خاصی از محصولات را با قیمتی استثنایی برای مدت زمان محدود به فروش می گذاریم. اگر مشتری خوش شانس و زرنگ ما باشید، می توانید با چک کردن هر روزه ی سایت، اقلام مصرفی خودتان را به صورت عمده و یا حتی جزئی با یک تخفیف بسیار خوب خریداری کنید.

محصولات ابزار میهن:

در این فروشگاه انواع فرز های حکاکی سیلور، ابزار آلات اس تی ای و متنوع ترین اسپری رنگ های دوپلی کالر موجود می باشد. هر آنچه که نیاز فروشگاه شما در شهر های کوچک و بزرگ است، برای شما بلا فاصله پس از خرید ارسال می شود.

در بخش ابزار آلات برقی انواع دریل ها از جمله: گیربکسی، چکشی و دریل 10 و 6.5  عرضه می شود. دریل های بتن کن، پیچ گوشتی برقی و کمپرسور هوا از دیگر محصولات این بخش می باشد. لیست اقلام موجود در فروشگاه ابزار میهن بسیار زیاد است و نوشتن همه ی آن ها در این مقاله، در حوصله ی خواننده نمی گنجد. پس حتما به سایت abzarmihan.com سر بزنید و لیست کامل محصولات ما را در انواع برند ها مشاهده کنید. هم چنین با یک جستجوی ساده می توانید به راحتی محصول مورد نیاز خود را پیدا کنید.

انواع اره ها، فرزها و کارواش گوشه ای از محصولات این فروشگاه بزرگ می باشد. بستگی دارد نوع نیاز شما چه باشد تا ما بهترین کالا ها را به شما پپیشنهاد کنیم.

در بخش های دیگر منو، انواع ابزار آلات باغبانی، دستی و اندازه گیری وجود دارد. من در بخش ابزار آلات برقی به دنبال دریل گیربکسی می گردم.

سیسظط

وقتی بر روی دریل گیربکسی کلید کنم، وارد صفحه ای به شکل زیر می شوم؛

سیلیب

شما در این صفحه می توانید انواع دریل ها را بر اساس جنس و فیلتر قیمت مشاهده کنید. هم چنین اگر سقف هزینه ای که می خواهید برای خرید محصول خود داشته باشید را بدانید، ابزار میهن به شما این امکان را می دهد که با گذاشتن یک فیلتر قیمت، فقط محصولاتی در همان رنج قیمت برای شما نمایش داده شود.

به شما پیشنهاد می کنیم که به سایت ما در ابزار میهن سر بزنید و جزئیات بیشتر و محصولات دیگر را در آن جا مشاهده کنید.

فروشگاه اینترنتی خرید ابزار فروشگاه ابزار ابزار میهن محصولات ابزار میهن فروشگاه اینترنتی ابزار میهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر