کد خبر: 820692 A

برای اینکه از طریق اینستاگرام به درآمد خوبی برسید باید بازدید پیج شما بالا باشد وتعداد فالورهایی که دارید هم بالا باشد، هرچه بازدید پیج و تعداد فالورها بالا باشد بی تردید رشد کسب و کار شما بالا خواهد رفت، این نکته را فراموش نکنید که از فالور های فیک و اجباری استفاده نکنید و تلاش کنید با تولید محتوای مناسب و فعالیت روی پیج فالور اختیاری جذب کنید

به گزارش ایلنا یکی از محبوب ترین و تاثیر گذارترین شبکه های اجتماعی که امروزه در اغلب کشور ها کارکرد کسب و کاری به خود گرفته، شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

اینستاگرام با توجه به فیلتر شدن تلگرام و ریزش طرفداران آن محل مناسبی برای تبلیغات و افزایش مشتریان شده و این یک امر عادی برای صاحبان کسب و کار شده است که کسب و کار خود را در این شبکه اجتماعی محبوب رشد و گسترش بدهند.

اما اینکه چگونه ما می توانیم کسب و کار خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام رونق ببخشیم یک امری است که نیاز به آگاهی دارد و ما در شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین در نظر داریم که راهکارهایی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری به رونق کسب و کار اینترنتی با اینستاگرام بپردازید.

تا بحال به این فکر کردید کاربران در اینستاگرام دقیقا چطور به درآمد می رسند؟

ذات وجودی اینستاگرام برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است، عکس و فیلم هایی از مراسم های مختلف، سفر، موزش و حتی نشان دادن زندگی روز مره.

افراد در اینستاگرام روزمرگی های خود را به اشتراک میگذارند به همین دلیل اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیای امروزه تبدیل شده که می توان از آن برای رونق کسب و کارمان استفاده کنیم:

روش اول: محصولاتمان را مستقیم به فروش برسانیم

در کسب و کارهای سنتی ما برای خرید محصولات مورد نیاز به مغازه دار ها مراجعه می کردیم و از آنها اجناسمان را خریداری می کردیم اما امروزه دیگر به این کار نیازی نیست!

با جستجویی در اینستاگرام شاهد این هستیم که تولید کنندگان بسیاری در زمینه های مختلف محصولات خود را در صفحه ی خود منتشر کرده اند و به فروش می رسانند، این به معنای این است که اعتماد مردم به خرید های اینترنتی زیاد شده و صاحبین کسب و کار برای افزایش اعتماد مشتریان خود در این رسانه ی رایگان که بازدهی بسیار بالایی در رشد کسب و کار دارد در تلاش هستند تا بتوانند محصولاتی با کیفیت تر و قابل رقابت بیشتری را عرضه کنند و از رقبای خود عقب نمانند.

روش دوم: انجام تبلیغات

برای فروش و انجام هر خدماتی نیاز داریم که آن را به عموم مردم معرفی کنیم، این موضوع در اینستاگرام هم صدق می کند و نیاز است که پیجی که راه اندازی کرده ایم را به همه نشان دهیم و به تعداد قابل توجهی فالور دست پیدا کنیم و رفته رفته با انتشار هدفمند محصولات و مخدمات با تولید محتوای مناسب و جذاب به یک رسانه پر بازدید که جامعه هدف شما را در بر می گیرد تبدیل شویم.

04

روش سوم: باید برند خودمان را بسازیم!

شما به سادگی می توانید از پتانسیل اینستاگرام برای کسب و کار خود برند سازی کنید و از طریق برند سازی به توسعه بزند و بازار یابی خود بپردازید.

بسیاری اعتقاد دارند بجای اینکه مخاطبین در پیج اینستاگرامی به خرید محصولات بپردازند بهتر است آنها را به سمت وبسایت و یا فروشگاه های خود سوق دهند تا با این روش برند خودرا مطرح کنند! این روش برای افزایش بازدهی وبسایت و افزایش فروش در فروشگاه هایی که در تمام نقاط کشور صاحب شعب هستند بسیار مناسب و جذاب می باشد.

روش چهارم: خرید و فروش فالور

یکی از روش هایی که برای بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام جذاب می باشد این است که با درست کردن یک پیج و با روش های متفاوت و حتی غیر متعارف به جذب فالور روی می آورند و بعد از افزایش فالور پیج آن را به فروش می رسانند.

شمار این افراد هم کم نیست اما باید توجه کرد که کلینیک کسب و کار به هیچ عنوان خرید و فروش فالور و پیج های اینستاگرامی را توصیه نمی کند ولو اینکه کلاهبرداری های زیادی نیز از این طریق انجام می گیرد.

طی فعالیت هایی که در کلینیک کسب و کار شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین در حوزه اینستاگرام به انجام رسیده توصیه می شود که به موارد زیر بیشتر توجه کنید!

1- باید این نکته را در نظر داشته باشید برای اینکه از طریق اینستاگرام به درآمد خوبی برسید باید بازدید پیج شما بالا باشد وتعداد فالورهایی که دارید هم بالا باشد، هرچه بازدید پیج و تعداد فالورها بالا باشد بی تردید رشد کسب و کار شما بالا خواهد رفت، این نکته را فراموش نکنید که از فالور های فیک و اجباری استفاده نکنید و تلاش کنید با تولید محتوای مناسب و فعالیت روی پیج فالور اختیاری جذب کنید، تعداد فالورهایی که به صورت اجباری و یا فیک می توان جذب کرد در طول روز به بالای 100 هزار فالور هم می رسد اما فالورهایی که اختیاری هستند میانگین ماهانه از روی 700 نفر تا 2000 نفر خواهد بود که این عدد با تبلیغات گسترده بالاترهم خواهد رفت پس در دام کلاهبرداران فالور فروش نیفتید.

2- تصاویری که منتشر می کنید حتما دارای یک توضیح باشد، حتی اگر به زبان خودمانی یا غیررسمی باشد فرقی ندارد، برای جذب مخاطبان نوشتن این توضیح کوتاه هم بسیار تاثیرگزار است.

3- از انتشار مطالب تکراری پرهیز کنید و سعی کنید مطالب انحصاری و مختص خودتان بنویسید! دقت کنید محتوا و مطالب تولید شده باید مختص اینستاگرام باشد! در این زمینه می توانید از مشاوره های کلینیک کسب و کار هم استفاده کنید.

4- اینستاگرام همانند گوگل روی زمانبندی های ارسال محتوا حساس است و اگر با تقویم محتوایی مناسب نسبت به ارسال محتوا اقدام نمایید بی شک شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که پیج اینستاگرامی تان به سرعت بیشتری رشد خواهد کرد.

5- از هوش هیجانی خود استفاده کنید!

کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام از مطالبی که با هیجانات بیشتری نوشته شده استقبال بیشتری می کنند، وقتی شور و هیجان شما در پست های شما نمایان باشد کاربرانتان روزانه به پیج شما سر می زنند تا از محتوای شما استفاده کنند و حتی می شود این گونه مطرح کرد، شما جایزه ای برای 10هزار فالور شدنتان در نظر بگیرید از مخاطبینتان بخواهید تا برای رسیدن به این تعداد به شما کمک کنند و با یک شور خاص آن ها را تشویق به این کار کنید.

کلینیک کسب و کار شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین تلاش دارد تا با ارائه راه حل هایی برای رشد کسب و کار شما، به شما کمک کند تا از درآمد خوبی بهرمند شوید و در این مسیر کمک حال شما خواهد بود.

اینستاگرام را دست کم نگیرید تا به درآمد میلیونی خوبی برسید.

شبکه اجتماعی ایلنا اینستاگرام کلینیک کسب و کار مشاوره کسب و کار تولید محتوا رقابت های استارت آپی فالور مهندس مهدی قاسمی مهندس مسعود قاسمی شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین مدیریت کسب و کار اینستامارکتینگ مدیریت اینستاگرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر