کد خبر: 817839 A

برای هتل باید از یک دست خشک کن با قدرت استفاده نمایید. در اداره‌ها می توانید از یک دست خشک کن با قدرت متوسط استفاده نمایید. در استخرها برای خشک نمودن باید از دست خشک کن به همراه بدن خشک کن استفاده کنید ، که در مدل های بسیار متنوعی توسط شرکت های مختلف تولید می‌شوند.

برای انتخاب و خرید دست خشک کن باید مکانی که می خواهید از دست خشک کن در آن استفاده نمایید و تعداد افرادی که امکان استفاده از دست خشک کن برای آن ها وجود دارد را در نظر بگیرید ، زیرا باید دست خشک کنی را انتخاب نمایید که قدرت و قابلیت لازم را داشته باشد . در وب سایت صنعت شرق تنوع زیادی از این دستگاه وجود دارد.

به عنوان مثال برای هتل باید از یک دست خشک کن با قدرت استفاده نمایید. در اداره‌ها می توانید از یک دست خشک کن با قدرت متوسط استفاده نمایید. در استخرها  برای خشک نمودن باید از دست خشک کن به همراه بدن خشک کن استفاده کنید ، که در مدل های بسیار متنوعی توسط شرکت های مختلف تولید می‌شوند.

دست خشک کن و انواع آن

دست خشک کن به صورت اتوماتیک کار می کند به همین دلیل باعث صرفه جویی در مصرف دستمال کاغذی می شود . امروزه دست خشک کن به یک وسیله ضروری در هر مکانی مانند خانه ، رستوران یا بیمارستان و غیره تبدیل شده است . بسیاری از بیماری ها از طریق تماس با اجسام غیر بهداشتی قابل انتقال می باشند . با استفاده از دستگاه دست خشک کن به این موضوع کمک شایانی شده است ، با خروج باد گرم از دست خشک ها ، دست ها خشک می شوند . و در این صورت دیگر نیازی به حوله و دستمال های غیر بهداشتی نمی باشد .

کارکرد دست خشک کن با توجه به مدل دستگاه می تواند به صورت دستی یا خودکار باشد . دست خشک کن برای کاهش مصرف منابع و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد و تا 99.5 درصد هزینه ها را کاهش می دهد . با استفاده از دست خشک کن میزان رسوب و زباله کمتر خواهد شد و با توجه به اینکه حوله های کاغذی قابل بازیافت نمی باشند ، استفاده از دستگاه دست خشک کن بر حفظ سلامت محیط زیست تاثیرگذار است . بسیاری از مردم به دلیل سر و صدایی که دستگاه دست خشک کن تولید می کند با آن مخالف می باشند .

دستگاه دست خشک کن با انواع مارک های مختلف داخلی و خارجی تولید می شود شما می توانید انواع آن را در وب سایت صنعت شرق مشاهده نمایید . هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود و طول عمر متفاوت می باشند . با استفاده از دستگاه دست خشک کن دست و صورت شما در عرض چند ثانیه خشک خواهد شد .

از مشخصات و مزایای دست خشک کن می توان به سنسور حساس و صدای کم آن اشاره نمود . این دستگاه به دلیل حجم کمی که دارد فضای کمتری را اشغال می کند و در مکان های عمومی قابل استفاده است و باعث کاهش زباله می شود . افراد در سنین مختلف می توانند به راحتی از این دستگاه استفاده نمایند .

انواع دست خشک کن از نظر روش کار

  • دستی : در مدل دستی دست خشک کن با فشردن دکمه این دستگاه به مدت زمان معینی شروع به کار می کند و سپس خاموش می شود . دست خشک کن دستی در حمام ها و استخرهای عمومی به عنوان مو خشک کن هم مورد استفاده قرار می گیرد زیرا در این مکان ها امکان کارکرد با چشمی وجود ندارد .
  • اتوماتیک : در مدل اتوماتیک دست خشک کن با نزدیک نمودن دست به چشمی دستگاه دست خشک کن کار خود را شروع کرده و به محض دور شدن دست خاموش می شود . دست خشک کن هایی که در ایران تولید و عرضه می شوند به صورت اتوماتیک می باشند . ( در صورت درخواست دست خشک کن اتوماتیک و دستی به صورت تعداد سفارش پذیرفته می شود )

دسته بندی مبنی بر سرعت خشک کردن دست

  • دست خشک کن سوپرجت ( دو تیغه باد (
  • دست خشک کن جت ( یک تیغه باد )
  • دست خشک کن های کلاسیک

دسته بندی از نظر بدنه دست خشک کن

  • بدنه ABS
  • بدنه فلزی ( آلومینیوم - استیل - آهن )

هدف از خرید دست خشک کن می تواند ارتقاء بهداشت محیط ، صرفه جویی در مصرف دستمال کاغذی ، هوای سرد زمستان  و کسب رضایت مشتریان از هتل یا رستوران مورد نظر باشد .

شرکت صنعت شرق این افتخار را دارد که با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تجهیزات فروشگاهی مانند  آبسردکن، دستگاه واکس کفش ، دستگاه خوشبو کننده هوا و...  به شما عزیزان خدمت رسانی کند

دست خشک کن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر