کد خبر: 816004 A

از صفر تا صد دوربین مداربسته؛

دوربین مداربسته یکی از انواع دوربین هایی است که امروزه برای امنیت مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دوربین ها همچنین سیستم های نظارت امنیتی نیز نام دارند که شما توسط آنها میتوانید یک مکان گسترده را مورد بررسی قرار دهید.

ایلنا؛ آیا تاکنون به این فکر کرده اید که چرا تمامی مکان ها بهتر است که با دوربین مداربسته محافظت شوند؟ شاید بتوان گفت که امروزه استفاده از دوربین مداربسته باعث شده است که عده زیادی بتوانند امنیت مکان مورد نظر خود را حفظ کنند. البته این بدین معنا نیست که اگر جایی دوربین مداربسته نداشت مورد اعتماد و ایمن نیست بلکه بدین معناست که شما میتوانید با استفاده از دوربین مداربسته امنیت را بیشتر برآورده کنید. در این بخش با ما همراه شوید تا با دوربین مداربسته بولت و دام آشنا شوید.

در این زمینه شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که خدمات مختلفی را به شما ارائه خواهند داد. این شرکت ها در واقع به شما اجازه میدهند تا با توجه به نیاز خود آنچه را که می خواهید انتخاب کنید و سپس خدمات پس از فروش را نیز به شما ارائه می دهند. نکته مهم این است که شما بتوانید بهترین ها را برای خود انتخاب کنید پس به طور قطع از شرکت های خرید و فروش دوربین مداربسته و متخصصین آن ها در این زمینه کمک بگیرید.

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته یکی از انواع دوربین هایی است که امروزه برای امنیت مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دوربین ها همچنین سیستم های نظارت امنیتی نیز نام دارند که شما توسط آنها میتوانید یک مکان گسترده را مورد بررسی قرار دهید. در این بین اصطلاح دیگری وجود دارد که به آن دوربین مداربسته بولت گفته می شود. بولت همانطور که میدانید به معنای گلوله و یا لوله است. دوربین مداربسته بولت یکی از انواعی است که دارای بدنه استوانه ای و عموما فلزی است.

کاربرد دوربین مداربسته بولت

معمولا اینطور گفته می شود که دوربین مداربسته بولت کاربردهای بیرونی دارد. این نوع دوربین ها معمولا ضدآب هستند و شکل خاصی دارند که شما میتوانید از آنها برای محیط های بیرونی با شرایط سخت آب و هوایی استفاده کنید. دوربین مداربسته بولت همچنین کیفیت های متفاوتی هم دارد و به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شود. نکته ای که باید بدانید این است که این نوع دوربین ها معمولا از نظر کیفیت تصویر هیچ نوع محدودیتی ندارند. دقت داشته باشید اینکه گفته می شود دوربین مداربسته بولت ضد آب است، باعث میشود که شما بتوانید آن ها را در آب غوطه ور کنید و این بدین معناست که زمانی که باران می بارد میتوانید از آن ها استفاده کنید.

دید در شب برای دوربین مداربسته بولت

دوربین مداربسته بولت عموما دارای دید در شب است. این دوربین ها معمولا در شب ها برد نسبتا بالایی دارند. برد دید در شب البته در این نوع دوربین ها به تعداد و همچنین نوع LED  هایی که در آن ها تعبیه شده است نیز بستگی دارد. توجه داشته باشید که برد دید در شب معمولا در کاتالوگ دوربین ها به بالاترین برد پرتاب نور اشاره دارد ولی الزاما بدین معنا نیست که برد مفید دید در شب دوربین چقدر است.

تفاوت دوربین مداربسته دام و بولت

هر دو این دوربین ها استفاده گسترده ای در سیستم های مدار بسته دارند. تفاوت اصلی این دوربین های مدار بسته با یکدیگر در شکل ظاهری آنهاست. همچنین دوربین های بولت قابلیت نصب بر روی دیوار را دارند در حالی که دوربین های دام بیشتر بر روی سقف نصب می گردند.

دوربین دام

اصطلاح دام به معنای گنبد است(Dome) همانطور که از نام این نوع دوربین ها میبینید واضح است که اصطلاح دام در واقع به شکل بدنه این نوع دوربین ها دلالت دارد.

کاربردهای دوربین دام

دوربین مداربسته بولت با اینکه کاربرد های بسیاری دارد اما نمیتوان آن ها را در صنعت مورد استفاده قرار داد. دوربین دام در واقع دارای کاربرد های غیرصنعتی دارد. بدنه این نوع دوربین ها در برابر شرایط بد آب و هوایی مقاومت بسیاری ندارد و همین هم باعث می شود که استفاده از آن ها در محیط های اداری مسقف، تجاری و همچنین مسکونی ممکن است. این دوربین ها همچنین کیفیت های متفاوتی دارد که شما میتوانید از آن ها به صورت شبکه و همچنین آنالوگ استفاده کنید و دقت داشته باشید که این نوع دوربین ها از نظر کیفیت نیز محدودیتی ندارند.

دید در شب دوربین های دام

در مورد دوربین مداربسته بولت صحبت کردیم اما دوربین های دام دارای دیدهای بهتری هستند. این قابلیت اما هزینه ی بیشتری را برای شما نخواهد داشت. دوربین های دام معمولا در شب دید متوسطی دارند و در صورتی که دیدی بهتر در شب نیاز باشد شما میتوانید از دوربین های بولت استفاده کنید و در کنار آن ها یک پروژکتور مادون قرمز نیز نصب کنید.

fdf

دستگاه دی وی آر 16 کاناله برای دوربین مداربسته بولت و دوربین مداربسته دام

یکی از بخش هایی که شما از آن در دوربین مداربسته استفاده می کنید، دستگاه دی وی آر است. معمولا این دستگاه ها را برای ضبط تصویر مورد استفاده قرار می دهند و شما میتوانید به آسانی و با انتخاب یک نوع مناسب از این دستگاه ها اقدام به استفاده از آن ها کنید. دقت داشته باشید که معمولا دستگاه های دی وی آر به گونه ای طراحی می شوند که برای انواع دوربین مداربسته از جمله دوربین مداربسته بولت و دوربین مداربسته دام مورد استفاده قرار گیرند. شما میتوانید توسط این دستگاه ها به آسانی هر تصویری که باید را ضبط کنید و آنها را مورد استفاده قرار دهید.

afsrdgh

در نهایت ...

خرید و فروش دستگاه های دی وی آر و همچنین دوربین مداربسته به هیچ وجه کار آسانی نخواهد بود. اگر شما در این زمینه متخصص نباشید به طور حتم دچار مشکل خواهید شد و این امر غیرقابل اجتناب است چرا که شما نمی دانید کدامیک از انواع این دوربین ها برای شما مناسب خواهند بود. همانطور که گفته شد دوربین های بولت در انواع مکان های سرباز مورد استفاده قرار می گیرند اما دوربین مداربسته دام را نمی توانید در مکان های باز مورد استفاده قرار دهید و به همین دلیل هم بیشتر در اماکن و همچنین مکان های تجاری از آنها استفاده می شود.

اگر شما هم قصد خرید دوربین مداربسته بولت و یا دوربین مداربسته دام را دارید، میتوانید به مراکز معتبر در این زمینه مراجعه کنید و بهترین انتخابی که باید را داشته باشید. شاید تصور کنید که خدمات پس از فروش هم چندان مهم نیست اما یکی از اصلی ترین نکاتی که باید به آن دقت کنید همین خدمات پس از فروش هستند. تفاوتی ندارد که دوربین شما از چه نوعی باشد در نهایت ممکن است که شما با استفاده از آن ها در مدت زمان طولانی دچار مشکل شوید و به همین دلیل هم خرید دستگاه دی وی آر 16 کاناله، خرید دوربین مداربسته بولت و همچنین دوربین مداربسته دام را به ما بسپارید! متخصصین ما در این زمینه همه روزه آماده پاسخگویی به شما خواهند بود تا بتوانند در این زمینه شما را یاری کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

 

 

دوربین مداربسته دستگاه دی وی آر 16 کاناله دوربین مداربسته دام دوربین مداربسته بولت دوربین دام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر