کد خبر: 815804 A

سفر کردن در مهر ماه :

با به پایان رسیدن فصل تابستان ، گرمای تابستانی بار خود را بسته و جای خود را به هوای دلنشین پاییزی می دهد . کمتر کسی است که عاشق پاییز و قطعا سفر کردن در فصل برگریزان پاییز نباشد . اما نکته مهم این است که در فصل پاییز چه مکان هایی برای گردش مناسب است ؟

در فصل پاییز کشور های آسیایی مکان های بسیار مناسبی برای سفر می باشند ، چرا که هوا هنوز خیلی سرد نشده و معمولا بارندگی های موسمی شروع نشده است . در فصل پاییز، مهر ماه بهترین تایم سفر برای گردشگرانی میباشد که بخاطر شلوغی تابستان برنامه سفر خود را به فصل پاییز انداخته اند تا بتوانند به دور از شلوغی و ازدهام زیاد گردشگران در فصل تابستان ، با آرامش بیشتر از جاذبه ها و اماکن تفریحی لذت ببرند . به علاوه نکته مهم دیگری که فصل پاییز و به خصوص ماه مهر میتواند گزینه سفر بسیاری از افراد باشد این است که بخاطر اتمام فصل تابستان که فصل هایسیزن سفر می باشد ، هزینه بلیط و رزرو هتل کاهش یافته و می تواند زمان مناسبی برای گردشگرانی باشد که به دنبال قیمت مناسب برای سفر هستند .

ماه مهر در استانبول :

با ورود به ماه مهر ، تور استانبول یکی از بهترین گزینه های سفر برای گردشگرانی است که برنامه سفر خود را به پاییز انداخته اند . در مهر ماه استانبول حال و هوای بی نظیری دارد چرا که هوا خنک شده است و خروج تابستان و ورود پاییز را میتوان خیلی خوب لمس کرد. هوا بسیار دلچسب و حال و هوای پاییزی بی نظیری دارد . نکته مهم این است که در مهر ماه از ازدهام توریست ها کاسته شده و میتوان به دور از شلوغی و در ارامش بیشتری از سفرکردن به استانبول لذت برد و همچنین قیمت تور ها به شدت کاهش یافته و میتوان با هزینه کمتری هتل های خوبی را در استانبول رزرو کرد .

اگر در مهر ماه به استانبول سفر می کنید بی شک طلوع آفتاب و غروب افتاب در کنار دریا را از دست ندهید چرا که هوای خنک و نسیم برخاسته بر روی آب می تواند بسیار رویایی و دلنشین باشد .

 

11111111111111

مهر ماه در باکو :

از جمله شهر هایی که می توان در آن سفری دلچسب را در ماه مهر تجربه کرد سفر به باکو است . در واقع باکو جز مناطق سردسیر به حساب می آید و همین امر باعث شده که در ماه های کمی بتوان به باکو سفر کرد . در واقع در فصل پاییز و زمستان دمای هوای باکو به شدت کاهش می یابد و شدت برف و باران های زیاد در این فصول، باعث می شود سفر به باکو برای گردشگران علاقه مند به تور باکو  بسیار سخت شود . اما در مهر ماه هنوز بارش های موسمی شروع نشده است و هوا تنها رو به خنکی رفته است . از انجایی که از اواسط پاییز تا اواخر زمستان به علت پایین امدن دمای هوا و بارش های فراوان برف و باران، سفر به باکو کمی مشکل است برای علاقمندان سفر به باکو بهترین تایم برای سفر از مهر ماه تا بهار همین مهر ماه می باشد .

222222222222222222

مهر ماه در دبی :

از جمله شهر های بسیار فوق العاده آسیایی که روز به روز بر زیبایی ها و خاص بودنش افزوده می شود شهر بسیار زیبای دبی می باشد . یکی از تور هایی که در تمام فصول سال برای گردشگران جذابیت خاص خود را دارد و دمای هوا و گرما نمی تواند بر مسافران علاقمند به این شهر زیبا تاثیر بگذاردتور دبی می باشد .

در دبی آنقدر زیبایی و امکانات مختلف تفریحی ، گردشگری به چشم می خورد که دمای هوا را کمتر می توان در سفر به دبی معیار سفر قرار داد چرا که تا حد زیادی دما را کنترل کرده اند. در واقع در شهر دبی، نوسانات دمایی بسیار کم و ملایم می باشد . در ماه مهر نیز این نوسانات نسبت به تابستان تغییرات زیادی نداشته است . اما نکته مهمی که وجود دارد این است که در ماه مهر با کاهش نرخ تور دبی مواجعه هستیم و همین امر میتواند دبی را گزینه مناسبی برای سفر در مهر ماه قرار دهد .

3333333333333333

شهر دبی با توجه به امکانات فوق العاده ای که دارد به عنوان یکی از شهر های پیشرفته جهان به حساب می آید و در هر تایمی از سال می تواند گزینه مناسبی برای سفر باشد .

 

 

 

بلیط جهان دبی زیبایی گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر