کد خبر: 815064 A

به گزارش ایلنا، به بررسی نقش شبکه اجتماعی اینستاگرام، در توسعه و بهبود کسب و کارها می پردازیم!

اگر شما تخصص در ارائه یک خدمات و یا یک کسب و کاری را دارید و اما تابحال تجربه تولید محتوا و مدیریت یک پیج اینستاگرامی را نداشته اید، پیشنهاد می کنیم حتما از یک شرکت مورد اعتماد و مطمئن مشاوره بگیرید و با بررسی هایی که خبرگزاری کار ایران (ایلنا) انجام داده است، ما شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین را پیشنهاد می کنیم.

"اینستاگرام یک تریبون آزاد برای صاحبین مشاغل اعم از خانگی تا شرکت های بزرگ به حساب می آید تا بتوانند محصول و خدماتشان را به مردم معرفی کنند و بدون اینکه مشکلات مالیاتی داشته باشند مشتری جذب کنند."

به این نکته توجه داشته باشید که برخی تحولات در کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری مالی دارد اما در ایجاد تحول در کسب و کار سنتی به مدرن از طریق شبکه های اجتماعی، تنها به سرمایه گذاری در زمان و پشتکار نیاز دارید، و این صرف زمان و پشتکار و داشتن دانش در فعالیت در این شبکه اجتماعی محبوب است که بی شک درآمد بالایی را به همراه خود خواهد داشت.

اینستاگرام به دلیل اینکه هیچ محدودیتی را برای کسب درآمد ندارد، شما می توانید همه نوع محصول و ارائه خدمات مانند: فروش خوراک، پوشاک، وسایل تزئینی و حتی کسب و کارهای خدماتی و زیبایی و هزاران محصول و خدمات را از این طریق ارائه دهید و این یعنی یک تریبون آزاد برای صاحبین مشاغل و افراد باهوش که به سادگی از یک کسب و کار سنتی در گوشه ای از یک مغازه در کنارگذری، اکنون دسترسی به دنیای آزاد مشتریان پیدا کرده اند و به راحتی از طریق گوشی تلفن همراه در سفر و تفریح درآمد های بالای خودشان را دارند.

با رشد روز افزون کسب و کارهای مجازی باید به این نکته توجه داشته باشید و مراقب باشید که در دام فالورها و لایک های فیک گرفتار نشوید!

بالابردن فالورها در اینستاگرام برای همه صاحبین کسب و کار بسیار جذاب خواهد بود اما این جذابیت زمانی بیشتر می شود که این افراد مجازی نباشند و به واقعیت تبدیل شوند به عبارتی مشتریان همیشه بالقوه نباشند و بالفعل هم باشند.

02

برای افزایش فالورهای اینستاگرام به هیچ عنوان از فالورهای فیک و اجباری که توسط ربات ها جذب می شوند استفاده نکنید و این فالورها جز اینکه کسب و کار شما را رو به سقوط می برند کاری برای شما انجام نمی دهند.

از تولید محتوای مناسب (تصویر به همراه کپشن نویسی) استفاده کنید و داشتن یک تقویم محتوا برای شما جزء الزامات به حساب می آید.

اگر شما تخصص در ارائه یک خدمات و یا یک کسب و کاری را دارید و اما تابحال تجربه تولید محتوا و مدیریت یک پیج اینستاگرامی را نداشته اید، پیشنهاد می کنیم حتما از یک شرکت مورد اعتماد و مطمئن مشاوره بگیرید و با بررسی هایی که خبرگزاری کار ایران (ایلنا) انجام داده است، ما شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین را پیشنهاد می کنیم.

اینستاگرام دنیایی شده که اگر با مشاوره و با برنامه ریزی خوب و دقیق جلو برید بی شک در کمترین زمان ممکن از نتیجه ای که دارد متعجب خواهید شد.

نکته دیگری که نباید فراموش کنید این است که کسب درآمد از طریق اینستاگرام یکدفعه نخواهد بود و اگر می خواهید به درآمد واقعی و بالایی برسید باید حداقل یکسال به طور جدی روی آن وقت بگذاریدو بدونید که از ماه های اول هیچ درآمدی نخواهید داشت.

03

جمع بندی:

هنری فورد یکی از ثروتمندان آمریکا و از موسسین شرکت خودرو سازی فورد جمله معروفی دارد:

اگر فکر می کنید "می توانید" و یا اگر فکر می کنید که "نمی توانید" در هر دو صورت حق با شماست و درست فکر می کنید!

قطعا کسب درآمد از طریق اینستاگرام کار ساده ای است اگر با مشاوره و برنامه ریزی های متخصصین این حوزه استفاده شود، شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین به شما کمک می کند تا در مسیر رشد کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام تنها نباشید و یک دل کنار شما خواهد بود.

تیم خبرگزاری ایلنا: آرزوی موفقیت در کسب و کارتان را داریم.

شبکه اجتماعی ایلنا کلینیک کسب و کار مشاوره کسب و کار استارت آپ تولید محتوا رقابت های استارت آپی فالور مهندس مهدی قاسمی مهندس مسعود قاسمی شرکت طراحان ایده پرداز کاسپین مدیریت کسب و کار اینستامارکتینگ مدیریت اینستاگرام پادشاهی محتوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر