کد خبر: 814846 A

در گذشته افرادی که قصد مسافرت با هواپیما را داشتند مجبور بودند برای رزرو آن به شکرت های هواپیمایی مربوطه بروند، اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی زندگی مردم بسیار راحت تر شده حتی برای خرید بلیط هواپیما نیز دیگر نیازی نیست که کیلومتر ها حرکت کنید، در ترافیک بمانید و وقت خود را تلف کنید تنها کافیست از طریق اینترنت به صورت آنلاین به تهیه ی بلیط اقدام کنید.

در گذشته افرادی که قصد مسافرت با هواپیما را داشتند مجبور بودند برای رزرو آن به شکرت های هواپیمایی مربوطه بروند، اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی زندگی مردم بسیار راحت تر شده حتی برای خرید بلیط هواپیما نیز دیگر نیازی نیست که کیلومتر ها حرکت کنید، در ترافیک بمانید و وقت خود را تلف کنید تنها کافیست از طریق اینترنت به صورت آنلاین به تهیه ی بلیط اقدام کنید.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با مزیت های رزرو بلیط به صورت آنلاین با مستر بلیط همراه باشید تا هرآنچه که نیاز است بدانید به شما بگوید.

راحتی و همیشه در دسترس بودن بلیط

اینکه شما در خانه، محل کار یا در راه هستید هیچ فرقی ندارد هرگاه و در هر شرایطی احتیاج به رزرو داشتید تنها کافی است با اتصال به اینترنت و همچنین در دسترس داشتن کارت بانکی خود به سایت هایی که مربوط به رزرو بلیط هستند رفته و خرید بلیط مورد نظر خود را انجام دهید. این مزیت به شما به این امکان را می دهد که به سادگی و در هر ساعت از هر شبانه روز بلیط هر کجا را که می خواهید خریداری کنید و این کار با چند کلیک ساده انجام می شود.

ASFasf

امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما

بهتر است ابتدا توضیح کوتاهی در خصوص استرداد بلیط برای آن دسته از عزیزان که راجع به آن اطلاعاتی ندارند داشته باشیم. استرداد بلیط یعنی اینکه بتوان بلیط را کنسل کرد، که البته استرداد بلیط های سیستمی با چارتری متفاوت است، در بلیط های سیستمی می توان با کنسل کردن بخش اعظمی از پول را پس گرفت و یک قسمت از آن به عنوان جریمه از پول کثر خواهد شد ان درحالی است که با کنسل کردن بلیط های چارتری هیچ پولی به مسافر بازگردانی نخواهد شد. حال به سراغ موضوع اصلی می رویم، چنانچه قصد داشته باشید بلیط خود را استرداد یا کنسل کنید با اتصال به اینترنت به سادگی می توانید این کار را انجام دهد. با رفتن به سایتی که بلط را از آن جا تهیه کردید می توانید کنسلی را انجام دهید. لازم به ذکر است که برخی از شرکت های هواپیمایی این امکان را برای بلیط ها فراهم نکرده اند در نتیجه به هنگام رزرو بلیط به این نکته دقت کنید.

خرید آنلاین بلیط چارتر

بلیط های چارتری جز آن دسته از بلیط ها هستند که نمی توان به راحتی آن ها را به راحتی خریداری کرد. با ذکر مثالی به این موضوع می پردازیم فرض کنید می خواهید بلیط چارتری را برای تهران مشهد خریداری کنید، در این صورت وقتی شما برای خریداری کردن بلیط به شرکت های هواپیمایی نهایتا بتوانید 5 نوع از بلیط های موجود را برای این پرواز پیدا کنید که قیمت های متفاوتی نیز دارند. این در حالی است که اگر بلیط هواپیما ماهان را در سایت های مربوطه خریداری کنید می توانید تنوع بیشتری در آن ببینید.

صرفه جویی در زمان و انرژی

همانطور که در قبل اشاره کردیم برای اینکه بتوانید بلیط پرواز مد نظر خود را به صورت حضوری در یکی از شرکت های هواپیمایی مربوطه خریداری کنید لازم است تا ساعت ها در آن جا معطل شوید علاوه بر آن ممکن است که آن شرکت از محل زندگی شما دور باشد بنابراین شما باید مسافت زیادی را طی کنید، در ترافیک ماندن نیز یکی از دیگر مشکلاتی است که می تواند وجود داشته باشد. در حالی که اگر بلیط را به صورت اینترنتی رزرو کنید هیچ یک از مشکلات ذکر شده را نخواهید داشت حتی می توان گفت که این کار ا در عرض 5 دقیقه انجام خواهید.

zagedg

حق انتخاب بیشتر در خرید بلیط اینترنتی

از دیگر مزیت هایی که می توان برای خرید بلیط به صورت آنلاین نام برد، این است که حق انتخاب بیشتری برای آن وجود دارد از جمله آن ها می توان به مقایسه پرواز های سیستمی و چارتری، ساعت پرواز، ایرلاین، قیمت، تعداد ظرفیت باقی مانده در پرواز مورد انتخاب شما و... اشاره کرد. با در دسترس بودن چنین مواردی مسافر قادر است تا با در نظر گرفتن شرایط خود بلیط را رزرو کند. موارد گفته شده به هنگام مراجعه به صورت حضوری از محدودیت های بیشتری برخوردار است.

توصیه می شود چنانچه خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام می دهید حتما به برخی مسائل توجه کنید مسائل قابل توجه شامل: برخورداری از پرواز های چارتری و سیستمی، امکان استرداد بلیط و... می باشد. بلیط هواپیما ایران ایر از این شرایط پشتیبانی می کند.

خرید بلیط های ارزان تر

جالب است که با خرید بلیط به صورت اینترنتی می توانید بلیط هایی که قیمت کمتری دارند را بخرید. دلیل آن این است که شما می توانید در آن واحد چندین سایت را مقایسه کنید و در بین آن ها بلیطی را که قیمت کمتری نسبت به سایرین دارد برگزینید. در حالی که اگر به صورت حضوری این کار را انجام دهید از آن جایی که نمی توانید چندین آژانس هواپیمایی را بگردید در نتیجه ناچارید یکی از آن ها رزرو کنید که ممکن است قیمت نسبتا بالایی هم داشته باشد.

علاوه بر تمام ویژگی ها و مزیت هایی که گفته شد شما نه تنها می توانید علاوه بر بلیط هواپیما، بلیط قطار را نیز به صورت آنلاین رزرو و خریداری کنید.

 

 

 

 

بلیط هواپیما رزرو بلیط مِستر بلیط بلیط هواپیما ایران ایر بلیط هواپیما ماهان بلیط چارتر خرید آنلاین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر