کد خبر: 814472 A

همراه با قرعه‌کشی چهار خودروی سواری پراید؛

​ ​جشنواره فروش بازار بزرگ زنجان با حمایت بانک صادرات ایران به همراه قرعه‌کشی چهار خودروی سواری پراید و جوایز ارزنده دیگر از مهر ٩٨ تا شهریورماه سال ٩٩ برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مدیر شعب بانک صادرات زنجان در مراسم امضای تفاهم‌نامه برگزاری این جشنواره با اعلام این خبر اظهار کرد: در این جشنواره خریداران با دریافت فیش قرعه‌کشی، در دومین جشنواره بازار بزرگ زنجان شرکت و علاوه بر چهار خودروی سواری پراید، از میلیاردها ریال جایزه نقدی بهره‌مند می‌شوند. 

امید حشمتی در تشریح مفاد این تفاهم‌نامه افزود: در این تفاهم نامه مقرر شد، تمامی کسبه بازار حساب‌های خود را نزد بانک صادرات ایران متمرکز کرده و تنها از دستگاه‌های POS این بانک استفاده کنند. همچنین در فیش‌های قرعه‌کشی که به خریداران ارائه می‌شود، آرم و معرفی خدمات بانک صادرات ایران همچون اپلیکیشن «صاپ»، حساب «سپهر دانش» و ... درج خواهد شد. بانک صادرات ایران حمایت از این جشنواره را بر عهده دارد که طی آن در هر فصل به قید قرعه به برندگان این جشنواره یک خودروی پراید اهدا می‌کند. 
وی افزود: از دیگر جوایز این جشنواره می‌توان به یک جایزه یک میلیون تومانی در ماه (هر ٥٠ هزار تومان خرید یک امتیاز)، یک جایزه ٥٠٠ هزار تومانی در هر ماه و یک جایزه ١٠٠ هزار تومانی به صورت روزانه اشاره کرد. 

حشمتی گفت: در راستای حمایت از شرکت‌های تابعه بانک صادرات ایران، از شرکت بیمه سرمد نیز دعوت شد تا با نگاهی نو به صنعت بیمه، در کنار بانک صادرات استان حضور یافته و از بستر ایجاد شده برای معرفی خدمات بیمه‌ای و جلب نظر مشتریان بهره‌برداری لازم را بعمل آورد.

ایران صنعت صادرات بانک دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر