کد خبر: 813497 A

خیلی از افراد با مراجعه به وب سایت های معتبر گردشگری اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنند. برای کسانی که سفرهای ضروری زیادی در طول سال انجام می دهند، قیمت بلیط مقوله شایان توجهی است. این افراد می‌توانند برای رزرو بلیط لحظه آخری اقدام کنند.

خیلی از افراد با مراجعه به وب سایت های معتبر گردشگری اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنند. برای کسانی که سفرهای ضروری زیادی در طول سال انجام می دهند، قیمت بلیط مقوله شایان توجهی است. این افراد می توانند برای رزرو بلیط لحظه آخری اقدام کنند. 

اما بلیط لحظه آخری چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از بهترین روش های خرید بلیط هواپیما مراجعه به وب سایت تیک بان است. این سایت با همکاری 900 ایرلاین داخلی و خارجی اطلاعات جامع و کاملی را درباره انواع بلیط هواپیما ارزان فراهم آورده است. در تیک بان دست شما برای انتخاب باز است. با توجه به نیاز و بودجه خود میتوانید بلیط خود را رزرو کنید. 

یکی از بلیط هایی که در تیک بان ارائه می شود، بلیط لحظه آخری می باشد. این نوع بلیط ها عموما جز بلیط های چارتر می باشند و بیشتر در مسیرهای پرتردد عرضه می شوند. ویژگی اصلی بلیط های لحظه آخری، قیمت مناسب آنهاست. البته در بعضی اوقات ممکن است این بلیط ها به قیمت بلیط های سیستمی و یا حتی بالاتر باشند. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت بلیط لحظه آخری

به طور کلی به بلیط هایی که در لحظات آخر باقیمانده به پرواز به فروش می رسند، بلیط لحظه آخری گفته می شود. برای خرید این بلیط ها باید همواره آماده سفر باشید و اگر برای سفر های خارجی این بلیط ها را تهیه می کنید، باید از اعتبار پاسپورت خود مطمئن شوید.

شرکت های چارتر کننده در زمان معین اقدام به فروش بلیط هواپیما در مسیرهای پرتردد می کنند. اگر این مسیر به هر دلیلی مورد استقبال مسافران قرار نگیرد و صندلی های هواپیما خالی بماند، متولی فروش بلیط برای کاهش زیان خود دست به اقداماتی می زند. یکی از این اقدامات، ارائه تخفیفات و آفرهای ویژه است. قیمت بلیط هواپیما در این زمانها گاهی به نصف هم تقلیل می یابد. شاید باور کردنی نباشد اگر بگوییم می توان در این مواقع بلیط ارزان هواپیما را به قیمت بلیط قطار نیز خریداری کرد.

حال سوال پیش می آید چرا در بعضی مواقع همین بلیط های لحظه آخری هم قیمت بلیط سیستمی و یا بالاتر می باشد. برای توضیح باید ذکر کنیم که اگر در مسیرهای پرتردد مانند بلیط هواپیما تهران-کیش با بلیط هواپیما تهران- مشهد متقاضی زیاد باشد، براساس قانون عرضه و تقاضا قیمت بلیط گرانتر عرضه می شود تا شرکت های چارتر کننده به سود قابل قبولی دست پیدا کنند. 

نکات قابل توجه در خرید بلیط لحظه آخری 

  • در هنگام خرید بلیط لحظه آخری به ویژگی های این بلیط ها دقت کنید. این بلیط ها غیر قابل کنسلی و استر دادند. 
  • امکان انتخاب صندلی در این بلیط ها محدود است. چرا که بلیط ها از قبل رزرو شده اند و فقط تعداد اندکی از آنها باقی مانده است. 
  • برای خرید بلیط لحظه آخری باید چمدانها را بسته و در هرلحظه آماده حرکت باشید. 
  • برای این که شانس خرید خود را برای بلیط لحظه اخری بالا ببرید، به طور مکرر در یک بازه زمانی به سایت معتبر مراجعه کنید. 

 

آسان ترین راه رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری مراجعه به وب سایت تیک بان است. تیک بان با هدف جلب رضایت مسافران گرامی انواع بلیط هواپیما داخلی را برای کاربران فراهم کرده است. در تیک بان امکان رزرو سریع بلیط لحظه آخری مشهد نیز به آسانی فراهم است.

 

بلیط هواپیما بلیط هواپیما ارزان بلیط ارزان هواپیما قیمت بلیط هواپیما بلیط لحظه آخری لیط ارزان هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر