کد خبر: 811734 A

هفتمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن‌همراه کشور با هدف شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه با حمایت علی بابا برگزار می‌شود.

علی بابا همواره حامی رویدادهای دانش بنیان و دانشگاهی بوده و با حضور در این رویدادها ضمن حمایت از آنها به اشتغالزایی جوانان نیز کمک می‌کند.

این رویداد که روز پنج شنبه 28 شهریور ماهدر باشگاه کسب و کار دانش‌بنیان(باکس) برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با همراهان برنامه‌نویس، گرافیست و ایده‌پرداز خود، یک برنامه کاربردی موبایل مطابق با چالش مطرح شده از سوی علی بابا طراحی و پیاده‌سازی کنند و طرح اولیه پروژه مدنظر خود را ارائه دهند.

ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور، معتبرترین و با سابقه‌ترین مسابقه در حوزه برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور است که از سال ۱۳۹۰ تاکنون شش دوره از آن در سطح کشور برگزار شده و تیم‌های برنامه‌نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم‌های برنامه‌نویسی۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیهیک برنامه تلفن همراه در حوزه‌های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند.

در این 48 ساعت، گروه‌ها در قالب تیم‌های دو تا چهار نفره در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم‌های داوری و مشاور به‌صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در انتها تیم‌های برتر با نظر داورها به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

هدف اصلی از برگزاری این مسابقات، شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار است. به همین دلیل علی بابا با هدف شناسایی و جذب این استعدادها برنامه‌های بسیاری در این رویداد دارد. به تیم‌های اول تا سوم این رویداد ۲ تا ۱۰ میلیونی تعلق قرار می‌گیرد.  اگر شما هم قصد دارید در یک محیط پویا، جوان و نوآور کار کنید به آدرس https://jobs.alibaba.ir/ مراجعه کنید.

علی بابا

علی بابا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر