کد خبر: 809812 A

آزمایشگاه‌ها همواره در راستای مدیریت جامع و جمع آوری دیتای ایمن نیازمند نرم افزار مدیریت آزمایشگاه به صورت جامع هستند.

 در این خصوص اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای تحت وب و تحت ویندوز زیادی تهیه و جمع‌آوری شده‌اند. از جمله این نرم افزارها می‌توان به نرم افزار مدیریت آزمایشگاه اشاره کرد.

نرم افزار آزمایشگاه

نرم افزار آزمایشگاه راهکارهای بسیار مناسبی در جهت مدیریت دیتاها و مدیریت اطلاعات آزمایشگاه ارائه داده است که طی آن استفاده ایمن و کاربردی تحت شبکه داخل آزمایشگاه میسر می باشد. استفاده از این نرم افزار قابلیت هایی همچون پذیرش و دریافت نمونه بیمار، بررسی و انجام تست ها روی نمونه، فرآیند اعلام نتایج و اعلام به بیمار، بررسی میزان هزینه دریافتی، زمان پذیرش و سایر اطلاعات مربوط به بیمار از جمله بیمه را به خوبی سازماندهی و ذخیره می کند. ماژول های این نرم افزار بومی سازی شده است و مناسب تمامی کارهای آزمایشگاه ها است.

ویژگی نرم افزار مدیریت آزمایشگاه

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه ویژگی هایی چون مدیریت اطلاعات پایه ای آزمایشگاه شامل اطلاعات تجهیزات، اطلاعات بیماران، تامین کنندگان، اطلاعات پرسنل و پیمانکارها، مدیریت تضمین کیفیت، مدیریت کالیبراسیون به صورت نگهداری اطلاعات تعمیر و نگهداری کالیبراسیون، حفظ مستندات و برنامه ریزی سیستم، مدیریت انبار شامل نگهداری اطلاعات خرید و فروش تجهیزات، قطعات و تجهیزات مصرف شده، مدیریت ارتباط با مشتری و بیماران است. نرم افزار داروخانه نیز از جمله نرم افزار های مدیریتی است که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد.

 

تا به حال چند بار در اثر اشتباه و ایراد درگیر مشکلات در مطب پزشکان شده اید. نرم افزار مدیریت مطب از جمله نرم افزارهای بسیار کارا در این زمینه است. استفاده از نرم افزارها این کارایی را دارند تا از خطاهای انسانی کم کنند. در این مقاله ما شما را با انواع  نرم افزار مدیریت مطب آشنا کرده و امکانات آن ها را توضیح می دهیم.

چند ویژگی نرم افزار مدیریت مطب

این نرم افزار به صورت 24 ساعته فعال است. چند پزشک به طور همزمان می توانند از آن استفاده کنند. می توان با آن برای بیمار کارت هوشمند صادر کرد. حسابداری توسط آن بسیار دقیق است. شما می توانید حتی اثر انگشت بیماران را ثبت نمایید. نصب و راه اندازی آن بسیار سریع و آسان است و در مدت چند دقیقه انجام می گیرد. این نرم افزار به صورت هوشمند کار می کند و نیاز به فردی برای انجام امور آن ندارد. دارای قلم نوری است و می توان با استفاده از آن به ثبت داده ها اقدام کرد. پرونده بیماران را می توان به طور آنلاین در همه جای دنیا مشاهده کرد. امنیت این نرم افزار  بسیار بالا است. دیگر نرم افزاری که امروزه زیاد مورد استفاده قرار میگیرد نرم افزار درمانگاه میباشد.

لنع

 

افرادی که در یک درمانگاه  کار می کنند حتما گاهی اوقات با بهم ریختگی در شیفت های کاری و یا شلوغی در مراجعات بیماران گرفتار می شوند. استفاده از نرم افزار درمانگاه یک نرم افزار کاربردی در زمینه نظم بخشی به امور درمانگاه است.

امکانات نرم افزار مدیریت درمانگاه

برای این نرم افزار یک سری از امکانات معین شده است. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بسیار راحت و بدون هیچ مشکلی درمانگاه خود را مدیریت کنید. امکانات این نرم افزار شامل:

-معین کردن شیفت های کاری و کاربری استفاده کنندگان این نرم افزار.

-مشخص کردن پزشکان و افراد در هر بخش.

-معین کردن تعداد بیمه هایی که با درمانگاه قرار داد دارند.

-مشخص نمودن بیمه های تکمیلی که با درمانگاه قرارداد دارند.

-تعیین حد دسترسی هر کاربری که با این نرم افزار کار می کند.

-چاپ قبض.

-ارتباط با دستگاه بارکد خوان.

-نرم افزار مدیریت درمانگاه  خدمات 10 ساله و پشتیبانی برای 6 ماه به صورت رایگان را دارا می باشد.

آیا به این نرم افزار می توان آیتمی اضافه نمود

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در صورت نیاز بتوان به آن آیتم های مورد نیاز کاربر را اضافه کرد. این آیتم ها شامل:

-نرم افزار مدیریت  درمانگاه می تواند صندوقی مجزا داشته باشد.

-این نرم افزار می تواند برای پزشکان در روز معین و به تعداد مشخص نوبت به بیماران بدهد و یا نوبت های خالی را پر و یا نوبت ها را جایگزین کند.

-نرم افزار مدیریت درمانگاه امکان اتصال به دستگاه کارت خوان را دارد

سافقل

داروخانه و یا هر بخشی که نیازمند مدیریت داشته باشد از طریق نرم افزار های مدیریتی بهتر اداره میشود. یکی از این نوع نرم افزار ها نرم افزار داروخانه میباشد.

نرم افزار داروخانه

این نوع نرم افزار به گونه ای است که به راحتی میتوانید تمامی امور داروخانه خود را از طریق نرم افزار داروخانه به راحتی مدیریت کنید.حسابداری و دیگر خدمات مورد نیاز برای یک داروخانه در این نرم افزار موجود میباشد.

شیبی

 

 

نرم افزار مدیریت مطب نرم افزار آزمایشگاه نرم افزار داروخانه نرم افزار درمانگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر