کد خبر: 808839 A

قالیشویی گل ابریشم یکی از بهترین قالیشویی ها در شهر تهران است که به صورت سراسری در این شهر امکان خدمت رسانی به مردم را دارد. قیمت قالیشویی گل ابریشم مناسب و مقطوع بوده و شما می توانید با یک قیمت ثابت و فاکتوری شفاف و واضح، سفارشات خود را بر عهده آن بگذارید.

قالیشویی گل ابریشم که در سراسر تهران آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی است، یکی از بهترین قالیشویی های تهران می باشد. مهم نیست که به دنبال قالیشویی در شمال تهران باشید یا به دنبال قالیشویی در غرب تهران و یا هر کجای دیگر، کافیست با قالیشویی گل ابریشم تماس بگیرید تا در هر کجای تهران که حضور دارید، پرسنل قالیشویی گل ابریشم با کامیون های مسقف و ایمن برای بردن قالی های شما به آنجا بیایند. قیمت قالیشویی گل ابریشم مناسب بوده و اگر بهترین قالیشویی تهران را می خواهید، ما به شما قالیشویی گل ابریشم را معرفی می کنیم! دلیل معرفی خود را در طول مقاله به شما خواهیم گفت؛ پس با ما همراه باشید.

111111111111111111111

بهترین قالیشویی تهران

اگر به دنبال بهترین قالیشویی تهران هستید، ما به شما قالیشویی گل ابریشم را معرفی می کنیم. قیمت قالیشویی گل ابریشم بسیار مقطوع و مناسب بوده و با سرویس دهی ای که در سراسر شهر تهران دارد، نیاز شما را به هر قالیشویی دیگر برطرف می کند. این قالیشویی ویژگی های منحصر به فردی را دارا می باشد که در ادامه قصد داریم در مورد آنها صحبت کنیم.

قیمت قالیشویی یکسان در قالیشویی گل ابریشم

زمانی که شما به قالیشویی گل ابریشم سفارش شستشوی قالی می دهید، دیگر نمی خواهد که نگران تغییر قیمت ها باشید. در قالیشویی گل ابریشم همواره سعی می شود که قیمتی ثابت به شما ارائه گردد تا به این شکل نگران تغییر قیمت شستشو نباشید! فاکتوری که این قالیشویی به شما ارائه می دهد، شفاف است و برای همه به صورت یکسان می باشد.

حتی اگر قرار باشد کوچکترین تغییری هم در قیمت قالیشویی به وجود بیاید، پرسنل شما را در جریان خواهند گذاشت.

تحویل فرش بدون چروک در قالیشویی گل ابریشم

اگر به دنبال قالیشویی در شمال تهران هستید، اگر به دنبال قالیشویی در غرب تهران هستید و یا اگر به یک قالیشویی با خدمات سرتاسری نیاز دارید، ما به شما قالیشویی گل ابریشم را معرفی می کنیم. این قالیشویی با کیفیت فوق العاده اش در شستشوی فرش ها،در آنها چروکی به وجود نخواهد آورد.

پرسنل زحمت کش قالیشویی تهران گل ابریشم، این قالی را بدون چروک به شما تحویل خواهند داد که این یک ویژگی منحصر به فرد است که این قالیشویی به شما ارائه می دهد.

2222222222222222222222222222

احیای انواع فرش در قالیشویی گل ابریشم

قیمت قالیشویی گل ابریشم بسیار مقطوع و مناسب است! فرقی نمی کند که از کدام خدمات این قالیشویی بخواهید استفاده کنید. به سراغ هر کدام از خدمات که رفتید، با قیمتی مناسب و مقطوع روبرو خواهید شد. یکی از این خدمات، احیای انواع فرش ها می باشد. اگر به هر دلیلی فرش شما مشکلی پیدا کرده بود یا در آن خرابی ای شکل گرفته بود، قالیشویی گل ابریشم با بهترین قیمت، آن را برای شما ترمیم و احیا خواهد کرد و به شما تحویل خواهد داد.

در این قالیشویی، خدماتی نظیر خدمات زیر در راستای احیای فرش به شما ارائه می گردد:

  • ریشه دوزی
  • اصلاح پارگی
  • اصلاح ساییدگی
  • اصلاح بید خوردگی
  • سرنخ و اصلاح آن
  • ترمیم بافت و نقشه

ارائه خدمات آرایشی فرش در قالیشویی گل ابریشم

در قالیشویی گل ابریشم شما می تواند سفارش آرایش کردن فرش خود را بدهید. این کار با حفظ سلامت فرش و کیفیت آن، صورت خواهد گرفت. به شکلی که فرش شما می تواند دوباره نو شود و زیبایی دو چندان به خانه شما هدیه بخشد.

قیمت قالیشویی گل ابریشم در راستای آرایش فرش ها هم مقطوع بوده و لازم نیست برای آن شما هزینه هایی گزاف پرداخت کنید.

33333333333333333333333333333333333333

اگر در مورد آرایش فرش ها چیزی نمی دانید، بهتر است اینطور به شما بگوییم که در ابتدا قبل از شستشو توسط کارشناسان فرش عیب یابی خواهد شد و سپس هزینه ی آن به مشتری اعلام می گردد.

در این مرحله برای فرش های دستباف خاک گیری صورت می گیرد و سپس ریشه های فرش مرتب و یکنواخت خواهند شد. پس از انجام این کارها، پرسنل اقدام به موگیری شیرازه های طولی فرش خواهند کرد و بعد از این مرحله اگر فرش شما ماشینی باشد، پرسنل اقدام به محو کردن چروک ها و لکه های پایدار از سطح فرش خواهند نمود.

اگر فرش شما دستباف باشد، در اینجا پرسنل اقدام به پرداخت و موگیری سطح فرش ها خواهند نمود و سپس اقدام به اصلاح و جایگزینی چرم های پاره و فرسوده با چرم های نو می کنند. در نهایت همه ی اینها، ناظر کیفی فرش را بررسی خواهد کرد.

به واسطه ی این مراحل، قالیشویی تهران گل ابریشم، اقدام به آرایش فرش ها برای شما می کند.

از بین بردن لکه ها در قالیشویی گل ابریشم

لکه های مختلفی ممکن است بر روی فرش به وجود بیاید که از جمله ی آنها می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:

•        قیر

•        رنگ های جوهری و مرکبات الوان

•        مرکرکروم

•        رنگها و چسبهای شیمیایی

•        نفت سیاه یا روغن های سیاه

•        و ...

اگر به واسطه ی هر کدام از این موارد لکه ای روی فرش شما به وجود آمده بود، قالیشویی گل ابریشم در از بین رفتن آنها در روی فرش تان به شما کمک خواهد نمود. قیمت قالیشویی گل ابریشم برای انجام اینگونه کارها بسیار مناسب استو شما می توانید با پرداخت هزینه ای اندک، حتی بدترین لکه ها را هم از روی فرش های خود بزدایید.

 

قیمت قالیشویی قالیشویی تهران قالیشویی در شمال تهران قالیشویی در غرب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر