کد خبر: 807966 A

یکی از مهم ترین و موثر ترین نکات برایتفریح گردش مکان وجایی که برایتفریح و گردش انتخاب میکنیم فرقی ندارد دونبال بهترین جا میگردی تا بهترین سفر و برای خودت رقم بزنی در تور اروپا به شهر های زیبای آن سفر میکنیم و از بهترین آن ها برای گردش و تفریح و حتی زندگی میگوییم .

زیباترین شهر جهان در زیباترین کشور اروپا

اسپانیایکی از زیباترین کشور های دنیا و توریست پذیر ترین کشور هاهم به حساب می آید .این کشور زیبا همیشه مورد ستایش همگان بوده چه برای زندگی چه برای گردش و تفریح ،به شهر زیبا بارسلونا مهد عشق و فرهنگ میرسیم شهری زیبا در قلب اسپانیا این شهر جز زیباترین شهر های جهان قرار دارد .

تاریخ و طبیعتیکی از آرام ترین شهر ها جهان

اگر دونبال یک گردش یایه زندگی رویایی و رومانتیک و آرام هستین پیشنهاد ما آمستردام هلند است .این شهر فوق العاده آرام و زیبایکی از توریستی ترین شهر ها هم میتوان از آن نام برد این شهر زیبا به طبیعت و کانال های آبی آن معروف است .

بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر اتحادیه اروپا

از کنار هم قرار گرفتن کلی فرهنگ و رسوم و قومیت های خاص در کنار رودخانه زیبای تایمز شهر زیبا لندن شکل گرفته این شهر زیبا پایتخت کشور بریتانیایکی از کشور های سلطنتی اتحادیه اروپا است . این شهر زیبا جز بهترین شهر های جهان برای انتخاب زندگی و سفر است و یکی از مقاصد مهم و خوب برای زندگی و کار می باشد .

کلان شهر زیبای آلمان

آلمانیکی از مهم ترین گزینه های برای مهاجران می باشد وجود معتبر ترین پاسپورت جهان تحصیلات خوب برای زندگی همه همه در کنار هم یک گزینه خوب و عالی برای سفر و زندگی را رقم میزند .برلین بزرگ ترین و توریستی ترین شهر این کشور زیبا می باشد از آن میتوان پایتخت فرهنگی و سیاسی آلمان هم نام برد برلینیکی از قدیمی ترین و با تمدن ترین شهر های جهان است و میتوان تاریخ بی نظیری را در کوچه پس کوچه های آن دید و از آن لذت برد . برلینیکی از بهترین مقاصد برای گردشگران میباشد.

شهر عشاق اروپا عروس شهر ها

وقتی حرف از فرانسه میشود اولین چیزی که یادمان می آید برج زیبای و معروف ایفل است معروف به شهر عشاق شهر  زیبای تمدن ها و فرهنگ ها .رود زیبای سن و قدم زدن رویایی کنار آن،شهر مد و برند ها،انقدر زیبایی ها و تعریف ها از این شهر زیبا و معرکه زیاد است که به کتاب میرسیم زندگی در پاریس این شهر رویایییکی از بهترین مقاصد است هم برای زندگی هم برای سفر ،این شهر زیبا سالانه گردشگران و توریست های زیادی از اقصی نقاط جهان پذیرا می باشد .

اطلاعات جامع روادیدیا ویزا

6666666666666666666666

هنگامی که حرف از سفرهای خارجی به میان می آید، بدون شک دیدنی های جذاب و احتمالاً هزینه های بسیار زیاد به ذهن همه خطور کند، ولیکن دریافت ویزا و اجازه ورود به آنجا مهمترین بخش این سفر خواهد بود. چرا که شما ابتدا باید اجازه ورود به جایی را باید داشته باشید و بعد به آن منطقه سفر کنید و به فکر هزینه ها و دیدنی های آنجا باشید.

ویزایا روادیدیکی از مهمترین ملزوماتی است که قبل از سفرهای خارجی خود باید برای تهیه اش اقدام شود. به واقع، ویزا سندی است که توسط نمایندگان قانونی دولت هر کشور همانند سفارتخانه و یا کنسولگری برای شهروندان سایر کشورها صادر می شود و بر طبق آن درخواست اتباع خارجی برای ورود، اقامت یا گذر در سفارت آن کشور به تایید رسیده است. ناگفته نماند که افسران مهاجرت می توانند به دلایل مختلف تقاضای افراد درخواست کننده را رد کنند. همچنین صدور روادید از طرف کنسولگرییا سفارتخانه ها مشروط به ارائه مدرک و پرداخت وجه به منظور بررسی درخواست متقاضی می باشد.

مدارک مشترک برای درخواست روادید یا ویزا

سفارتخانه ها بنا به قوانین داخلی خود، مدارک متفاوتی را از متقاضیان جهت صدور ویزا درخواست می کنند، ولیکن تعدادی از این مدارک نسبتاً برای همه کشورها مشترک می باشد. این مدارک عبارتند از:

گذرنامه دارای اعتبار حداقل 6 ماه، تکمیل فرم تقاضا، مدارک مالی (پرینت گردش حساب مالی)، عکس، مدارک شغلی (جواز کسب، گواهی اشتغال به تحصیل و غیره)، بلیط هواپیما رفت و برگشت، واچر هتل و بیمه مسافرتی

انواع ویزا مطابق با نوع سفر

در کشورهای مختلف برای ویزاها طبقه بندی های متفاوتی وجود دارد؛ اما به صورت کلی ویزاها بر اساس هدف سفر می توان به گروه های ذیل تقسیم کرد:

ویزای شینگن

تعدادی از کشورهای اروپایی، عضو اتحادیه شینگن هستند و تحت پیمانی که باهم دارند و با همین نام قوانین و مقررات یکسانی برای فعالیت های مرزی و مسافرتی خود وضع کرده اند. به همین دلیل تمام افرادی که از کشورهای خارج از این اتحادیه قصد سفر به یکی از کشورهای شینگن را داشته باشند، می بایست ویزا دریافت کنند. این بدان معناست که با اخذ ویزای شینگن یا ویزای شنگن می توانید در این کشورها تردد نمایید. ویزای شینگن یکی از انواع مهم و معروف ویزاها به شمار می رود و برای افرادی که تمایل دارند به کشورهای اروپایی سفر کنند بسیار آشناست.

ویزای ترانزیت:

دارندگان این ویزا می توانند از کشور میانجی برای رسیدن به کشور هدف خود، عبور کنند. این ویزا دارای اعتبار محدودی از چند ساعت الی 10 روز می باشد. این ویزا معمولاً توسط خدمه ناوگان حمل و نقل (کشتی، هواپیما و ...) رانندگان، قایق های ماهیگیری و ... استفاده می شود.

ویزای توریستی:

ویزای توریستی یکی از متداول ترین روش ها و پر متقاضا ترین انواع ویزا است که برای مدت محدودی به منظور گردش در کشور مقصد صادر می شود. این نوع ویزا برای سفرهای زیارتی، کار در تعطیلات، تجارتی یا بازرگانی، پزشکی یا درمانی، بازدید از آشنایان و دوستان توسط دعوتنامه انجام شود، مورد استفاده قرار می گیرد. 

ویزای بلند مدت:

این ویزا مدت اعتبار بیشتری نسبت به ویزای توریستی دارد ولیکن ویزای اقامت دائم به شمار نمی رود که انواع مختلفی دارد از جمله: ویزای تحصیلی، ویزای کار موقت، ویزای اقامت. 

ویزای مهاجرت

این ویزا ویژه کسانی است که با هدف تغییر محل زندگی قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند. ازدواج با شهروند آن کشور نیز زیر مجموعه ویزای مهاجرتی می باشد.

ویزای رسمی:

ویزای رسمی یا همان ویزای دیپلماتیک ویژه مقام های رسمی و کسانی می باشد که برای انجام ماموریت های دیپلماتیک عازم کشورهای خارجی می شوند. 

جهت اخذ و دریافت اطلاعات لازم برای ویزای کانادا می‌توانید با همکاران ما در آژانس مهرپرواز تماس حاصل فرمایید و یا به سایت ما مراجعه نمایید .

4444444444444444444444

 

 

طبیعت قلب قوانین و مقررات مد سفرهای خارجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر