کد خبر: 807695 A

حتما به فکر افتاده‌اید که برای مسجد خود کیسه کفش تهیه کنید و دلتان می‌خواهد نام مسجد یا هیئت شما روی کیسه کفش نقش شده باشد. نگران هزینه چاپ نباشید. به هر تعداد که می‌خواهید سفارش دهید و کمترین هزینه را برای دوخت و چاپ کیسه کفش بپردازید.

ایلنا؛ مدیریت کفشداری مسجد و تهیه کیسه کفش به دلیل اینکه به نظم و ساماندهی بهتر فضای مسجد و هیئت کمک می‌کند مورد توجه بسیاری از دست اندرکاران مساجد و هیئات مذهبی است. امروز رعایت نظم در فضای هیئت و برخورداری نمازگزاران از رفاه بیشتر از هر چیز به اقبال عموم به شرکت در برنامه‌های مذهبی کمک می‌کند و تاثیر آن کمتر از انتخاب یک سخنران و مداح خوب برای هیئت نیست.

کارکردهای کیسه کفش

کیسه کفش و انواع ساک دستی برای کفش می‌تواند کالایی مناسب برای حمل و نگهداری آسان کفش نمازگزاران باشد. همچنین به ایجاد نظم و ترتیب و رفع شلوغی در محل ورودی مسجد کمک فراوانی می‌کند. در صورت استفاده از کیسه کفش، بهانه را از نمازگزاران بگیرید تا مانع از انتقال گرد و خاک و آلودگی ناشی از بردن کفش به داخل مسجد شوید. کیسه کفش در صورت دوخت مناسب، می‌تواند دوام بیشتری نسبت به کیسه های نایلونی داشته باشد ضمن آنکه با آن در حمل و جابه‌جایی کفش احساس راحت‌تری خواهید داشت. با کیسه کفش می‌توانید به ایجاد نظم و صفابخشی به محیط شبستان مسجد کمک کنید و دیگر نگران بهم ریختگی و بی نظمی نباشید. اگر کفشداری مسجد و هیئت شما کوچک و محدود است با کیسه کفش در مدیریت بهتر کفشداری به کفشدار مسجد کمک کنید.

نکات مهم در سفارش کیسه کفش برای مسجد

قبل از دوخت کیسه کفش، به جنس کیسه کفش دقت کنید. در حال حاضر بهترین و باکیفیت ترین کیسه کفش ها در انواع کیسه کفش نانو ، کیسه کفش سوزنی ، ساک دستی اسپاند باند و کیسه کفش پارچه‌ای برزنتی تولید می‌شوند. البته نوع توقع شما در انتخاب جنس کیسه کفش موثر است.

کیسه کفش برزنتی بهترین جنس برای چاپ شکیل و زیبای نام و نشان مسجد یا مجموعه‌ی فرهنگی شما هستند. ضمن اینکه کیسه کفش برزنتی از استحکام و دوام خوبی برخوردار است.

کیسه کفش سوزنی (اسپان باند) به دلیل قیمت و جنس، بهترین نوع کیسه کفش برای استفاده در مساجد و تکایای بزرگ هستند. ضمن آنکه برای محیط زیست مناسب هستند و قابلیت جذب و سازگاری بیشتری با محیط زیست دارند. کیسه‌ کفش پارچه ای به راحتی قابل شستشو و نظافت برای دفعات بسیار هستند و عمر بلندتری نسبت به نوع پلاستیکی دارند و کمتر دچار پارگی می‌شوند.

photo6023759128507297997

چاپ نام مسجد وهیئت روی کیسه کفش

اگر می‌خواهید بعد از مراسمات، نمازگزاران کیسه کفش را با خود به بیرون مسجد نبرند، از طرفی می‌خواهید از اموال وقفی مسجد به خوبی نگهداری کنید، بهتر است کیسه کفش را با نام اختصاصی مسجد و هیئت خود سفارش دهید. برای چاپ و دوخت سفارشی کیسه کفش مسجد نگران نباشید. برای سفارش کیسه کفش به مسجدکالا مراجعه کنید، با هر تعدادی که می‌خواهید کیسه کفش سفارش دهید و کمترین هزینه را برای دوخت و چاپ کیسه کفش بپردازید.

ضد آب بودن، مناسب برای نواحی پرباران و سرد، همراه با قابلیت شستشو، دارای دسته کنفی و دوردوزی شده با استحکام عالی، امکان سفارشی سازی برای عنوان مسجد و هیئت شما، با حداقل هزینه برای دوخت و هزینه چاپ از مهمترین مزیت های خرید کیسه کفش از فروشگاه اینترنتی مسجدکالا می‌باشد. از هر مسجدی و از هر کجای ایران هستید، هر چقدر توان خرید دارید، کم یا زیاد، کیسه کفش و انواع ساک دستی را با بهترین شرایط ممکن و قیمت مناسب از مسجدکالا تهیه نمایید.

کیسه کفش کالایی برای نگهداری کفش نمازگزار

کفش حمل و نگهداری آسان کفش کیسه کفش کیسه کفش مسجد دوخت کیسه کفش کیسه کفش پارچه ای کیسه کفش برزنتی کیسه کفش سوزنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر