کد خبر: 806853 A

پالسین به شما کمک می کند که سریعتر و ارزان تر از همیشه تعمیر یخچال خود را در محل انجام دهید! تنها کافی است که اپلیکیشن پالسین را نصب کنید و یا از وب سایت پالسین برای ثبت درخواست تعمیر یخچال، تعمیر فریزر یا سرویس هایی مرتبط با آشپزخانه استفاده کنید.

پالسین به شما کمک می کند که سریعتر و ارزان تر از همیشه تعمیر یخچال خود را در محل انجام دهید! تنها کافی است که اپلیکیشن پالسین را نصب کنید و یا از وب سایت پالسین برای ثبت درخواست تعمیر یخچال، تعمیر فریزر یا سرویس هایی مرتبط با آشپزخانه استفاده کنید.

یخچال و فریزر از آن دست لوازم آشپزخانه هستند که در زندگی مدرن امروزی سرکردن بدون آن‌ها ناممکن به نظر می‌رسد؛ زیرا خیلی از ما برای حفظ تازگی مواد غذایی، آن‌ها را در یخچال نگهداری می‌کنیم و یا برای نگهداری طولانی‌مدت از محصولات غذایی همچون گوشت و مرغ، از فریزر بهره می‌بریم.

در حقیقت سلامتی مواد غذایی که مصرف می کنیم با سلامتی یخچال و فریزر ما گره خورده است. پس یخچال خراب یا فریزر از کار افتاده، در واقع زندگی را مختل می کنند.

یخچال ها و فریزرها به دلایل متنوعی دچار خرابی می شود، برای همین هم تعمیر یخچال و تعمیر فریزر در محل، نیاز به متخصصینی دارد که بتوانند به سرعت در محل حاضر شده و به مشکلات و خرابی های متنوع این دستگاه ها اشراف داشته باشند. اما گذشته از این گفته ها، برای خرابی یخچال چه باید کرد؟

 چه راهکاری می تواند سریعترین، مطمئن ترین و ارزان ترین سرویس تعمیر یخچال و تعمیر فریزر در محل را در اختیار ما قرار دهد. مطمئنا پاسخ در سرویس آنلاین خدمات در محل پالسین خلاصه می شود. یک اپ با چندین کاربرد متنوع که بخشی از این خدمات شامل سرویس لوازم آشپزخانه است.

نحوه کار پالسین بسیار ساده است. در ابتدا تنها کافی است که اپلیکیشن پالسین را نصب کنید. سپس برای خدمات مورد نظر خود درخواست متخصص کنید. این کار تنها با جستجو در منوها و یا سرچ مستقیم از نوار جستجو ممکن است.

مثلا برای موضوع تعمیر یخچال، سرویس تعمیر یخچال در محل را انتخاب کنید و سپس شرح مختصری از مشکل ایجاد شده را در بخش توضیحات وارد کنید. این شرح می تواند به همراه یک عکس باشد. مثلا اگر لازم می دانید که از مشکل ایجاد شده عکسی در اختیار متخصص قرار دهید، تنها کافی است از ویژگی آپلود عکس استفاده کنید.

photo6016917992929079398

پس از طی کردن این مرحله، زمان مورد نظر برای مراجعه متخصص را انتخاب کنید، محل منزل یا مکانی را که یخچال در آن قرار دارد تعیین کنید، ثبت نهایی را انجام دهید و منتظر پیشنهادات متخصصین پالسین باشید. متخصصین پالسین بابت خدمات مورد نیاز شما، توضیحاتی که ارائه کرده اید و زمان و مکان درخواست شما، قیمت پیشنهادی خود را ارائه می کنند. این پیشنهاد می تواند شامل اقلام مصرفی مورد نیاز کار شما باشد، برای همین بخشی از فاکتور شما، شامل قیمت اقلام مصرفی خواهد بود که بصورت مجزا به شما نشان داده می شود.

گام بعدی چیست؟ متخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید. به امتیاز متخصص توجه کنید، نظرات کاربران قبلی را مطالعه کنید تا در مورد کیفیت کار متخصص پالسین اطمینان داشته باشید، سپس متخصص را برای نیاز خود انتخاب کرده و از طریق تلفن هماهنگی ها را با او انجام دهید.

اگر برای شما قیمت مهم است، می توانید متخصصین را بر اساس قیمت پیشنهادی سورت کنید.

اگر می خواهید بدانید که چطور می توانید از کیفیت کار متخصصین پالسین اطمینان داشته باشید، باید بدانید که فرق نمی‌کند به دنبال تعمیرکار یخچال در شمال تهران باشید و یا به تعمیرکار یخچال در غرب تهران نیاز داشته باشید، مهم‌ترین ویژگی که همراه با پالسین به دست می‌آورید، کیفیت خدمات و امنیت در دریافت خدمات خواهد بود. ویژگی منحصربه‌فرد پالسین این است که به شما کمک می‌کند بهترین تعمیرکارهای یخچال را در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید از نظرات کاربرانی که از خدمات استفاده کرده‌اند کمک بگیرید تا زبده‌ترین متخصص و یا اقتصادی‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

فراموش نکنید که پالسین تنها به ارائه خدمات یخچال و فریزر نمی پردازد، بلکه خدمات دیگری مانند کارواش در محل، نظافت منزل در محل و حتی تدریس خصوصی را نیز ارائه می کند که می توانید برای برطرف کردن نیازهای دیگر خود نیز از پالسین کمک بگیرید.

 

تعمیر یخچال پالسین اپلیکیشن پالسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر