کد خبر: 805750 A

سالهاست که مصرف کنندگان محصولات مختلف و کاربران سرویس های متنوع عادت کرده اند تا نیازهای خود را از طُرُق نوظهور اما سریع الوصول برطرف نمایند . مشاهده یک تبلیغ در تلوزیون ، مشاهده پاپ آپی گاهاً مزاحم در یک سایت محبوب ، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی یا وبسایت های خرید و فروش لوازم کارکرده ، بهره گیری از تصاویر ثابت و متحرک در شبکه های اجتماعی و دیگر روش هایی که دهه ها قبل خبری از آن ها نبوده است ، عمده روش هایی می باشند که امروزه نه تنها در کشورهای پیشرفته ، بلکه در کشور خود ما نیز کاربرد فراوانی دارند .

ایلنا؛ با این وجود استفاده از روش های قدیمی نیز نه تنها از دور خارج نشده ، بلکه با به روز شدن به قوت خود باقی مانده و حریف (یا همکار) قَدَری برای روش های فوق محسوب می شوند . به عنوان مثال چنانچه خیابان افسانه ای Great White Way یا همان میدان تایمز در خیابان برادوی نیویورک را در نظر بگیرید – خیابانی که آنچنان معروف بوده و در فیلم ها و ویدئوهای مختلف به تصویر کشیده شده است که برای تصور کردن آن لزومی ندارد حتماً آن را از نزدیک دیده باشید – خواهید دید که در طی دهه های گذشته ، این راسته پرتردد که به خودی خود یکی از جاذبه های گردشگری منهتن می باشد همواره مملو از نور و رنگ و تصویر بوده است .

دیوارهایی که روزی به نقاشی های تبلیغاتی مزیّن شده و با چراغ های الکتریکی ساده منوّر می گشتند ، اینک به واسطه اسکرین های غول پیکر دیجیتالی نظر مخاطبینش را به خود جلب کرده و به امر تبلیغ پدیده مورد نظر اجاره کنندگان آن ها می پردازد . در این میان عاملی وجود دارد که برای ما ایرانیان نیز غریبه نبوده و از تهران تا دورافتاده ترین شهرستان های کشوران نیز می توانیم ردی از آن ببینیم ، چاپ فلکسی و بنرها  .

با توجه به اینکه در وبسایت مجموعه بلوط چاپ به کرّات در خصوص چاپ بنر و کاربردهای وسیع آن سخن گفته ایم ، تمرکز خود را روی تابلوهای فلکسی فیس که عموماً جنبه تبلیغاتی دارند می گذاریم . این تابلوها با داشتن چارچوبی عموماً فلزی (پروفیل های آلومینیومی) در بطن خود دارای چشمه های نوری هستند که این پدیده را در تنها یک جهت به بیرون منتشر می کنند .

این سامانه که در گذشته به کمک لامپ های رشته ای مهتابی و امروزه به کمک رشته های LED و سایر محصولات کم مصرف و بی خطر اما پر نور به کار خود ادامه می دهند ، پس از اینکه لایه ای از بنرهای تبلیغاتی را سر راه خود دیدند ، با روشن کردن محتوای درون آن به بهتر دیده شدن طرح ، الوان و مطالب این رویه کمک کرده و مفاهیمی که صاحب امتیاز یا فرد مُبلّغ در پی اشاعه آن ها بوده است را با کیفیت و تاثیرگذاری بیشتری به مخاطب نشان می دهند .

وجود نور برای نمایش اطلاعات فلکسی و بنر ها لازم است ، چنانکه نور طبیعی روز امکان پدیدار شدن محتوای هردوی آن ها را فراهم می کند ، اما بنرها در شب با کمک منیری خارجی (همچون نورافکن های قدرتمند) روشن می شوند ، اما فلکسی ظاهر جذاب خود را از نوری که پشت آن تعبیه شده است می گیرند . طبیعیست که به خاطر همین تفاوت ها ، حتی اگر فرض کنیم ماده اولیه این دو محصول یکی باشد ، باید فلکسی با چاپ پررنگ تری تولید شود ، چرا که وجود نور داخلی ممکن است به بیش از حد روشن شدن نگاره ها و ناخوانایی قسمت های روشن آن منتهی شود .

Untitled-5

مجموعه بلوط چاپ به عنوان یکی از سرشناس ترین سامانه های چاپ بنر کشور – که جایگاه آن درصدر نتایج گوگل گواهی بر این مدعاست – با ارائه محصولات فوق الذکر در کنار سازه های نمایشگاهی ، آماده سرویس دهی به هموطنان تهرانی در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت می باشد ، رویدادی که به واسطه فعالیت شبانه روزی و امکان برقراری ارتباط اینترنتی (سفارشات غیر حضوری) با روندی مطلوبتر نسبت به گذشته نیز دنبال می شود .

لازم به ذکر است که قرارگیری بلوط چاپ در محدوده مرکز شهر -  خیابان مالک اشتر ، بین کارون و قصرالدشت – مانعی بر سر سرویس دهی گسترده آن نبوده و این تشکل توانسته است تا با تکیه بر توانایی و تجربه نیروی انسانی خود و همچنین ماشین آلات پیشرفته اش ، سطح کلانشهری مانند تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد .

در نهایت گفتنیست که استفاده از این محصولات ، به ویژه فلکسی فیس ها ، سبب می شود تا تبلیغات بصری به چاپ بنر و نصب آن ها روی بیلبورد ، پل های هوایی ، استند ها و قاب های تعبیه شده توسط شهرداری و ... محدود نشده و بتوان این روش معرفی محصولات در مسیری پولساز را در فضاهای بسته – که مراکز خرید سردمدار آن ها هستند – نیز اعمال کرد .

چاپ بنر تبلیغات میدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر