کد خبر: 805128 A

علی بابا از دسته معتبرترین فروشندگان آنلاین بلیط سفر است که در کمپین تبلیغاتی اخیر خود، روی خدمات پشتیبانی 247 نفره تمرکز کرده است.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۱_۰۹-۵۳-۲۲

جمعه‌ای که گذشت، گزارش زنده‌ای از تیم پشتیبانی شرکت سفرهای علی بابا که در دفتر «یارا» مستقر هستند در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شد که در این ویدئو تلاش شده بود پشتیبانی یک تیم 247 نفره که به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته صورت می‌گیرد به صورت مستند به نمایش دربیاید.

در این گزارش زنده که حدود یک ساعت به طول انجامید، ضمن معرفی بخش‌های مختلف مرکز تماس و پشتیبانی علی بابا و گفت‌وگو با تعدادی از پرسنل تیم پشتیبانی علی بابا، علی اکبر سلطانلو، مدیر مرکز پیشتیبانی شرکت سفرهای علی بابا توضیحاتی در مورد اهمیت ارائه پشتیبانی مطلوب به مشتریان، سرویس‌های جدید برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و... ارائه کرد.

photo_۲۰۱۹-۰۹-۰۱_۰۹-۵۳-۲۵

در بخش دیگری از این گزارش زنده، آماری از ظرفیت تماس‌های ورودی و خروجی روزانه این تیم 247 ارائه شد که پاسخگویی به 25 هزار دقیقه تماس در روز از آمارهای قابل توجه این مرکز پشتیبانی است.

در ادامه این گزارش زنده یک ساعته، بخش‌های مختلفی از اتاق استراحت، سالن غذاخوری، کافی‌شاپ و اتاق جلسات مرکز پشتیبانی«یارا» نمایش داده شد. اگر این گزارش زنده را از دست داده‌اید، می‌توانید به صفحه اینستاگرام علی بابا مراجعه و با بخش‌های مختلف این شرکت و همچنین تیم پشتیبانی آن آشنا شوید.

 

 

بلیط شبکه اجتماعی دفتر پشتیبانی بابا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر