کد خبر: 804756 A

خرید لوازم التحریر یا نوشت افزار ها از میان تنوع فراوان محصولات موجود را از فروشگاه اینترنتی ایشومر تهیه نمایید و در سراسر ایران بزرگ به سادگی تحویل گیرید.

لوازم التحریر یا نوشت افزار به مجموعه ابزاری که برای نگارش ، نقاشی و یا ترسیم به کاربرده می شوند گفته می شود.

خرید لوازم التحریر یا نوشت افزار ها از میان تنوع فراوان محصولات موجود را از فروشگاه اینترنتی ایشومر تهیه نمایید و در سراسر ایران بزرگ به سادگی تحویل گیرید.

لوازم التحریر یا نوشت افزار خود به دسته های مختلفی از جمله :

الف.قلم ها : از انواع نوشت افزار ها می باشند که به وسیله آن ها جوهر به سطح کاغذ افزوده می شود و از انواع مختلف آن می توان به : مداد ، خودکار ، روان نویس ، اتود ، ماژیک و ...

023

ب.لوازم طراحی : به وسایل مختلفی که در طراحی و یا نقاشی از آن ها استفاده می شود مانند : قلم مو ، مداد رنگی ، گواش ، مداد شمعی و رنگ و روغن ، بوم نقاشی ، تخته شاسی و ... گفته می شود که امروزه مجموعه وسیعی را با کاربردهای مختلف شامل می شود.

ج.انواع کاغذ و دفتر : از دیگر انواع لوازم التحریر یا نوشت افزار ها دفترها می باشند که مجموعه ای از کاغذهای متصل به هم هستند که می توانند به وسیله چسب ، نخ و یا سیم به هم متصل شده باشند.

05

معمولا سایز مناسب دفتر برای نوشتن ، دفتری است که اندازه کاغذهای آن A4 باشد و آن ها مناسب برای نوشتن جزوه در مدرسه و دانشگاه می باشند ، دفترهای سایز A5 مناسب برای یادداشت و یا طراحی هستند و دفتر سایز A6 نیز مناسب برای قرار دادن در جیب می باشد . از انواع سایز استاندارد کاغذها نیز می توان به کاغذهای A5 ، A4 ، A3 و ... اشاره کرد.

خرید لوازم التحریر یا نوشت افزار های خود را از فروشگاه اینترنتی ایشومر انجام داده و آن ها را درب منزل و یا محل مورد نظر خود به آسانی تحویل گیرید ، تنها کافیست از میان تنوع فراوان محصولات آن مناسب ترین ها را برای خود انتخاب و خریداری نمایید.

د.از انواع دیگر لوازم التحریر یا نوشت افزار ها می توان به لوازم رومیزی که شامل نوار چسب ، پایه چسب ، دستگاه منگنه ، سوراخ کن ، سوزن و ... اشاره کرد.

ر.لوازم ذخیره سازی نیز از تنوع دیگر این محصولات می باشند که می توان از پوشه ، کلاسور ، زونکن و ... نام برد.

ز.پاک کن و تراش ها : این دو وسیله از کاربردی ترین ها از لوازم التحریر یا نوشت افزار ها می باشند ، پاک کن ها ماده ای جامد می باشند که از جنس پلاستیک و یا رزیناژ که از مشتقات نفتی می باشند تهیه می شوند و اثر مداد را از روی سطح کاغذ و یا سطح های دیگر پاک می کند.

تراش ها هم ابزاری برای تیز کردن نوک مدادها می باشند که به وسیله تیغه ای که بر روی آن نصب شده به راحتی مداد را تراش داده و آن را برای نوشتن آماده می کند که دارای انواع مختلفی می باشد از جمله تراش رومیزی و تراش مخزن دارو ... تقسیم می شود.

صنعت بزرگ لوازم التحریر یا نوشت افزار ها امروزه بسیار گسترده شده است و طیف وسیعی از محصولات نوشت افزاری را در خود جای داده است.

فروشگاه اینترنتی ایشومر فروشگاهی به روز و متنوع می باشد که شما می توانید از میان مجموعه عظیم محصولات آن خرید لوازم التحریر و یا سایر نوشت افزار ها را به سادگی انجام داده و آن ها را درب خانه و یا محل کار حود در سرتاسر ایران به سادگی تحویل بگیرید.

لوازم التحریر تراش فروشگاه اینترنتی ایشومر قلم ها لوازم طراحی خرید لوازم التحریر پاک کن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر