کد خبر: 802542 A

این مراسم که در خانه هنرمندان ایران با حضور چهره های مطرح و پیشکسوتان سینما و تلویزیون برگزار شد اثری حمایت شده از سوی گروه سحرخیز با نام صدای زعفران نام داشت.

به گزارش ایلنا،  در ۳۱ مرداد ماه حامی اکران  این اثر فرهنگی و ماندگار بودند.

این مراسم که در خانه هنرمندان ایران با حضور چهره های مطرح و پیشکسوتان سینما و تلویزیون برگزار شد اثری حمایت شده از سوی گروه سحرخیز با نام صدای زعفران  نام داشت.

اساتید و هنرمندان بزرگی چون : بهزاد فراهانی ، مانی میرصادقی ، هوشنگ کامکار ، شهرزاد اسفرجانی ، لاله اسکندری ، مرجانه گلچین و فریبا متخصص در این مراسم حضور داشتند.

در این مراسم دکتر فرزاد سحرخیز عضو هیئت مدیره گروه شرکت های زعفران سحرخیز گفت: گروه سحرخیز با تجربه ای نزدیک به 90 سال  و همراهی سه نسل از خاندان سحرخیز همواره چهار اصل بنیادین را سرلوحه کار های خود قرار داده اند که به همین خاطر است تنها سرمایه این برند از جنس نا ملموسی با نام اعتماد شکل گرفته است.

576c44fd-e717-474d-a171-7691a1aeb2ca

وی ادامه داد: این چهار اصل عبارتند از. تمام و کمال بودن فرآیند ها ، وفاداری به تعهدات برند، تلاش برای حفظ نشان و ارزش آفرینی با نام و نشان ایرانی در عرصه بین الملل که ما در گروه سحر خیز به آن پایبندیم.

وی گفت: در تلاشیم تا بتوانیم برای حفظ کشاورزان و آینده فرزندان آنها ارتقا و بهبود ایجاد کنیم و این فرآیند را توانسته ایم تکه تکه ارتقاع دهیم.

 گروه شرکت های زعفران سحرخیز از تولید و بسته بندی زعفران و توسعه بین المللی فکر میکند تا تاسیس مرکز آموزشی جامع علمی کاربردی گروه کشاورزی تولیدی سحرخیز که برای تحصیل فرزندان کشاورزان و بالابردن دانش در صنعت کشاورزی است، و ورود سحرخیز به بورس کشور برای حفظ سرمایه و سود کشاورز و تامین منابع آنها است .

 همچنین حمایت از ایده های نوین مانند ساخت کاغذ از گلبرگ زعفران نیز اشاره کرد .

فرزاد سحر خیز خاطر نشان کرد : در همین راستا برند سحرخیز حمایت از فرهنگ و هنر را در دستور کار خود قرار داده و با افتخار توانست اثری هنری را با نام صدای زعفران به کارگردانی خانم مانا صالحی به اکران در آورد و مردم را با نوع کاشت ، داشت و برداشت زعفران آشنا سازد .

2bd04fbd-c07e-41cd-9aa9-ff05444c36c5

گروه سحرخیز نشان داد فرهنگ و هنر عرصه انعکاس و نمایش زیبایی های زندگی و نگاه های جدید است و توانست از زیبایی ها پرده بگشاید.

در ادامه مراسم در میزگرد تخصصی توضیحات تکمیلی اثر هنری خانم صالحی مورد بحث قرار گرفت و با حضور خانم شهرزاد اسفرجانی استاد ومشاوره با سابقه و فرهیخته برندینگ در کشور و آقای مانی میرصادقی یکی از برجسته ترین مستندسازان بین المللی کشور و دریافت کننده جایزه پاندا محیط زیست از انگلستان میزگرد با موفقیت برگزار گردید.

 

پیشکسوتان زعفران زیبایی سینما و تلویزیون فرهنگ و هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر