کد خبر: 801533 A

بعد از اینکه گردش و تفریح خود را در استانبول تموم کردید پیشنهاد می کنم مراکز خرید را از دست ندهید، بهترین کالا و اجناس منتظر شما هستند! مراکز خرید استانبول مخصوصا در نزذیکی میدان تقسیم علاوه براینکه دارای فروشگاه های بسیاری است، مراکز تفریحی و گردشگری هم در خودش جای داده و هرکسی می تواند ساعت ها در این مرکز گردش کند و لذت کامل ببرد.

مرکز خرید بی اوغلوایش استانبول در نزدیکی میدان تقسیم

اگر به دنبال یک مرکز خرید ارزان قیمت در شهر استانبول هستید پیشنهاد می کنم که به سمت میدان تقسیم استانبول بروید. و همچنین مرکز خرید اوغلوایش استانبول هم امتحان کنید که بهترین اجناس از جمله پوشاک، کفش، کیف و دیگر محصولات خود را با پایین ترین قیمت خریداری کنید. برای رزرو هتل استانبول هم اکنون اقدام کنید.

مراکز خرید در خیابان های تکسیم استانبول برای مسافران بسیار عالی هست! به این دلیل که اکثر هتل ها در نزدیکی این مراکز قرار گرفته اند و می توانند بعد از یک خرید چندین ساعت به هتل محل اقامت خودشان بروند و استراحت کنند. (فلایتیو همواره بهترین قیمت بلیط هواپیما را ارایه می کند.)

شاید جای تعجب برای شما داشته باشد که این مرکز خرید بسیار ارزان قیمت هست اما مارک های معروف در این مرکز خرید نمایندگی دارند و بعد از خرید به این نتیجه خواهید رسید که اجناسی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را خریداری کرده اید. هیچ وقت خرید از بی اوغلوایش را فراموش نمی کنید! البته مراکز خرید عمده در شهر استانبول بسیار زیاد هستند اما خب بی اغلوایش یکی از بهترین ها به حساب می آید. برای خرید بلیط هواپیما استانبول هم اکنون اقدام کنید.

مرکز خرید فروم استانبول در میدان معروف تقسیم

فروم یکی از بهترین و بزرگترین مراکز خرید شهر استانبول که در قسمت اروپایی شهر قرار گرفته است. درمرکز خرید فروم استانبول دارای ۵۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند و ۲۸۰ برند داخلی و خارجی نمایندگی دارند. شاید باورتان نشود که بیش از ۲۰ میلیون نفر در سالدر این مجموعه خرید انجام می دهند. همچنین مرکز خرید فروم استانبول دارای ۴۹۵۰۰۰ متر مربع مساحت دارند.

فروم به بخش های مختلف مانند پوشاک، کیف و کفش، لوازم دیجیتال، لوازم آرایش و غیره در برندهای مختلف مانند اس بولو اسن، کالینز، کوتون، استرادیواریوس، پیرگاردین، برشکا، منگو، ال سی وایکیکی و .. در حال فعالیت هستند.

در مرکز خرید جواهر بهترین خرید خود را انجام دهید

جواهر در خیابان استانبول با فاصله دو ایستگاه از میدان تکسیم فاصله گرفته است و می توانید بهترین خریدهای خود را از این مرکز انجام دهید. همچنین مرکز خرید جواهر استانبول  دارای ۲۴۵ فروشگاه و مغازه از بهترین برندها معروف در ترکیه و اروپا در آنجا فعالیت می کنند. مسافران و گردشگران زیادی به این مکان ها سر می زنند و بهترین خرید خود را از این مراکز انجام میدهند.

جواهر امکانات بسیاری مانند رستوران، سینما، کافی شاپ و پارکینگ با ظرفیت ۲۵۰۰ خودرو را دارا هستند، البته فکر می کنم که شما به جای پارک نیاز نخواهید داشت. فکر می کنم الان علاقمند باشید به جواهر بروید متروی میدان تکسیم را سوار شوید و در ایستگاه شیشلی پیاده می شوید و اگر صد قدم پیاده روی کنید به یک تابلوی بزرگ خواهید رسید.

مرکز خرید ترکوز با قیمت های کاملا باورنکردنی

ترکوز از بهترین مراکز خرید ارزان قیمت در استانبول که در نزدیکی میدان تقسیم قرار گرفته است. بعد از یک گردش و دیدن پارک تقسیم و همچنین کافه و رستوران ها حالا نوبت به خرید کردن است. اگر تصمیم گرفته اید که از استانبول خرید نکنید، این مورد را یادآوری کنم که بهترین اجناس با کمترین قیمت را از دست خواهید داد.

قیمت بلیط هواپیما رزرو هتل استانبول بلیط هواپیما استانبول خرید بی اوغلوایش مرکز خرید جواهر مرکز خرید ترکوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر