کد خبر: 800005 A

یکی از مواردی که افراد زمان خرید تلویزیون به آن بسیار اهمیت می‌دهند وجود نمایندگی تعمیر تلویزیون است چراکه در صورت بروز مشکل و خرابی بتوانند به راحتی و با مناسب‌ترین هزینه تلویزیون را تعمیر کنند. البته روش های تعمیر از گذشته تا کنون بسیار دچار تغییر و تحول شده است و تعمیرکنندگان برند های معروف تلویزیون مانند سامسونگ، ال جی و سونی ملزم به داشتن تجربه و تبحر کافی در کنار دانش به روز در خصوص تلویزیون ها می باشند.

روش‌های تعمیر از گذشته تاکنون بسیار دچار تغییر و تحول شده و تعمیرکنندگان برندهای معروف تلویزیون مانند سامسونگ، ال‌جی و سونی ملزم به داشتن تجربه و تبحر کافی کنار دانش به روز درباره تلویزیون‌ها هستند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون: 

تلویزیون از بخش‌های متفاوتی تشکیل شده که هر بخش با تمامی بخش‌ها در ارتباط مستقیم و یا غیر مستقیم است بدین خاطر بروز مشکل در هر بخش یا قطعه بر دیگر بخش‌ها تاثیر می گذارد و اصولا با بروز اختلال در سیستم های داخلی افراد نشانه هایی چون تیرگی صفحه، مشکلات در صدا، داغ شدگی بیش از اندازه و یا به صورت کلی روشن نشدن تلویزیون را مشاهده می کنند و آنگاه افراد برای رفع نقص به نمایندگی تعمیر تلویزیون مراجعه می کنند.

امروزه برند های متنوعی در زمینه تلویزیون مشاهده می شوند که هر برند برای تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش دارای نمایندگی تعمیر تلویزیون به صورت تخصصی می باشند که البته هزینه هر یک با دیگری کاملا متفاوت می باشد چرا که هر برند در تامین قطعات تلویزیون دارای محدودیت هایی هستند به عنوان مثال تلویزیون سونی به دلیل قیمت بالای قطعات هزینه تعمیر بالایی دارد.

نکات مهم در تعمیر تلویزیون:

قبل از اقدام برای تعمیر تلویزیون و یا مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون باید با برخی از نکات مهم در تعمیر تلویزیون آشنا شوید و همواره آنها را رعایت نمایید در حقیقت آگاهی به این نکات سبب می شود تا افراد به راحتی فرد متخصص و متعهد را بیایند و در خصوص تعمیر و انجام صحیح آن اعتماد داشته باشند.

تعمیر تلویزیون باید توسط متخصص در زمینه برند مربوطه صورت گیرد.

- پس از انجام تعمیرات لازم از تکنسین مربوطه برگه مربوط به گارانتی را دریافت نمایید.

- در صورت بروز مشکل برای تلویزیون هرگز خود و یا افراد غیر متخصص برای تعمیر اقدام ننماید چرا که نه تنها نمی توانید مشکل را رفع نمایید بلکه سبب بروز مشکلات بیشتر نیز می شوید.

- قبل از تعمیر تلویزیون با چند نفر متخصص مشورت نمایید.

تعمیر تلویزیون سونی:

تعمیر تلویزیون سونی یکی از پیچیده و سخت ترین تعمیرات تلویزیون محسوب می شود و علت چنین پیچیدگی نهفته در قیمت بالای تجهیزات و حساسیت و ظرافت در ساختار اجزای تلویزیون های سونی می باشد بدین خاطر تنها متخصصان با تجربه قادر به تعمیر این برند تلویزیون می باشند در حقیقت متخصصان در تعمیرات تلویزیون سونی باید آگاهی و دانش بالا و به روزی در زمینه سخت افزار و نرم افزار این برند تلویزیون را داشته باشند. یک تعمیر کننده متبحر تلویزیون سونی در ساعات اولیه به سرعت عیب و ایراد تلویزیون را تشخیص می دهد و بهترین راهکار جهت تعمیر و رفع عیب را نیز بازگو می کند و همواره در تلاش رفع ایراد و عدم بروز مشکل در تجهیزات دیگر می باشد.

لازم به ذکر می باشد افراد به دلیل پیچیدگی در تعمیرات این تلویزیون مشتاق به خرید و استفاده نیشتند و تولید کنندگان و فروشندگان تلویزیون های سونی برای رفع چنین مشکلی اقدام به راه اندازی تعمیرگاه های مجهز به تکنولوژی روز دنیا به همراه متخصصان متبحر کرد و اینگونه توانست نظر مشتریان را تغییر دهد و آنها را برای خرید تلویزیون سونی ترغیب نماید.

وظایف نمایندگی تعمیر تلویزیون:

نمایندگی تعمیر تلویزیون وظایف بسیاری دارند و هر یک از موارد زیر توسط متخصصی که دارای تبحر و تجربه کافی می باشد صورت می گیرد.

- تعمیر آبخوردگی

- تعمیر فلت تلویزیون

- تعمیر مین برد تلویزیون

- تعویض و یا تعمیر پنل تلویزیون، در صورتی که آسیب وارد شده به پنل جدی باشد پنل باید تعویض شود چرا که با تعمیر مشکل رفع نمی شود.

- تعمیر آی سی ایپرام در تلویزیون

- تعمیرات صدای صوت در تلویزیون

- تعمیرات مربوط به قطع و وصل تصویر

- رفع مشکلات رنگ

- تعمیر سیاه شدن مانیتور تلویزیون پس از نیم ساعت فعالیت تلویزیون

- تعمیر چشمک زدن ال ای دی

- تعمیر پاور تلویزیون

- تعمیرات به حالت استند بای رفتن تلویزیون

توصیه نمایندگی تعمیر تلویزیون برای افزایش عمر تلویزیون:

افراد متخصص در تعمیر تلویزیون سامسونگ، ال جی، سونی پس از تعمیر تلویزیون به دارندگان چنین تلویزیون هایی توصیه هایی در خصوص نگهداری و افزایش عمر تلویزیون های می کنند.

- محل قرار گیری تلویزیون در منزل یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر عمر مفید آن می باشد در واقع تلویزیون باید دور از سرما و گرما قرار گیرد.

- محافظت از تلویزیون در برابر ضربه، امروزه تلویزیون های باریک و یا حتی فوق باریک هستند و پیکسل و یا حتی لامپ در مانیتور آنها به سادگی و با کوچکترین ضربه می سوزد بدین خاطر در نگهداری آنها باید نهایت دقت را نمایید.

- برخی از آسیب های وارد به تلویزیون در زمان تمیز کردن تلویزیون می باشد بدین خاطر بهتر می باشد با تمام دقت و با استفاده از دستمال هایی که درون جعبه تلویزیون قرار دارد نظافت شوند. توجه نمایید به هیچ عنوان از مواد شوینده استفاده نکنید چرا که بیشتر تعمیرات تلویزیون سامسونگ، سونی و ال جی به دلیل ورود مواد شوینده به سیستم های داخلی آنها می باشد.

- محافظت از کنترل تلویزیون

- بهترین روش خروج خاک از درز های تلویزیون استفاده از سشوار می باشد البته اغلب افراد از دستمال نم دار استفاده می کنند که استفاده از سشوار به مراتب بهتر می باشد.

تعمیر تلویزیون ال جی:

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی یکی از بهترین نمایندگی تعمیر تلویزیون می باشد. خرابی در این نوع برند به دلایل گوناگونی اتفاق می افتد به عنوان مثال اغلب تلویزیون های ال جی دچار شکستگی پنل، آبخوردگی، سولفاته شدن و یا سوختگی فلت، کند شدن تصویر در مانیتور و غیره می باشند که به دلیل وجود تجهیزات و قطعات در بازار هرگونه ایراد به راحتی قابل رفع می باشد. لازم به ذکر می باشد شرکت و نمایندگی های معتبر ال جی تمامی خدمات تعمیرات را بر اساس استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز جهان انجام می دهند.

ال جی تعمیر تلویزیون نمایندگی تعمیر تلویزیون تعمیر تلویزیون سونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر