کد خبر: 799345 A

اگر صاحب یک کسب و کار هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید، زیرا این نوشته می‌تواند میزان فروش شما را چندین برابر کند!

در این مطلب می خواهم درباره هدایای تبلیغاتی و تاثیر فوق العاده آنها روی میزان فروش و بازاریابی صحبت کنم. در انتهای این مطلب، به قدرت بسیار زیاد هدایای تبلیغاتی پی می برید و می توانید از این هدایا برای افزایش فروش، جذب مشتریان و برندسازی کسب و کار خود استفاده کنید.

خواندن این نوشته را اکیدا به صاحبان کسب و کارهای نوپا، مدیران و صاحبان شرکتها توصیه می کنم.

منظور از هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدیه های تبلیغاتی، محصولات و اشیای بزرگ و کوچکی هستند که اغلب جنبه تزئینی دارند و نام تجاری، لوگو و پیام تبلیغاتی خاصی روی آنها چاپ می شود. اگر شما به سراغ کمد وسایل یا میز کار خود بروید، حتما چندین مورد از این هدایای تبلیغاتی مانند لیوان، خودکار، کیف و... را در وسایل خود پیدا خواهید کرد! هدیه تبلیغاتی می تواند وضعیت یک کسب و کار را بسیار بهتر کند و باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شود.

امروزه بسیاری از افراد به این باور رسیده اند که هدایای تبلیغاتی می تواند برنامه بازاریابی و فروش یک شرکت را کاملا متحول کند و تاثیرات بسیار خوبی داشته باشد.

بیایید نگاهی به آمارها بیندازیم تا با تاثیر هدایای تبلیغاتی در بهبود وضعیت یک کسب و کار بیشتر آشنا شویم.

یک آمار جالب از تاثیر هدایای تبلیغاتی

تحقیق جامعی در یکی از دانشگاه های آمریکا انجام شد تا میزان تاثیرگذاری هدایای تبلیغاتی در فروش محصولات اندازه گیری شود. نتیجه این تحقیق بسیار جالب توجه بود؛ زیرا مشخص شد که 95 درصد از کسب و کارهای موفق و معروف در دنیا، از هدیه های تبلیغاتی برای معرفی محصولات، افزایش فروش، رقابت در بازار و انگیزه بخشی به کارمندان خود استفاده می کنند.

بعد از این تحقیق بود که بسیاری از کسب و کارهای کوچک و شرکتهای نوپا، استفاده از هدایای تبلیغاتی را در برنامه بازاریابی خود گنجاندند تا از مزایای این روش فوق العاده موثر، بی نصیب نمانند.

Untitled-31

با بهترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی آشنا شوید!

فهرست زیر، جزو بهترین، موثرترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی هستند:

شما می توانید هر یک از این هدایای تبلیغاتی را تهیه کنید و در مناسبتها، همایش ها و فعالیت های آموزشی خود به دیگران هدیه دهید و آنها را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

نکته مهمی که باید بدانید این است که دادن هدایای تبلیغاتی فقط به همایش ها و سمینارها محدود نمی شود و این وسایل کوچک دوست داشتنی، کاربردهای زیادی دارند. در ادامه این نوشته با کاربردهای مختلف هدایای تبلیغاتی بیشتر آشنا خواهید شد.

کاربردهای مختلف هدایای تبلیغاتی

 • اگر صاحب یک شرکت بزرگ هستید، می توانید هدایای زیبا و تبلیغاتی را تهیه کرده و آنها را به مشتریان خود بدهید تا با آنها ارتباط قوی تری برقرار کنید.
 • اگر صاحب یک نمایندگی خاص برای فروش بیمه یا محصول خاصی هستید، می توانید این هدایا را بین مردم پخش کنید تا افراد با خدمات و محصولات شما بیشتر آشنا شوند.
 • در نمایشگاه های تجاری و بازرگانی، می توانید از هدایای تبلیغاتی برای جذب مخاطبان جدید استفاده کنید.
 • اگر مدیر یک مجموعه هستید، می توانید این هدایا را به عنوان پاداش یا ابزار قدردانی، به کارمندان و کارکنان خود هدیه دهید.
 • اگر وب سایت دارید، می توانید آدرس وب سایت خود را روی هدایای تبلیغاتی چاپ کنید تا افراد با وب سایت شما آشنا شوند. حتی می توانید در نمایشگاه های مربوط به کسب و کارهای اینترنتی مانند الکامپ و... از این هدایا برای جذب مشتری استفاده کنید.
 • هر زمان که خواستید کالاها و خدمات جدید را معرفی کنید، می توانید نام محصول جدید را روی هدایای تبلیغاتی چاپ کرده و محصولات جدید خود را معرفی کنید.
 • با کمک هدایای تبلیغاتی، می توانید سطح آگاهی مردم از نام و نشان تجاری خود را بیشتر کنید.
 • در برنامه های روابط عمومی مجموعه خود، می توانید به افراد هدیه بدهید تا به هیجان بیایند و شروع به ارتباط با شما و نظر دادن به شما کنند.
 • هر زمان قصد برگزاری رویدادهای آموزشی را داشتید، می توانید از هدایای تبلیغاتی به عنوان یادگاری و ابزاری برای وفادارسازی مخاطبان استفاده کنید.
 • در هنگام برگزاری جلسات مهم با مدیران و افراد رده بالا، می توانید این هدایا را به دیگر افراد حاضر در جلسه هدیه دهید تا نام کسب و کار شما در ذهن آنها باقی بماند و از نظر روانی، تاثیر خوبی در خاطر دیگران بگذارید.

حالا که با کاربردهای هدایای تبلیغاتی آشنا شدید، لطفا چند لحظه فکر کنید و ببینید شما در چه زمان هایی می توانید از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی، جذب مشتری، افزایش فروش و برند سازی استفاده کنید؟

Untitled-32

چرا هدایای تبلیغاتی، یک عامل فوق العاده موثر در بازاریابی و فروش محصولات است؟

شاید بهتر است بیشتر با مزایای یک هدیه تبلیغاتی آشنا شوید. باید بدانید که ارائه هدیه های تبلیغاتی، مزایای زیر را به دنبال دارد:

 1. هدیه تبلیغاتی باعث می شود که نام و نشان تجاری برند شما در ذهن مشتریان حک شود و خدمات شما را یادآوری کنند.
 2. میزان خرید مشتریان با دادن هدایای تبلیغاتی افزایش پیدا می کند و سود بیشتری نصیب مجموعه شما خواهد شد.
 3. پس از دریافت هدایای تبلیغاتی، مشتریان جدید و مشتریان قدیمی، به شرکت شما یا وب سایت شما مراجعه می کنند و میزان سفارشات آنها بیشتر می شود.
 4. در رویدادها و نمایشگاه ها، تعداد بازدیدکننده های غرفه هایی که هدایای تبلیغاتی می دهند بیشتر است.
 5. با کمک هدایای تبلیغاتی، وفاداری مشتریان نسبت به برند شما بیشتر می شود و از کسب و کار شما، حمایت بیشتری می کنند.
 6. با دادن هدایای تبلیغاتی، شما می توانید مخاطبان و مشتریان جدید را به راحتی پیدا کنید.
 7. دوام و ماندگاری هدایای تبلیغاتی مانند لیوان، خودکار، کیف، تقویم و... زیاد است و این موضوع به این معنا است که یک هدیه تبلیغاتی تا مدتها برای شما تبلیغات و بازاریابی را انجام می دهد.
 8. استفاده از هدایای تبلیغاتی، مانند یک مشوق عمل می کند و نرخ پاسخگویی مشتریان بالقوه را به ایمیل های تبلیغاتی افزایش می دهد. اگر صاحب یک وب سایت باشید، می دانید که پاسخگویی افراد به ایمیلها چقدر ارزشمند است و نشان می دهد که آنها به خدمات و محصولات شما علاقه مند هستند.
 9. در مقایسه با سایر روش های تبلیغات مانند تبلیغات بنری، بیلبوردها، تبلیغات چاپی و... هزینه تهیه هدایای تبلیغاتی بسیار کم و منطقی است.
 10. استفاده از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و جذب مشتری، روشی آسان است و به راحتی پیاده سازی می شود.

به دلیل وجود این مزایا است که هدایای تبلیغاتی، یکی از اثربخش ترین و عالی ترین ابزارها برای تاثیرگذاری روی مشتریان و افزایش فروش شناخته شده است.

Untitled-33

آیا شما هم قصد استفاده از هدایای تبلیغاتی را دارید؟

اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید، مشتریان جدید را به مجموعه خود دعوت کنید، برندسازی کنید، وفاداری افراد را نسبت به برند خود افزایش دهید و برنامه بازاریابی قوی تری داشته باشید، بهتر است به سراغ هدایای تبلیغاتی بروید و با دادن هدایای کوچک و ارزشمند، جایگاه خود را در قلب و ذهن مشتریان محکم تر کنید.

اگر دقت کرده باشید، همه ما عاشق هدیه گرفتن هستیم و از این موضوع ذوق زده می شویم. مشتریان شما نیز دوست دارند که هدیه بگیرند و شما می توانید با کمک هدایای تبلیغاتی، هم ارتباط نزدیک تری با مشتریان خود برقرار کنید و هم مقدمات فروش و جذب مشتریان جدید را فراهم کنید. مزیت هدایای تبلیغاتی این است که فقط مختص به مشتریان نیست و شما می توانید هدایای تبلیغاتی را به کارمندان و افراد تیم خود نیز هدیه دهید. کارمندان شما، از گرفتن یک هدیه تبلیغاتی استقبال می کنند. با ارائه هدیه به کارمندان، خواهید دید که بهتر و موثرتر کار می کنند و برای موفقیت شرکت یا مجموعه شما تلاش بیشتری خواهند کرد.

یک نکته مهم در هنگام انتخاب هدیه تبلیغاتی

اگر می خواهید به مشتریان، کارمندان و دیگر افراد هدیه تبلیغاتی بدهید، لطفا برای انتخاب مناسب ترین و ارزشمندترین هدیه تبلیغاتی زمان صرف کنید و به سراغ گزینه های کاربردی، بادوام، باکیفیت و به‌یادماندنی بروید. هدیه تبلیغاتی شما باید بسیار جذاب و درجه یک باشد تا فرد بخواهد آن را برای مدت زمان طولانی نگه دارد و از آن استفاده کند.

یک خبر خوب برای شما که به دنبال هدایای تبلیغاتی زیبا هستید!

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد و خاص هستید، به وب سایت گیفتو بیایید و هدیه تبلیغاتی خود را در گیفتو پیدا کنید. وب سایت گیفتو، یکی از باتجربه ترین و به‌روزترین سایتهای ایرانی است که در زمینه چاپ طرحها و هدایای تبلیغاتی فعالیت می کند.

در گیفتو شما می توانید طرحهای خاص و خلاقانه برای هدایای تبلیغاتی را مشاهده کرده و طرح و هدیه موردنظر خود را سفارش دهید. همانطور که در بالا هم اشاره شد، هدیه تبلیغاتی شما باید خاص و فراتر از سایر هدایای تبلیغاتی باشد تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد و بیشتر در ذهن افراد ماندگار شود. در گیفتو شما طرح ها و هدایایی را مشاهده خواهید کرد که مشابه آن را در هیچ کجا ندیده اید. یعنی شما می توانید در گیفتو، یک هدیه تبلیغاتی شیک، ارزان و بسیار خاص را انتخاب کنید.

مزیت مجموعه گیفتو این است که به شما این امکان را می دهد که با توجه به سلیقه مخاطبان خود و علائق آنها، هدیه تبلیغاتی مناسب مشتریانتان را تعیین کنید. مشاوران گیفتو نیز شما را راهنمایی می کنند تا بهترین و جالب ترین هدایای تبلیغاتی را تهیه کنید و آنها را به دیگران هدیه دهید.

قیمت محصولات سایت گیفتو بسیار مناسب و اقتصادی است و شما می توانید با توجه به بودجه و هزینه های شرکت خود، منطقی ترین هدیه های تبلیغاتی را تهیه کنید.

در وب سایت گیفتو شما می توانید انواع هدایای تبلیغاتی از جمله انواع لیوان سرامیکی، انواع تیشرت و لباس، انواع کیف، ست چرمی، انواع فلش مموری، انواع پاوربانک، انواع جاکلیدی، انواع کتاب نفیس، انواع قلم و خودکار، ست هدیه، انواع ساعت دیواری و رومیزی و... را مشاهده کنید و هدیه تبلیغاتی موردنظر خود را خریداری کنید.

شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو، بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه هدیه های تبلیغاتی را دارد. تعداد زیادی از شرکتهای بزرگ و کسب و کارهای معروف، هدایای تبلیغاتی خود را از گیفتو دریافت کرده اند و همگی آنها از کیفیت محصولات ارائه شده و خوش قولی گیفتو راضی بوده اند. سابقه درخشان مجموعه گیفتو و رضایت مشتریان قبلی این مجموعه، به شما کمک می کند که با خیال راحت به مجموعه گیفتو اطمینان کنید و هدایای تبلیغاتی موردنظر خود را از گیفتو تهیه کنید.

اگر به دنبال افزایش فروش، بازاریابی، جذب مشتری، برندسازی و تبلیغات کسب و کار خود هستید، از هدایای تبلیغاتی گیفتو استفاده کنید. با کمک هدایای تبلیغاتی، مانند جرج واشنگتن در قلب و ذهن مردم جا باز کنید و خیلی راحت از رقبای خود جلو بزنید.

تقویم فلش مموری کلاه کیف کامپیوتر موس تی شرت هدایای تبلیغاتی خودکار تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی سایبان جاسوئیچی ساک دفترچه یادداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر