کد خبر: 798910 A

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ( ایساکو) در بازدید از نمایندگی های شهر اراک به صاحبان امتیاز نمایندگی‌ها تاکید کرد: نمایندگی ها امنیت خاطر را به مراجعه‌کنندگان بدهند که مشکلات خودرویی آن‌ها دراسرع وقت و با بهترین کیفیت رفع خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مدیران ارشد شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که در اولین روزهای تعطیلات تابستانی برای بررسی کیفیت ارائه خدمات به آذربایجان  شرق سفر کرده بودنددردومین روز  از تعطیلات  به شهر اراک رسیدند.

مدیران شرکت ایساکو، در این بازدید نمایندگی‌های مجاز 1422، 14141، 1410، 1404 پایش کردند و ضمن گفت وگوی صمیمانه مهندس حسینی مدیر عامل این شرکت با مشتریان مراجعه کننده به این نمایندگی‌ها، کیفیت کلی خدمات ارائه شده در شهر اراک مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان بازدید از نمایندگی‌های استان مرکزی توسط مدیران، موارد مطرح شده پس از استماع بازخوردهای مردمی و سخنان مسئولان نمایندگی و پرسنل آن‌ها، جمع‌بندی و تا حد امکان  مواردی رفع شد. همچنین سایر موارد برای بررسی و ارائه طریق به ستاد ارجاع داده شد

گفتنی است طی ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 97، که اخیرا اعلام شده است، شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو موفق شد ضمن کسب بالاترین امتیاز در حوزه خدمات پس از فروش در سطح کشور، در شاخص‌های «سرعت ارایه» و «هزینه خدمات» به امتیازهای بسیار خوبی دست یابد، به نحوی که در شاخص سرعت ارائه خدمات که تقریبا یک پنجم نمره کل خدمات پس از فروش را تعیین می‌کند، ایساکو نمره 84 از 100 کسب کرد. همچنین در شاخص هزینه خدمات نیز امتیاز کامل 100 از 100 را از آن خود کرد.

ایران خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر