کد خبر: 798364 A

فروشگاه اینترنتی ایشومر فروشگاهی به روز و منحصر به فرد می باشد که شما می توانید محصولاتی نظیر : انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، اکسسوری ها، کتاب و ... را از آن تهیه فرمایید.

فروشگاه اینترنتی ایشومر فروشگاهی به روز و منحصر به فرد می باشد که شما می توانید محصولاتی نظیر : انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، اکسسوری ها، کتاب و ... را از آن تهیه فرمایید.

از میان انواع اکسسوری ها، اکسسوری های پوشیدنی مردانه نظیر: کراوات، پاپیون، دستمال جیب، سنجاق کت، جوراب، کلاه، شال گردن و محصولات دیگر را می توانید از میان تنوع فراوان این فروشگاه و با کیفیت بالا انتخاب و در سرتاسر ایران به راحتی تحویل گیرید.

خرید کراوات و پاپیون های خود را در رنگ ها و طرح های مختلف از فروشگاه اینترنتی ایشومر انجام دهید و ظاهری شیک و به روز را تجربه نمایید.

انواع کراوات ها و پاپیون های مناسب با مراسم های رسمی و نیمه رسمی را از این فروشگاه تهیه نمایید.

راهنمای انتخاب خرید کراوات و پاپیون ( اکسسوری مردانه )

Untitled-12

کراوات و پاپیون ها از اکسسوری های مردانه پوشیدنی هستند که به عنوان کامل کننده لباس آقایان مورد استفاده قرار می گیرند، از آن ها به همراه دستمال جیب ها استفاده نمایید و با ترکیب رنگی آنها ظاهری ایده آل را تجربه نمایید.

1.پاپیون ها بهتر است با تاکسیدو پوشیده شوند، تاکسیدو: کت و شلوار رسمی مردانه ای است که در مراسم های خاص و بسیار رسمی پوشیده می شود و جنس یقه آن از جنس ساتن طراحی و دوخته می شود.

2.کراوات ها بیشتر با کت و شلوار ها پوشیده می شوند و حالت رسمی دارند.

3. اگر در گره زدن کراوات ها مشکل دارید از پاپیون ها استفاده نمایید، پاپیون های آماده این مشکل را برای شما حل کرده اند و آماده هستند و نیاز به گره زدن ندارند، به راحتی آن ها را انتخاب و بر روی یقه لباس تان نصب کنید.

4.از لحاظ دید ظاهری کراوات اندام را لاغر و قد را بلندتر نشان خواهد داد و آن به خاطر خاصیت کلی کراوات ها می باشد که عمودی به لباس متصل می شوند، می توانید از این خصوصیت کراواتها بهره ببرید و مشکلات کوتاهی قد خود را کم تر نشان دهید.

Untitled-10

اگر دارای گردنی باریک و بلند می باشد، پیشنهاد می شود از پاپیون ها استفاده نمایید، زیرا این اکسسوری مردانه گردن را پر تر نشان خواهند داد.

به طور کلی انتخاب و استفاده از کراوات و یا پاپیون از اکسسوری مردانه، علاوه بر مطالب ذکر شده جنبه سلیقه ای دارند و هر کدام استایل خاصی به شخص می دهند، با کمی دقت می توانید آن ها را انتخاب و از خصوصیات اصلی هر کدام از آن ها بهره ببرید.

خرید کراوات و پاپیون را در مدل های متنوع از فروشگاه اینترنتی ایشومر انجام دهید و ظاهری شیک ، به روز و منحصر به فردی را تجربه نمایید.

پاپیون فروشگاه اینترنتی ایشومر کراوات اکسسوری های مردانه تاکسیدو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر