کد خبر: 797409 A

خرید وسایل مورد نیاز هیئت دغدغه‌ اصلی مدیران هیئات مذهبی در آستانه محرم است. دسترسی به کارگاه‌های ساخت و عرضه وسایل عزاداری محرم برای همه آسان نیست تا بتوانند نیازمندی هیئت خود را تهیه کنند. اگر دنبال یک فروشگاه اینترنتی فرهنگی برای خرید وسایل هیئت هستید، به شما فروشگاهی را معرفی خواهیم کرد که بتوانید بهترین خرید اینترنتی را داشته باشید.

تهیه ملزومات محرم تنها خرید لباس عزا یا طبل و سنج نیست. از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر هیئات عزاداری مراسمات فراوانی در قالب‌های مختلف برگزار می‌کنند. عزداری دهه اول محرم، مراسم شیرخوارگان حسینی، تاسوعا و عاشورای حسینی، دسته‌ روی هیئات مذهبی، مراسم تعزیه و برپایی موکب و مراسم پیاده روی اربعین از جمله برنامه‌های هیئات در محرم و صفر است. وب سایت مسجدکالا برای راهنمایی بهتر مساجد و هیئات مذهبی جهت خرید وسایل عزدارای محرم دسته‌بندی مناسبی را تدارک دیده است:

وسایل مورد نیاز هیئت + (دانلود کاتالوگ)

معرفی انواع محصولات فرهنگی، تبلیغی و ترویجی ماه محرم و اربعین حسینی در این دسته فراهم آمده است. خرید انواع پرچم هیئت امام حسین ، انواع کتیبه و بیرق برای فضاسازی هیئت محرم و تدارک دکور هیئت از جمله امکاناتی است که در دسترس هیئتی‌ها قرار گرفته است.

photo5949452930111352972

ملزومات فردی محرم

مشاهده انواع لباس عزاداری محرم شامل بر لباس مشکی محرم و شال عزا از جمله محصولاتی است که در این دسته قرار گرفته است. همچنین برای کسانی که می‌خواهند نوزاد خود را برای مراسم شیرخوارگان حسینی آماده نمایند، خرید انواع لباس علی اصغر  نوزادی فراهم شده است. از دیگر ملزومات فردی می‌توانیم به زنجیر عزاداری محرم و طبل هیئتی اشاره کنیم که همراه با شیپور و سنج خرید آن در فروشگاه اینترنتی مسجدکالا به دو صورت عمده و تکی مهیا شده است.

وسایل مورد نیاز موکب اربعین

راه‌اندازی موکب اربعین حسینی یکی از موضوعاتی که است که جدای از هیئت، ملزومات و تجهیزات ویژه خود را می‌طلبد. تهیه ملزومات فردی مانند کوله پشتی وکفش مناسب اربعین، انواع پرچم و کتیبه برای راهپیمائی اربعین به همراه دسته پرچم اربعین از جمله این وسایل است که تا به امروز هیچ فروشگاه اینترنتی به جز مسجدکالا به آن نپرداخته است.

مزایای خرید کالاهای ویژه محرم از مسجدکالا

ارائه بیش از ۱۱۰ نوع محصول ویژه عزاداری و تعظیم شعائر حسینی

دسته‌بندی تخصصی ‌محصولات پرکاربرد محرم ویژه فضاسازی و دکور هیئت

ارائه انواع تجهیزات و امکانات سخت افزاری، وسایل تعزیه، ملزومات فردی عزاداری

ارسال رایگان به تمام کشور برای کتیبه مخمل ویژه فضاسازی مجلس عزاداری

ارسال رایگان وسایل سرمایشی از جمله کولرگازی دو‌منظوره در استان‌ تهران

مشاوره فروش تخصصی در تهیه و‌ تدارک محصولات محرمی

معرفی تولیدکنندگان خلاق‌ ایرانی در حوزه طرح‌های مذهبی

به‌زودی عرضه وسایل ویژه اربعین و موکب ها

پاسخگویی ۲۴ ساعته در فضای مجازی

همچنین می‌توانید علاوه بر محصولات آمده در این کاتالوگ برای دریافت تصاویر و قیمت انواع پرچم ساتن و طلاکوب، پلاکارد و آویز، پرچم ستونی، ریسه، انواع طبل، البسه محرم از جمله انواع تیشرت مشکی، پیراهن و تیشرت مخصوص سینه زنی، ملزومات کامل پیاده روی اربعین و پیشنهادهای ویژه موکب ها، همچنین خرید انواع وسایل تعزیه با مسجدکالا www.masjedkala.ir تماس بگیرید.

شماره تماس: 03155571095 و 09135527035

ملزومات کامل پیاده روی اربعین وسایل تعزیه خرید انواع وسایل تعزیه کولرگازی دو‌منظوره فضاسازی و دکور هیئت زنجیر عزاداری محرم لباس مشکی محرم ملزومات فردی محرم وسایل مورد نیاز هیئت وسایل عزاداری محرم وسایل مورد نیاز موکب خرید انواع پرچم و کتیبه کالاهای ویژه محرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر