کد خبر: 796914 A

هلدینگ ثبتی، حقوقی و تبلیغاتی ملاصدرا بزرگترین جشنواره تخفیفی تابستانه خود را به نام ثبتواره عید تا عید در تابستان 1398 آغاز کرد.

هلدینگ ثبتی، حقوقی و تبلیغاتی ملاصدرا بزرگترین جشنواره تخفیفی تابستانه خود را به نام ثبتواره عید تا عید در تابستان 1398 آغاز کرد.

بی سابقه ترین شکست تعرفه های خدمات ثبت شرکت، ثبت برند، حمایت حقوقی ، طراحی سایت و ... را می توانید در این ثبتواره مشاهده کنید.

مدیریت هلدینگ ملاصدرا هدف از این این ثبتواره را هدف ترویج فرهنگ ثبت و فراهم‌آوردن امکان دسترسی و ثبت و حفاظت از برند برای همگان و صاحبان کسب و کار دانست و افزود در مناسبت‌های مختلف همواره طرح‌های تخفیفی گوناگونی در راستای خدمت رسانی بهتر ارائه می گردد.

اکنون نیز به‌مناسبت ایام مبارک عید سعید قربان و عید سعید غدیر هلدینگ ثبتی حقوقی و تبلیغاتی ملاصدرا بزرگترین ثبتواره تخفیفی تابستان خود را با کاهش بی نظیر تعرفه ها برگزار کرده است. این طرح که ویژه‌ی عید قربان تا غدیر برپا شده، به‌ دلیل استقبال بی‌نظیر و حجم فراوان درخواست‌ها، برای فرصتی 10 روزه اکران شده تا تمامی علاقه‌مندان امکان بهره‌مندی از آن را داشته باشند. برای شرکت در این جشنواره‌ی بی‌نظیر به می توانید به www.SABTMOLLASADRA.com مراجعه یا با شماره تماس 02142056 تماس حاصل نمایید.

شایان ذکر است در این طرح، پرفروش‌ترین و محبوب ترین خدمات شامل ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری، ثبت طرح صنعتی ( شکل ظاهری کالا و محصولات) و اخذ کارت بازرگانی با شعار "این عید را ثبت کنید" تا پایان ایام عید قربان تا غدیر با بیش از 20 تا 50 درصد تخفیف ارائه می گردد.

گفتنی است برای افرادی که تلاش می‌کنند به بازار تجارت وارد شوند یا کسب و کارشان را ارتقا دهند، این فرصت فراهم شده تا خدمات ثبتی و حقوقی با کمترین تعرفه موجود در کشور دریافت کنند.

تمامی افراد و صاحبان مشاغل که نیاز به مشاوره تخصصی در امور ثبتی و حقوقی از جمله ثبت و تغییرات شرکتها، انحصار تولید و افزایش فروش، برندسازی و حمایت حقوقی دارند جهت مشاوره تخصصی و رایگان یا کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با کارشناسان ثبت ملاصدرا از طریق خط تماس ویژه 02142056 تماس حاص نمایند.

ثبت شرکت طراحی سایت هلدینگ ثبتی حقوقی و تبلیغاتی ملاصدرا ثبت برند هلدینگ ملاصدرا ثبت طرح صنعتی امور ثبتی امور ثبتی و حقوقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر