کد خبر: 796842 A

در قسمت اول از معرفی کتاب به سراغ دو کتاب مجموعه تست با پاسخ های تشریحی می رویم که جهت آمادگی داوطلبین آزمون های حقوقی چه آزمون های مشاغل حقوق و چه آزمون های تحصیلات تکمیلی، بسیار مفید و مناسب است. کتاب تست مدنی و تست تجارت دکتر مجید قربانی  که توسط انتشارات چتردانش به چاپ رسیده است از بهترین منابع آمادگی داوطلبین آزمون های حقوقی می باشد.

در مورد کتاب تست مدنی دکتر مجید قربانی باید گفت: نظر به شیوه ی برگزاری آزمون های حقوقی، استفاده از مجموعه کتاب های پرسش های چهارگزینه ای، بدون تردید نقش تعیین کننده ای در موفقیت و قبولی ایفاء می نماید؛ چرا که تست زدن نه تنها به یادگیری بهتر و مؤثرتر مطالب کمک می کند، بلکه داوطلب می تواند توسط آن ضمن محک زدن آموخته خود و کسب مهارت های لازم در این زمینه، نقاط ضعف و قوتش را نیز شناسایی نماید.

درس حقوق مدنی از جایگاه ویژه ای در آزمون های حقوقی برخوردار می باشد. از این رو، انتخاب کتاب تست جامع و کامل در این زمینه از دغدغه های اصلی داوطلبان بوده است.

02

کتاب تست مدنی دکتر قربانی لاچوانی، اثر بی بدیل دکتر مجید قربانی لاچوانی، در حال حاضر کامل و جامع ترین کتاب تست در درس حقوق مدنی می باشد که به رشته تحریر درآمده است. در این کتاب تمامی سؤالات پرسش های چهارگزینه ای سنوات قبل آزمون های حقوقی اعم از آزمون وکالت، قضاوت، سردفتری، مشاوران حقوقی، کارشناسی ارشد و دکتری با آخرین بروز رسانی آورده شده است. پاسخ سؤالات پس از هر پرسش با دقت نظر تمام و به طور مشروح و تفصیلی بیان گردیده؛ به طوری که داوطلب با مطالعه توضیحات پاسخنامه نه تنها با دلایل درستی گزینه مورد نظر آشنا می شود، بلکه دلیل نادرست بودن سایر گزینه ها هم برای او تشریح شده اند. همچنین نحوه پاسخ گویی به سؤالات به نحوی است که، خواننده به تمام نکات و فروضات آن مسئله نیز اشراف و احاطه کامل پیدا می نماید.

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بهترین مجموعه تستی درس حقوق مدنی سال های پیشین تمام آزمون های حقوقی؛

- بیان پاسخ سؤالات بلافاصله پس از هر پرسش به صورت تشریحی؛

- ارائه توضیحات بسیار کامل و جامع در پاسخنامه؛

- در انتخاب پاسخ های صحیح به مبنای استدلالی و علمی موضوع توجه کامل شده و صرفاً به ارائه پاسخ های تکراری و کلیشه ای اکتفا نشده است؛

- چینش سؤالات بر اساس ابواب قانون مدنی؛

- قابل استفاده برای داوطلبان جهت شرکت در آزمون های حقوقی در تمام مقاطع.

03

در ارتباط با کتاب تست تجارت دکتر قربانی لاچوانی باید گفت: کتاب مجموعه پرسش های چهارگزینه ای حقوق تجارت به عنوان مجموعه ای کامل و جامع در درس حقوق تجارت، سؤالات پرسش های چهارگزینه ای سنوات قبل آزمون های حقوقی اعم از آزمون وکالت، قضاوت، کارشناسی ارشد و دکتری با آخرین بروز رسانی آورده شده است. پاسخ اکثر سؤالات پس از هر پرسش به طور مشروح بیان گردیده است؛

از ویژگی های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بهترین مجموعه تستی درس حقوق تجارت سال های پیشین آزمون های حقوقی؛

- بیان پاسخ سؤالات بلافاصله پس از هر پرسش به صورت تشریحی؛

- ارائه توضیحات کامل در پاسخنامه به تناسب موضوعات؛

- در انتخاب پاسخ های صحیح به مبنای استدلالی و علمی موضوع توجه کامل شده و صرفاً به ارائه پاسخ های تکراری و کلیشه ای اکتفا نشده است؛

- چینش سؤالات بر اساس ابواب قانون تجارت.

مطالب این دو کتاب به حدی جامع و کامل است که در صورت کمبود زمان تا آزمون ها و یا تسلط نسبی داوطلب بر مباحث این دو درس، همین دو کتاب برای جهت مطالعه و آمادگی داوطلب برای شرکت در آزمون های حقوقی کافی است و تنها داوطلب باید تلاش کند به تمامی مطالب عنوان شده و پاسخ های تشریحی تسلط یابد و در صورتی که در موضوعی خاص احساس ضعف علمی می کند در آن مورد خاص در حد نیاز به منابع اصلی و مرجع مراجعه کند.

پاسخ های تشریحی به قدری دقیق و روان و مستند به قوانین و مقررات مرتبط بیان شده است که نیاز داوطلبین را به طور کامل پوشش می دهد. همچنین این ویژگی که پاسخ پرسش بلافاصله پس از پرسش آورده شده است دارای محاسن فراوانی است که به طور کلی می توان گفت این ویژگی ها کتاب را به منبعی کامل و جامع مناسب جهت مطالعه تبدیل می کند و صرفاً داوطلب را در ضیافت محک و رقابت رها نمی کند.

همچنین در نظر داشته باشید که برای تهیه این کتاب میتوانید به سایت "هوالوکیل" از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کتاب (به شکل تخصصی فقط کتاب های حقوقی) مراجعه و خرید خود را درب منزل تحویل بگیرید.

جهت سفارش این کتاب ها اینجا را کلیک نمایید

ارسال سریع به سراسر کشور

1 روزه در تهران (پیک موتوری)

3 روزه به سراسر کشور (پست پیشتاز)

https://www.hovalvakil.com

تلفن تماس : 02166972400

 

 

 

 

پوشش تلفن رقابت قانون تجارت قوانین و مقررات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر