کد خبر: 796136 A

نکته ی مهم در این باره انتخاب یک شرکت با کیفیت و با قیمت مناسب است. ممکن است شرکت هایی با قیمت های ارزان در این زمینه فعالیت کنند اما این همیشه به این معنی نیست که می توان به آن ها اعتماد کرد، بهتر است قبل از انتخاب درباره ی صحت و کیفیت کار باربری های مختلف اندکی تحقیق کرده باشید.

سرعت مناسب باربری

به طور کلی هر چه پروسه ی حمل و نقل و اسباب کشی در فرایند باربری سریع تر صورت بگیرد، احتمال آسیب دیدن وسایل و ... به مرور زمان کمتر است

همچنین در یکی از نظرسنجی هایی که یک شرکت باربری در آمریکا انجام شده است. نتایج به وضوح این موضوع را نشان می دهند که تقریبا همه ی مشتریان به مدت زمان چرخه ی حمل وسایل منزل اهمیت می دهند.

سوابق شرکت باربری

در بیشتر اوقات شما ممکن است اطلاع چندانی از شرکت باربری که با شما تماس گرفته نداشته باشید. پس با چند کلیک ساده به قسمت نظرات مشتریان بر روی وب سایت شرکت رفته و آنجا با خواندن نظرات از مناسب بودن این شرکت برای حمل و نقل اثاثیه خود مطمئن شوید.

پرسش از دوستان

پرسش از دوستان جهت معرفی باربری یکی از نکات کلیدی در انتخاب باربری مناسب است. که علاوه بر این که در زمان شما صرفه جویی کند و و از استرس ناشی از پیدا کردن شرکت باربری تهران مناسب بکاهد.از اعضای خانواده, دوستان, همکاران و همسایه های خود که به تازگی اسباب کشی کرده اند سوال کنید .بهترین پیشنهادها همیشه از طرف کسانی است که به آنها اعتماد کامل دارید.

انتخاب ماشین باربری مناسب

فرض کنید برای جابجایی چند وسلیه که ممکن است در یک وانت بار به راحتی جا شود ( مسلما نیاز به بسته بندی حرفه ای و لوازم بسته بندی مناسب دارد ) از یک وسیله بزرگتر استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم به شما یادآوری کنیم که انتخاب اشتباه چه پیامدهایی را بدنبال خواهد داشت !

  • فضای خالی در سرویس حمل و نقل امکان جابجایی بار حین حرکت را افزایش میدهد.
  • سرعت یک خودرو بزرک با توجه به ترافیک کندتر از یک خودروی سبک است.
  • گاهی اوقات ماشین های باربری بزرگ با ممنوعیت تردد در معابر شهری مواجه میشوند.
  • هزینه کرایه سرویس های بزرگتر بیشتر از سرویس های کوچک است.
  • سرویس های باربری بزرگ امکان پارک در برخی از کوچه ها را ندارند و ممکن است مسافت بیشتری برای انتقال اثاثیه طی شود.  و مدت زمان بیشتری صرف جابجایی خواهد شد. و همچنین خستگی کارگران ممکن است به صورت ناخواسته باعث آسیب دیدگی لوازم و وسائل شود.

قیمت مناسب باربری

یکی دیگر از نکات مهمی که اکثر افراد برای انتخاب شرکت باربری مد نظر قرار می دهند قیمت مناسب باربری در ارائه ی خدماتی است که آنها ارائه می دارند.

نکته ی مهم در این باره انتخاب یک شرکت با کیفیت و با قیمت مناسب است. ممکن است شرکت هایی با قیمت های ارزان در این زمینه فعالیت کنند اما این همیشه به این معنی نیست که می توان به آن ها اعتماد کرد، بهتر است قبل از انتخاب درباره ی صحت و کیفیت کار باربری های مختلف اندکی تحقیق کرده باشید.

ارائه بیمه و بارنامه

توجه داشته باشیم که شرکتها و موسساتی که در زمینه حمل و نقل داخلی فعالیت دارند،  حتما دارای بیمه باربری و بارنامه باشند. تا هر نوع محموله و کالایی را که توسط ارسال کنندگان و یا صاحبان کالا جهت حمل به مقاصد مورد نظر به آنها واگذار می شود، صحیح و سالم به مقصد برسانند.

خطرات متعددی ممکن است در حین جابجایی به خصوص در جاده های بین شهری در کمین کالا و بار باشد. جبران خسارت های احتمالی از این پیشامدهای غیر مترقبه از جمله تصادف، واژگونی ، آتش سوزی و ....بر عهده موسسات حمل و نقل می باشد. بیمه نامه موجب ایجاد اطمینان و آسودگی خاطر ارسال کنندگان بار و نیز شرکت ها می شود

 Untitled-8

خدمه مجرب

استفاده از خدمه آموزش دیده و مجرب در امر بسته بندی اثاثیه منزل و حمل آن ها برای کاهش و حداقل کردن صدمات ناشی از جا بجایی مهم ترین مسئله است که یک باربری باید به آن دقت کند. با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در سطح بالا و تیم حمل ویژه، اثاثیه شما در کمال آرامش و امنیت، بسته بندی، حمل، و جا به جا می شوند.

سوابق شرکت باربری

در بیشتر اوقات شما ممکن است اطلاع چندانی از شرکت باربری که با شما تماس گرفته نداشته باشید. پس با چند کلیک ساده به قسمت نظرات مشتریان بر روی وب سایت شرکت رفته و آنجا با خواندن نظرات از مناسب بودن این شرکت برای حمل و نقل اثاثیه خود مطمعن شوید.

به غریزه خود اعتماد کنید

قدرت غریزه خود را دست کم نگیرید.بعضی وقتها غریزه شما بهترین کمک برای شماست تا بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان بیاورد.

دقت و کیفیت مناسب باربری

یکی از مسائل بسیار مهم در انخاب باربری مناسب توجه به دقت و ظرافت باربری است ، که باید به دقت و کیفت باربری و کارکانان آن توجه داشته باشید تا ب از خسارت های وارده به وسایلتان جلوگیری شود. همچنین استفاده از ابزار های حرفه ای لازم برای باربری یکی دیگر از مواردی است که می تواند در حفظ و نگهداری از وسایلتان در چرخه ی اسباب کشی بسیار موثر باشد.

پرسش از آژانس املاک

معمولا افراد زیادی از آژانس های املاک برای انتخاب اتوبار مناسب سوال نمی کنند، اما آنها می توانند در انتخاب مناسب به شما کمک کنند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می دهند. چون تمام معاملات ملکی از طریق آن ها انجام می شود با تجارب باربری و اسباب کشی مشتریان خود آشنا هستند.

باربری بارنامه باربری تهران سرعت مناسب باربری حمل و نقل اثاثیه ماشین باربری مناسب بسته بندی اثاثیه منزل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر